Skocz do zawartości

Marketplace


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Zaqair

W tym tygodniu promocje spod znaku Bioshocków i...

 

mam za(pipi)anego ćwieka wbitego ponieważ kupiłem za 9 euro Bio Infinite (grzech nie skorzystać) i wyskoczył mi komunikat o jakimś błędzie z powodu braku rozliczenia podatku w mojej strefie (ewentualnie, nie że na 100% tak jest) i teraz najlepsze... Gry nie ściąga i dalej widnieje pod postacią "Kup", a kasę z konta zdjęło!!! 

 

Co robić? Jak to reklamować? W historii zakupu nie ma ANI ŚLADU że kupowałem Bioshocka i odjęło mi 9 euro, tylko cyk,pyk kasa wyparowała, gry ni ma :(

 

konsola kupiona w Polsce, migracja regionu konta na Holandię bo parę miesięcy jestem za granicą.

 

Co robić?

 

EDIT

 

po rozmowie z serwisem Microsoft.

 

Popularny błąd - może komuś wyskoczyć, nie musi - dostanę zwrot, a za dwa dni powinno wszystko działać jak należy - jeśli ktoś się cyka, warto poczekać.

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

Crytek otworzył od dzisiaj dla wszystkich posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold na Xboksie 360 wersję beta pierwszoosobowej strzelaniny Warface. Chętni gracze dostaną do dyspozycji cztery klasy wirtualnych żołnierzy, tradycyjną rozgrywkę wieloosobową oraz misje kooperacyjne. Plik można dodać do kolejki pobierania w tym miejscu na Xbox.com

Odnośnik do komentarza

Nie mogę  pobrać Warface ani ze strony ,ani z Live

W pierwszym przypadku po wybraniu pobrania gry ze strony prosi o kod którego nie mam ,totalna głupota

W drugim pzypadku, gdy chce pobrać z X Live ,to piszę że aplikacja niedostępna. Sprawdzę jutro , może się coś ruszy.

Dodałem przed chwilą grę do kolejki i zaczęła się ściągać bez problemu.

Odnośnik do komentarza

 

Nie mogę  pobrać Warface ani ze strony ,ani z Live

W pierwszym przypadku po wybraniu pobrania gry ze strony prosi o kod którego nie mam ,totalna głupota

W drugim pzypadku, gdy chce pobrać z X Live ,to piszę że aplikacja niedostępna. Sprawdzę jutro , może się coś ruszy.

Dodałem przed chwilą grę do kolejki i zaczęła się ściągać bez problemu.

 

Poczekałem jeden dzień , wszedłem  przed  chwila na Xlive i gra zaczyna się pobierać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeśli to będzie prawdą, to na polskim live nie będziemy jej mieli, bo gra  nie jest dostępna.

 

Nie koniecznie, zawsze mogą przy okazji dodać, podobnie było z Case Zero, które wprowadzono na rynek razem z ofertą GwG. 

 

Ja tam bym nawet wolał inną grę bo Hitmana mam.

 

Edyta: Drugą grą podobno jest Deadlight. Szkoda, że obie mam.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...