Skocz do zawartości

Eternal Sonata


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

niezle niezle... odpalilem z nudow sonate po dosyc dluzszej przerwie, 18h na liczniku a jestem dopiero w polowie, ale tez nie przechodze tej gry zbyt szybko, a bawie sie nia, dlatego pewnie jeszcze bede musial zrobic conajmniej jedna przerwe... anyway gram wczoraj i robie fight, a tu nasz kolega chopin odblokowuje atak... uwaga! Orzel Bialy... ktory przez niego wymawiany jest... ozeł biały... fajny motyw, a najlepsze jest to, że cała historia opowiadana miedzy chapterami, to jego zyciorys, z nawiazaniem do Polski... chyle czola przed deweloperem...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Początki są banalne ale im dalej w las tym ciekawiej; "bonusowy" labirynt to już spore wyzwanie (stworki mają po około 200, 300 tysięcy życia - nie pamiętam dokładnie :] ), zwłaszcza jeśli odpali się "Next Game+" - dmg zadaje się identyczny ale potworki mają 1,5 życia więcej a i ich ataki są o 1,5 raza silniejsze (generalnie bez Party Level 6 jest bardzo ciężko, zwłaszcza przy bossach).

 

Krótko mówiąc jak lubisz wyzwania to przebolej pierwszy raz i odpal grę z końcowego sejwu. Jeśli chodzi o walki jest o wiele ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

panowie, odświeżam ponieważ zapewne znawcami jesteście, a przynajmniej któryś z was..... ;

Powiedzcie mi, dlaczego w "Wah Lava Cave" Salsa dostaje u mnie zawsze stopa, którego nie da się wyleczyć nawet przez "heal stop" dziwne jest to , bo przecież nawet w instrukcji jest ten status, a antidotum już nie podają.... : P

o pomoc proszę tych którzy pokończyli, bo gra jest świetna i nie wybaczę sobie jak nie skończę .....

pozdrawiam

-helus

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

nie ja, tylko ign :P

 

ale szkoda w sumie...

przyznam, że niezrozumiały jest dla mnie ten krok. może sprzedaż wersji na iksa nie była zadowalająca poza dżaponią.

w ogóle to jest jakiś idiotyzm, że iks zgarnia wszystkie jrpegi i rpgi w ogóle, a ps3 ledwo zipie w tej kwestii.

 

dobrze, że przynajmniej fallout 3 wyjdzie na chlebaka i oby w bethesda nie dali dupy.

Odnośnik do komentarza

Ale wypowiedź gościa z Bamco o niczym w sumie nie przesądza i nic nie znaczy. Raz, że jest tylko z amerykańskiego oddziału i nawet jeśli już coś wie, to nie powie do czasu oficjalnej zapowiedzi, a dwa - odnosi się jedynie do obecnej sytuacji. Dziś nie planują anglojęzycznej wersji, ale za tydzień, dwa, miesiąc może być inaczej.

Edytowane przez Enkidou
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja narazie widze takie RPG-i na PS3: Valkyrie Chronicles, Eternal Sonata, FF XIII, Versus, Record Of Agarest War, White Knight Story, Enchanted Arms, Tales Of Vesperia (ponoć) Ktoś zna jeszcze jakieś tytuły ?.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Od Nippon Ichi jest jeszcze jakiś tajemniczy tytuł, Makai Wars, które zostało zepchnięte na dalszy plan oraz Disgaea 3 z dodatkami. Poza tym Cross Edge i DLC do Agarest Senki

 

Pozostają jeszcze projekty, o których wiadomo było do pewnego momentu że powstają, ale teraz sytuacja mogła się pozmieniać. Hudson coś robił ponoć, ale w niedawnym wywiadzie ich prezes powiedział, że na PS3 nic nie planują. Cavia coś majstrowała...

 

Skromniutko. Mam nadzieję, że PS Premiere odbędzie się niedługo po E3 tak, jak w zeszłym roku i że coś się tam pojawi. Na TGS również.

Odnośnik do komentarza

Z dziwnych względów bardzo niechętnie podchodziłem do tej gry. Chyba przez demo, które mi kompletnie się nie spodobało.

Pełna gra jednak mną pozamiatała. Zapowiada się rewelacyjnie.

 

Nie wierzę, że okaże lepsze od genialnego, mocno finalowo-fantazowego Lost Oddyssey, ale teraz spodziewam się bardzo mocnego RPG.

Gdzieś tak na 9.

 

Piękna grafika i cudna muza.

Do tego, mimo infantylnej otoczki, poruszane są dość poważne tematy. Niech wspomnę tylko rozmowy o śmierci, czy podatkach.

 

 

Nie mogę uwierzyć, że tak się wzbraniałem przed świetną grą.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Z dziwnych względów bardzo niechętnie podchodziłem do tej gry. Chyba przez demo, które mi kompletnie się nie spodobało.

Pełna gra jednak mną pozamiatała. Zapowiada się rewelacyjnie.

 

Nie wierzę, że okaże lepsze od genialnego, mocno finalowo-fantazowego Lost Oddyssey, ale teraz spodziewam się bardzo mocnego RPG.

Gdzieś tak na 9.

 

Piękna grafika i cudna muza.

Do tego, mimo infantylnej otoczki, poruszane są dość poważne tematy. Niech wspomnę tylko rozmowy o śmierci, czy podatkach.

 

 

Nie mogę uwierzyć, że tak się wzbraniałem przed świetną grą.

Polecam.

 

 

Aby jakis jrpg okazal sie lepszy od tego "genialnego" LO wiele nie potrzeba ;)

ES ma jedna dosc istotna wade...jest baaaardzo latwy. Na dodatek poprzez robienie zdjec potworom i sprzedawanie ich w sklepach za duze pieniadze powoduje, ze raczej nie odczujemy braku gotowki.

Fajnie jednak bylo uslyszec "Polando, Warsała" w grze jrpg :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...