Opublikowano 18 godzin temu18 godz. Od 1,5 roku nie pływałem, bo miałem głównie zajawkę na rower (ok1500km w tym czasie zrobilem). Dzisiaj pierwszy basen po długiej przerwie i od razu z rekordem - 40 basenow bez przerwy (wczesniej 30 basenow jakieś 2 lata temu) Nawet z lekkim zapasem, pewnie jeszcze jakieś 10 by weszło na limicie. Muszę częściej zaglądać na basen.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.