Skocz do zawartości

Pływanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Wróciłem trochę na basen po sporej przerwie. Kilka wyjść i znowu jestem wstanie machnąć kilometr. 

20221118_203409.thumb.jpg.5e3a8df64272f938320698646095763e.jpg

 

na czas nie patrzcie bo też się nie spinałem, druga sprawa że jakbym się spinał to pewnie bym tyle nie przepłynął, a tym tempem mógłbym płynąć dalej. 

 

Potem 12 min sauny i jak młody buk. Polubiłem ostatnio saunę, może i polubię marsowanie?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.11.2022 o 20:43, D.B. Cooper napisał:

Wróciłem trochę na basen po sporej przerwie. Kilka wyjść i znowu jestem wstanie machnąć kilometr. 

20221118_203409.thumb.jpg.5e3a8df64272f938320698646095763e.jpg

 

na czas nie patrzcie bo też się nie spinałem, druga sprawa że jakbym się spinał to pewnie bym tyle nie przepłynął, a tym tempem mógłbym płynąć dalej. 

 

Potem 12 min sauny i jak młody buk. Polubiłem ostatnio saunę, może i polubię marsowanie?

co to za garmin? to mierzenie jest w miarę dokładne?

Odnośnik do komentarza

Zapewne tak jak u mnie w 735xt po prostu ustawia dlugosc basenu a garmin "wyczuwa" nawrót i tak zlicza wiec nie bardzo sie da zeby bylo niedokladne ;) Chyba ze zjebie cos przy nawrocie zegarek

 

Co do plywania to ja sie z ginnem nie zgodze, jest to najbardziej techniczna dyscyplina w triathlonie i jesli plywamy dobrze technicznie to najmniej sie traci na przerwach w treningach. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak mnie wkurwia brak kultury pływackiej podczas pływania na jednym torze. 

Żaden ze mnie pływak, ale nie wpierdalam się na tor jak komuś wyraźnie bym przeszkadzał swoim poziomem widząc, że na innym torze ktoś pływa podobnie do mnie. 

 

Pływam sobie kraulem w zamyśle 40 długości, typ się szykuje do wejścia i widzi, że pływam ciągiem nie robiąc przerw, a tor obok gościu pływa żabką odpoczywając po każdej długości. Co robi? Wpierdala się do mnie. 

Trzymam się prawej strony żeby się zmieścić, dopływam do końca długości i wtedy oczywiście ten typ zaczyna startować xd wiedząc, że będę nawracać bez odpoczynku. 

Puściłby mnie to następnym razem spotkalibyśmy się za jakiś czas. Chuj żeby to raz było, ale typ robił randomowej długości przerwy i zamiast poczekać te jebane trzy sekundy aż nawrócę, to typ staruje jak kończę długość. 

Weź potem takiego wyprzedź jak koleś płynie żabką w dodatku w pionie, ale wpierdalam się na chama i lecę lewym. Następnym razem przepłynę mu po łbie.

 

Jebane szczury lądowe 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

No ja dopiero pływam od miesiąca i z przerwami i 1000m robię w 38 min. Wiem ze wynik kiepski ale nadwaga i nie za zdrowy tryb życia robią swoje. Jednak jak nigdy dotad sprawia mi to przyjemność i łącze to tez z bieganiem w marę możliwości.

 

Moj xt735 nalicza mi zazwyczaj od1-3 długości za dużo pomimo ustawienia takiej długości jaka ma basen. 

Edytowane przez Kaczi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja jestem w szoku, ile daje regularność na basenie. 

 

Na koniec marca robiłem sobie test na 400 - 7:49 i 200 - 3:42.

 

W kwietniu wykręciłem 20 km na basenie i na dzisiejszych testach wyszło przy 400 - 7:15 i 200 - 3:27. Co najistotniejsze, to po dwóch takich tygodniach łapię się niezłą zajawkę i treningi faktycznie sprawiają przyjemność, a nie robi się z tego zła koniecznego. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...