Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

jaki status w sklepie Psx Extreme musi mieć zamówienie, aby było gotowe do wysyłki? ja zapłaciłem z góry przelewem dwa miechy temu i mam cały czas: Zamówienie przyjęte...

 

 

Ja limitkę zamówiłem 17 kwietnia, i też mam status w sklepie "w trakcie realizacji" ale udało mi się dowiedzieć, że dzisiaj będą wysyłać moją przesyłkę kurierem. Mam nadzieje, że tak i jutro już coś pocisne przed meczem Polaków z Austrią.

 

DAMN! U mnie nie ma nawet W TRAKCIE REALIZACJI.... szczęściarz

Odnośnik do komentarza
hejka

jaki status w sklepie Psx Extreme musi mieć zamówienie, aby było gotowe do wysyłki? ja zapłaciłem z góry przelewem dwa miechy temu i mam cały czas: Zamówienie przyjęte...

 

 

Ja limitkę zamówiłem 17 kwietnia, i też mam status w sklepie "w trakcie realizacji" ale udało mi się dowiedzieć, że dzisiaj będą wysyłać moją przesyłkę kurierem. Mam nadzieje, że tak i jutro już coś pocisne przed meczem Polaków z Austrią.

 

DAMN! U mnie nie ma nawet W TRAKCIE REALIZACJI.... szczęściarz

 

 

Czy szczęściarz to się okaże jak mi kurier jutro przyniesie paczkę do biura. "W trakcie realizacji" mam zawsze od momentu złożenia preordera przy każdej grze. Czyli w przypadku MGS4 taki status widnieje od 17 kwietnia :) Miska mi się ucieszy dopiero jak zobaczę "wysałane" albo jak dostane potwierdzenie na maila, że wyszło :)

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza

Jak sie gra instaluje to snake pali fajke w tle;p Ładny graficznie trzeba zaznaczyc;p

 

Instalacja zajmuje około 8 minut. Graficznie jest naprawdę ładnie. Można ponarzekac na jakośc niektórych tekstur ale ogólne wrażenie jest mega pozytywne. Postaci sa wykonane zayebiscie- szczególnie w scenkach. Faktura skóry czy ubranek- pierwsza klasa. Póki co jednak widziałem tylko bliski wschód, który graficznie jest podobno najsłabszy- mimo to wrażenie bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza

Tak o nocnej sprzedaży Ultimy wiem, ale dzięki za info. Ale skoro sprzedają w nocy tzn. że paczkę pewnie z poczty już mają dlatego się pytam czy ktokolwiek nabył w wawie już swoją wersję?

Mad'y, Robson'y czy inne światy gier?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Tak o nocnej sprzedaży Ultimy wiem, ale dzięki za info. Ale skoro sprzedają w nocy tzn. że paczkę pewnie z poczty już mają dlatego się pytam czy ktokolwiek nabył w wawie już swoją wersję?

Mad'y, Robson'y czy inne światy gier?

Podzwon dowiedz sie :] ja tam melduje sie dzis o 00:00 w ultimie...mam nadzieje ze bedzie troche mniej ludzi niz na premierze GTA4...wtedy sprzedaz bedzie szla szybciej :P niz ostatnio :D hehe :]

Odnośnik do komentarza

Heh, nie odpowiadajcie mi "podzwoń sobie" bo nie jestem 12 latkiem któremu trzeba pokazać palcem co i jak;) Dzwoniłem oczywiście wszędzie gdzie się da około 12:00 dzisiaj i tak: Świat Gier- porażka. Gra utknęła na granicy(jakieś problemy ze cłem). Mad i Robson jutro w ogóle dostaną. Tak przynajmniej było o 12:00 i dlatego się pytam czy nikt inny nic nie wie? A jeśli przejadę się o północy do Ultimy i niech mi któryś powie że nie ma wystarczająco gier dla wszystkich to za benzynę sobie ściągnę od nich...

Odnośnik do komentarza

Gram cały czas,poziom trudności hard i jest wymagająco ,naprawdę fajnie się gra.Bossa jeszcze nie miałem więc nie wiem jak będzie wyglądała sprawa walk.Cały czas 1 lokacja i 2,5h na liczniku.Z czego większość to gameplay,a filmików jak na razie góra 20min.Rozmowy przez codek odbyłem chyba 3 i były króciutkie.Sklep Drebina już sie udostępnił,plansze są rozbudowane(oczywiście porównując do pozostałych części),a Bliski Wschód z MGO to część MGS4.W sumie grafika podobna do tej bety,z tym,że jest trochę ładniej,szybciej i więcej dzieje się na ekranie.Bardzo pozytywnie.No i postacie w filmikach wykonane są fantastycznie.

Odnośnik do komentarza
Do osób które grają. Jest jakoś wyjaśnione skąd Solid zna CQC?

 

nie jest na chwilę obecną :)

 

btw ten zegar gry chyba nie liczy czasu spędzonego na restartach fragmentów gry.Już sporo razy zginąłem i na pewno gram więcej niż te 3h.

 

OST z limitki to jednak ucięta wersja pełnego OST 2cd-nie ma ekskluzywnych kawałków tylko dla niej.

Do płytki z dokumentem jest dołączona karteczka z informacją,że są mocne spoilery tak więc dokument zobacze za kilkanaście dni jak przejdę grę.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Ficuś takie małe pytanie, czy odniosłeś wrażenie ze pierwszym cut scenkom na bliskim wschodzie brakuje jakby trochę płynności, nie żebym narzekał ale chciałem wiedzieć czy tez tak masz?

Cutscenki na moje oko chodzą idealnie płynnie.Sama gra również nie zwalnia ale widać ,że w zamkniętych lokacjach,pokojach tak jakby przyśpiesza(pewnie wtedy jest 60fps a normalnie coś ponad 30fps co i tak daje wrażenie płynności obrazu).Uprzedzam ewentualne pytanie-gra nie chodzi jak GTA4-jest płynniejsza i to bez dyskusji

Postacie i ich tekstury w cutscenkach masakrują,szkoda że już w samej grze takich tekstur na obiektach nie ma choć i tak jest wg mnie świetnie,a ponoć 1 akt jest najbrzydszy.Sterowanie jest identyczne jak w MGO ale to można było się spodziewać :P W Ipodzie można przesłuchać wszystkie utwory z wcześniejszych części sagi(choć na początku nie ma ich wszystkich,są porozrzucane w czasie gry jako itemy na ziemi)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Ficuś takie małe pytanie, czy odniosłeś wrażenie ze pierwszym cut scenkom na bliskim wschodzie brakuje jakby troche płynności, nie zebym narzekał ale chciałem wiedziec czy tez tak masz?

Cutscenki na moje oko chodzą idealnie płynnie.Sama gra również nie zwalnia ale widać ,że w zamkniętych lokacjach,pokojach tak jakby przyśpiesza(pewnie wtedy jest 60fps a normalnie coś ponad 30fps co i tak daje wrażenie płynności obrazu).Uprzedzam ewentualne pytanie-gra nie chodzi jak GTA4-jest płynniejsza i to bez dyskusji

 

 

A jakie wrażenia masz z samej gry ?? spełnia oczekiwania póki co?? czy raczej drobne rozczarowanie ?

 

PS. głównie chodzi mi o to jak rozwija sie fabuła czy od początku stoi na wysokim poziomie.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...