Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mały tip jeśli chodzi o akt 3 - jeśli macie face camo Raidena (chyba A, w każdym razie z zasłoniętą twarzą), załóżcie nią. Efekt jest taki, że przeciwnicy nie będą w ogóle zwracali na Snake'a uwagi :D.Tzn. gdy zobaczą go, coś tam krzykną i tyle, zero alarmu ^^. Tylko na szpiega trzeba uważać ale nie ma on specjalnie dobrego słuchu i wzroku jak sami pewnie wiecie :P. Może odkrywam tutaj Amerykę ale jeśli naprawdę nie macie innego sposobu to polecam ale...jeśli przechodzicie pierwszy raz to wypadało by "po bożemu" jednak XD. ten sposób jest błogosławieństwem na wyższych poziomach trudności, nie wiem czy to bug czy celowe działanie ze strony KojiPro.... Ważne, że jest skuteczne tylko przyjemności z takiego przejścia brak :P.

Odnośnik do komentarza
A numer 132 PSXExtreme? :blink:

 

 

No właśnie, dopiero teraz mi się tym przypomniało, tam jest dość dobry opis do gry, nie jest specjalnie długi za to rzetelny. Ogólnie tematykę opisu do Guns of the Patriots poświęcono dwa numery, w jednym był opis fabularny, zaś w drugim opis przejścia całej gry.

 

Nie, nie. W 132 był i opis przejścia i opis fabuły ;). Pomyliło ci się z recenzją której faktycznie nie ma w tym numerze.

Odnośnik do komentarza

Mineło już sporo czasu od wydania najnowszej części Metal Gear Solid, gracze od samych początków wprowadzenia systemu Trofeów prosili o ich dodanie. Samo Kojima Production milczało, aż od teraz. Z KP Podcast możemy dowiedzieć się jak nasze prośby są traktowane : "Chcę wszystkim zainteresowanym powiedzieć że wasze głosy odnośnie trofeów nie sa ignorowane, wysłu(pipi)emy każdego lecz nie możemy narazie nic konkretnego powiedzieć ale kiedy będzie taka możliwość poinformuje was jak najszybciej jest to możliwe." No cóż Moim zdaniem Panowie z Kojima Production czekają na nową wersję gry aby wprowadzić pucharki, w końcu wydanie stosownego Patch'a nie może trważ aż tak długo

Źródło: http://www.examiner.com/examiner/x-6894-SF...S4-trophy-patch

Odnośnik do komentarza

A Hideo Kojima Game :lol: , w końcu wszystko sam zaprogramował, narysował, nagrał soundtrack. A tak na poważnie, to mi się wydaje, że tych trofeów się nie doczekamy. Dla mnie to trochę śmieszne. Rozumiem fakt, że to doskonała gra, najlepsza w jaką grałem na tej generacji, ale żeby tak przeciągać i dyskutować z graczami odnośnie dodanie kilkudziesięciu wirtualnych pucharków co wpłynęło by ponownie na sprzedaż gry to już zakrawa na żenadę. Każą siebie traktować jak bogów branży.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...