Skocz do zawartości

Wszystko o modyfikacjach


Rekomendowane odpowiedzi

tytul tematu jest zbyt ogolny i widac ze pomieszanie z poplataniem w tym temacie idzie, powinni go zmienic i zawezic, np. czy warto przerabiac by grac na piratach, to by bylo jasne o czym jest temat i o czym jest dyskusja...

sama przerobka ma wiele znaczen, czy warto przerabiac? na co? na toster, na podstawke pod kufel...

temu zapewne chodzi o przerobke w znaeczniu regionu co akurat nijak sie ma do tego tematu...

 

matriks Twoje stwierdzenie: "przeróbka pozwala jedynie na odpalanie kopii w PAL'u" to jakies nieporozumeinie

zmiana flasha nie ingeruje w region konsoli wiec konsola ma taki region jak miala wczesniej, a kto powiedzial ze to mzoe byc tylko wersja PAl?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

matriks Twoje stwierdzenie: "przeróbka pozwala jedynie na odpalanie kopii w PAL'u" to jakies nieporozumeinie

zmiana flasha nie ingeruje w region konsoli wiec konsola ma taki region jak miala wczesniej, a kto powiedzial ze to mzoe byc tylko wersja PAl?

Uwielbiam Twoją uszczypliwość :) Widzisz... Kolega ewidentnie ma konsolkę w PAL'u, skoro mówi o graniu na kopiach, które nie są region free - to chyba oczywiste, że jeżeli przerabiamy konsolę w PAL'u, NTSC-U/J, to taka pozostanie - mój post był odniesieniem do tego jednego, konkretnego przykładu... Teraz wyraziłem się wystarczająco jasno? <_<

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
A po co przerabiałeś jak Ciebie tylko na GoWie widzę? :E

 

Wlasnie tez o to mi chodzi, kupilbym od razu oryginalnego gowa za 100zl i mialbym grania na rok.

Do premiery girsow 2 uzbieram 250zl, zakupie kolekcjonerke i tylko w to bede gral, flesz nie jest mi do niczego potrzebny

Odnośnik do komentarza
Uwielbiam Twoją uszczypliwość :)

miło :) ale zauwazylem ze tak mam jak wstaje lewa noga :)

 

Teraz wyraziłem się wystarczająco jasno? <_<

spoks, tamtemu koledze to i tak nie wiadomo o jaka przerobke chodzilo dokladnie czy zmiane regionu czy pod kopie...albo myslal ze to to samo, a to dwie rozne rzeczy...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Uwielbiam Twoją uszczypliwość :)

miło :) ale zauwazylem ze tak mam jak wstaje lewa noga :)

 

Teraz wyraziłem się wystarczająco jasno? <_<

spoks, tamtemu koledze to i tak nie wiadomo o jaka przerobke chodzilo dokladnie czy zmiane regionu czy pod kopie...albo myslal ze to to samo, a to dwie rozne rzeczy...

 

W sumie potraktowalem temat bardzo bardzo ogolnie,mowiac dokladniej,jezeli zmiane regionu,mozna uznac za przerobke,to jak dla mnie ma to dla niektorych sens i nie widze w tym nic zlego.

Jestem jednak przeciwny przerabianiu napedu aby np grac na kopiach,gry na x 360 nie sa juz az tak drogie,jest serwis aukcyjny oraz pchli targ,mozna naprawde pograc tanio,legalnie i nie trzasc portkami o bana.W ogole zauwazylem ze gry na konsole w porownaniu do sytuacji z przed paru ladnych lat,nie sa juz az tak katastroficznie drogie.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam Liteona i w sumie mógłbym wymienić czytnik na inny, ale nie zrobię tego z prostego powodu - mam mało czasu na granie, to już nie jest to co kiedyś, za czasów szkoły gdzie gry przechodziło się masowo. Z racji ograniczonego czasu, nie potrzebuję dziesiatek gier - jedna miesięcznie mi wystarcza (a oryginały, używki można kupić dosłownie za grosze) więc po co mam kombinować na siłę? No i w oryginała się ciśnie dopóki nie wysączy się z niego całego miodu.

Odnośnik do komentarza
No i w oryginała się ciśnie dopóki nie wysączy się z niego całego miodu.

 

Zalezy o kogo chodzi, jak jest dzieciak co ma mase kasy tez szasta grami i zadnej nie konczy. Przyklad z du.py podajesz. Ja mam backupy i jak gra jest dobra to i po kilka razy przechodze.

 

(pipi)a mać, ile razy mam ci powtarzać że NIKOGO TO NIE OBCHODZI

była umowa a ty się jej nie trzymasz, za złamanie słowa będzie kara

Odnośnik do komentarza
No i w oryginała się ciśnie dopóki nie wysączy się z niego całego miodu.

 

Zalezy o kogo chodzi, jak jest dzieciak co ma mase kasy tez szasta grami i zadnej nie konczy. Przyklad z du.py podajesz. Ja mam backupy i jak gra jest dobra to i po kilka razy przechodze.

 

(pipi)a mać, ile razy mam ci powtarzać że NIKOGO TO NIE OBCHODZI

była umowa a ty się jej nie trzymasz, za złamanie słowa będzie kara

przeklinać też , doładuj sobie konto panie Diabeł ;)

 

póki co, to twoje konto zostało "doładowane" ;-> [senti]

Edytowane przez sentinel
doładowanie konta
Odnośnik do komentarza

Fable jużwyszło? Bo ja bym postawił, że przy premierze Fable 2 też moga banować jezeli co-op okaże się taki dobry.

 

Czy aktualizacja NXE będzie miała coś do powiedzenia biosowi konsoli jak ktośby chciał ją sobie sflashować? Kusi mnie ta opcja nie tyle z możliwości grania na piratach, ale zrzucania gier na konsole i grania bez płyty. Wiem, że trzeba mieć płytkę w napędzie, ale spodziewam się, że niedługo wymyśli ktoś coś na kształt cracków z peceta, że bez płytki też pójdzie. Tak - jestem tak leniwy, że nieche mi sie zmieniać płytek :slinotok:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...