Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejna fala publicznych kluczy do bety Battlefield Bad Company została rozdana, w ciągu około 20 minut. Niestety w tym momencie dla pozostałych zainteresowanych betą pozostaje jedynie opłacenie abonamentu na jednym z serwisów IGN.com

 

Być może pojawi się 3 fala publicznych kluczy, ale o tym narazie nic nie wiadomo.

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza
Kolejna fala publicznych kluczy do bety Battlefield Bad Company została rozdana, w ciągu około 20 minut. Niestety w tym momencie dla pozostałych zainteresowanych betą pozostaje jedynie opłacenie abonamentu na jednym z serwisów IGN.com

 

Być może pojawi się 3 fala publicznych kluczy, ale o tym narazie nic nie wiadomo.

 

Ja tam dostalem od IGN newslatter, ze faktycznie jest kolejna pula ale tylko dla insiderow ktorzy posiadaja XBL Gold, o publicznych nic nie bylo.

Edytowane przez Matrox
Odnośnik do komentarza
Dla IGN Insiderów klucze do bety są dostępne cały czas.

Publiczne klucze były i rozeszły się natychmiastowo, tutaj niestety obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy. O drugiej fali kluczy napisane jest na jednym z forów Battlefielda.

http://www.badcompanyforums.com/showthread.php?t=914

 

Widac nie sa dostepne caly czas skoro IGN rozsyla wiadomosci, ze maja kolejna pule, bo inaczej nie widze w tym sensu.

The first batch of keys ran out FAST, but we've got a second batch available now! North American and European Insider and Founders' Club members with active Xbox LIVE Gold accounts can signup now and get access to the Battlefield: Bad Company Xbox 360 Multiplayer Beta. Don't miss out, get your key now!
Odnośnik do komentarza

ja bede testowal,ale kopie zapasowa bety z plyty.o(pipi)ieli juz z tym placeniem za te chlamy.jeszcze gra nie wyszla a juz za bronie trzeba placic.i moga mi fiknac z banem,powinni kazdego kto kupi gre calowac w dupe a nie kazac sobie placic za kawaleczek softu.a jesli jeszcze zrabia ta gre to ja juz im pokaze kody i cyrki,pajace jedne.takze juz jestem bojowo nastawiony i testuje.jak laskawie serwery wlacza.paranoja.

Odnośnik do komentarza

dziala wysmienicie sa lagi ale i nie ma,czasami traci polaczenie.pokazuje powera gierka.o juz bron jakas odblokowalem i jakies awansy pierwsze.nie wiem gdzie lazisz,mozna normalnie grac chociaz czuc ze beta.grajcie poki mozna,jak sie obudza yankee,to wszystko padnie.jest z piec razy tyle ludzi co w ich planach.

losz w morde jakie to wielkie.

Odnośnik do komentarza

Połupałem troszkę w betę, gra fajna, ale baaardzo ciężko mi się przesiąść z CoD 4, w którym na multi mam przegrane ok. 6 dni. Tutaj w porównaniu do CoD to się toczą wielkie bitwy, a nie małe wojenki. Grafika jest ładna, aczkolwiek dużo rzeczy się dorysowuje na naszych oczach (zresztą w każdej grze tak jest...), niszczenie otoczenia jest fajne, ale widać skrypty i też nie każdą ścianę da się rozwalić, ale jest naprawdę dobrze, np. nie możesz znaleźć wejścia do budynku - sru pierdzielnij granatnikiem i wejdziesz z której chcesz strony :) można ścinać drzewa, wybuchy i dym prezentują się bardzo ładnie. Wkurza trochę celownik, brak możliwości położenia się (można tylko kucnąć) i nie wiem jak się uleczyć tą taką "strzykawką" co widać na filmikach, chyba, że to tylko w singlu jest?! Jak przystało na BFa, są pojazdy i można sobie nimi pośmigać, wybór klas i są też rangi/levele tak jak w CoD 4. Ogólne wrażenie pozytywne, ale czy się przestawię z CoD 4 to nie wiem...

Odnośnik do komentarza

hmm, możecie się teraz podłączyć, bo mi wysuzkuję grę, potem niby "joining" i dalej tkwię w menu :) u góry leci pasek, że mają poważne problemy z obciążeniem serwerów. Potwierdzi ktoś, że nie działa? :>

 

---EDIT----

 

hehehe, już wszystko jasne

 

http://infoaddict.com/post/title/battlefie...odes/index.html

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w tę betę. Fajne zniszczenia i grafika, jednak po COD4 każda gra w multi (FPS) wydaje mi się teraz anemiczna, myślę że i tak zaraz po CoD4 nowy Battlefield będzie do pogrania, jednak dzieła IW nie pobije.

 

+ dużo broni, pojazdów, grafika i za(pipi)iste znieszczenia

- jak dla mnie zbyt powolna, i za dużo zamieszania na mapach :)

 

Zobaczy się jak gra będzie ukończona, ma potencjał.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

pograłem chyba z dwie godziny dopiero, pierwsze wrażenia miałem bardzo mieszane, ale im dłużej grałem tym bardziej mnie wciągało, gra ma duuży potencjał, ale za dużo rzeczy się zmieniło wzglądem drugiej części, nie wiem jeszcze czy to dobrze czy zle, ocenie za pare dni jak ogarne troche wszystko

 

w każdym razie dobrze że beta wystartowała w końcu :)

Odnośnik do komentarza

W Call of Duty 4 niestety, ale nie miałem jeszcze okazji zagrać tak więc moje odczucia mogę przyrównać jedynie do multi Halo 3. Sprawa najmniej ważna - grafika. Duże mapy, dużo graczy - to wszystko tłumaczy zakrywającą oddalone obiekty mgłę. Ogień natomiast prezentuje się niezwykle ładnie. Tak, jak napisał Butcher z playteście - większość elementów można rozwalić. Super sprawa, kiedy np. przeciwnik ucieknie nam "za winkiel" prost sprzed muszki. Wtedy szybka zmiana na granatnik i kawał ściany wraz z oponentem stanowią niechlubną historię. W ogóle ta cała zabawa z demolką odzwyczaja nas od niektórych, typowych dla gier sieciowych zagrań. Wiadomo, nie wszystko da się zniszczyć, ale już nie możemy czuć się tak bezpiecznie np. tylko dlatego, że jesteśmy w budynku.

 

Jak dla mnie jest znacznie trudniej niż w Halo 3. Zapewne spowodowane jest to brakiem "stopniowanego" poziomu trudności, systemu dopasowującego przeciwników pod względem naszego skilla. To co mnie najbardziej wkurza to fakt, że często ginie się "niewiadomo" skąd, ogrom mapy, graczy, nie jest łatwo uchronić łepetynę przed strzałem. Na razie gra mi się bardzo przyjemnie, lagi uświadczyłem jedynie strzelając z rakiety i rzucając granaty (widoczne opóźnienie). Czuję się zmotywowany do podbijania skilla, wiecie takie "podniecenie" nową grą. Zobaczymy, jak to będzie za parę dni (jeśli mnie nie zbanują xD) :(

Edytowane przez ShtaS
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...