Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company


Rutran

Rekomendowane odpowiedzi

Bartg Bad Company to nowa gra DICE, nowy system detekcji uszkodzeń postaci (trzeba więcej pocisków posłać w oponenta), przypominam że magazynki mają pojemność 50 pocisków (Assault). Najszybszym sposobem eliminacji jest headshot (5-6 pocisków). Nie powinieneś patrzeć na to przez pryzmat starszych części, np. BF2. W najnowszej odsłonie zaszło wiele zmian i trzeba je przyjąć, tak to zaplanowali programiści pewnie po wielogodzinnych testach co i jak ma się odbywać.

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rutran to marzyciel dziecko wojny niestety jego jedyna gra okazala sie krapem ale wszystkim probuje wcisnac kit zeby nie grac sam z hamburgerami...zal "najbardziej wymagajacy fps" haha :lol: chyba dla terapeutow

 

p.s mam 10mb i cod4 laguje niestety na kazdym laczu place za live to wymagam nie chce miec lagow w becie nie bylo, a ty co mozesz powiedziec(o cod) to ze jestes nobem bo z toba gralem nie raz w bete..

Odnośnik do komentarza
rutran to marzyciel dziecko wojny niestety jego jedyna gra okazala sie krapem ale wszystkim probuje wcisnac kit zeby nie grac sam z hamburgerami...zal "najbardziej wymagajacy fps" haha :lol: chyba dla terapeutow

 

p.s mam 10mb i cod4 laguje niestety na kazdym laczu place za live to wymagam nie chce miec lagow w becie nie bylo, a ty co mozesz powiedziec(o cod) to ze jestes nobem bo z toba gralem nie raz w bete..

 

othis aka bgggd aka wyh jak możesz powiedzieć, że Bad Company jest crapem skoro gra jeszcze nie wyszła, dostepna była tylko beta do testów w celu wychwycenia błędów, które w finalnej wersji są usunięte (dziwny tok rozumowania, coś jest z tobą nie tak). :lol3:

Z hamburgerami to sobie możesz pograć w coda 4 widać, że sobie go upodobali, w Bad Company trzeba wykazać się czymś więcej niż tylko klepaniem w buttony i campowaniem.

 

Poziom twoich wypowiedzi na forum wskazuje na twój niski poziom intelektualny :baby: , widać że dążysz do wywołania bałaganu w tym temacie i zaczepki co niejednokrotnie udowadniałeś.

 

Moja riposta.

Jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie udzielaj się w tym temacie. Lepiej idź campić z hamburgerami w zalagowane CoD4 na swoim super-hiper-wypasionym łączu 10mb noobku.

 

Nowy materiał wideo z multiplayera Battlefield: Bad Company Multiplayer Survival Guide

http://www.youtube.com/watch?v=kW1g9RBCWag

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza

moge powiedziec o grze w ktora gralem co mi sie zywnie podoba od tego jest forum..gra w ktorej trza ladowac w banie 6 strzalow :rolleyes::D:lol: a ci zal d sciska wiec juz nie masz nic ciekawego do dodania akurat popisales sie intelektem bo cod nie jest w ogole kamperski(juz dlaczego nie bede dziecku tlumaczyl) bo to domena battlefielda niestety...bywaj zdrow i nie odpisuj do mnie bo jak cie czytam ze smutkiem to zaczynam wysylac charytatywne smsy..

 

 

p.s. wyedytuj jeszcze aka 2orr0 nobie.. :lol:

Edytowane przez Othis
Odnośnik do komentarza

Nie namawiam nikogo do kupna, ani grania w Bad company, każdy ma inne upodobania.

Moge powiedzieć o grze, w którą gralem co mi się żywnie podoba od tego jest forum, swoje opinie wyraziłem wczesniej na podstawie bety.

Podczaas testowania Bety spotkałem wielu nierozgarniętych, prostych, niemyślących graczy, którzy potrafią tylko wciskać bezmyślnie buttony (wspominałem o tym wczesniej), wspólnym mianownikiem tych noobów (ty sie do nich zaliczasz) jest naleciałość płytkich zagrywek prosto z Camp of Duty 4, gry która jest noob friendly i dlatego ma pierwsze miejsce w rankingu (camping = pr0 player).

othis o Battlefieldzie nie wiesz nic, a cały czas zabierasz głos i sie błaźnisz tekstami w stylu zbuntowanego nastolatka :rotfl: .

Cały czas drwisz, jesteś złośliwy, wiercisz się, przebierasz nogami jak niesforny dzieciak :baby: i robisz bałagan swoimi wypocinami na forum.

Bad Company jest grą innowacyjną, wymagającą (współpracy, pomysłu, taktyki ale co ty o tym możesz wiedzieć), skierowaną do myślących graczy.

Wiele osób nie przekona się do tej gry z wyżej wymienionych powodów.

Rozumiem, że zostałeś przytłoczony przez ogrom możliwości jakie oferuje Battlefield Bad Company i dlatego ta bezustanna nieuzasadniona krytyka.

 

Wysyłaj smsy pewnie ci się przydadzą.

Odnośnik do komentarza

bolekps3

Ciekawy "reportaz", ale za krotki (imo), beta sie juz skonczyla, szkoda, ze nie dales wiecej :/

 

 

Nowy materiał wideo z multiplayera Battlefield: Bad Company Multiplayer Survival Guide

http://www.youtube.com/watch?v=kW1g9RBCWag

 

materiał usunięty z YouTube...

jest to samo na http://planetbattlefield.gamespy.com -> http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=150462 ;)

Edytowane przez _Blizzard_
Odnośnik do komentarza

othis-tak jak napisał rutran- battlefielda nie znasz. W codzie mozesz grać bez taktyki, latając jak debil po mapie i wygrywać mecze. W BFie- no, cóż, tutaj trzeba trochę posiedziećm nad taktyką, rozgryzać mapy oraz bronie. W codzie biegasz jak już powiedziałem jak debil, broni za bardzo poznawać nie trzeba, bo są łatwe do zownowania. Także, nie udzielaj się tutaj, bo za mało wiesz :D .

 

@rutran- moją wypowiedź oparłem na ocenach innych graczy oraz gameplay'u. Nie oceniam gry, bo w nią nie grałem. Chociaż i tak wiem, że zarządzi :D

Edytowane przez BlackRaven
Odnośnik do komentarza

nieporozumieniem jest porównywać cod4 z serią bf, CAŁKOWICIE inne gry

 

nazwać rutrana nobem to wielki nietakt, proponuje pograć z nim albo przeciwko niemu w BF2 albo BBC, mała ustawka i sprawa sama się rozwiąże, bez zbędnego napinania się na forum, mogę tylko potwierdzić że mało kto może mu dorównać w bf2, a w bbc jest w pierwszej trzydziestce na świecie (beta)

 

zgodzę się co do jednego, jak dla mnie bf2 jest lepszy od bbc, nie mam czasu ani ochoty pisać dlaczego, owszem przesiąde się na bbc bo gra ma wielki potencjał, który można dostrzec wtedy gdy poświęci się jej odpowiednią ilość czasu, a z racji tego że mapy są naprawde duże, mamy do dyspozycji dużo więcej niż tylko broń ręczną tego czasu potrzeba naprawde dużo

Odnośnik do komentarza

Myśle, że czas zakończyć wszystkie spory związane z grą, każdy ma inny gust, a o tym się nie dyskutuje. Każda gra ma swoje wady i zalety. Nie warto strzępić sobie język na temat tak błahy jak gra, a tym samym doprowadzać do niepotrzebnych spięć i nienawiści. Padło zbyt wiele niepotrzebnych słów. Ja granie traktuje jako rozrywke, gram typowo rekreacyjnie.

 

Niemrawy dzięki za słowa uznania, ja w rewanżu stwierdzam, że jesteś jednym z najlepszych graczy w Battlefield 2 Modern Combat co wielokrotnie udowodniłeś.

 

Wracając do tematu Bad Company oficjalnie został potwierdzony tryb rozgrywki Conquest, po wydaniu gry ekipa DICE zabiera się do pracy nad przystosowaniem tego trybu do gry, bedzie dostępny do pobrania za free.

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Demo Battlefield Bad Company będzie dostępne oficjalnie dla wszystkich 5 czerwca. Jeśli ktoś złożył preordera w sklepie GameStop dostał kod do dema wczesniej. Otrzymac klucz można było również dzięki uważnej obserwacji różnych serwisów internetowych, które rozdawały kody do dema za free, kto pierwszy ten lepszy, czasem wymyślały jakieś konkursy albo losowanie.

 

Dla zainteresowanych podaje strone, na której można otrzymać klucz do dema ostatnio było jeszcze 10 sztuk, trzeba udzielić poprawne odpowiedzi na trzy pytania i wysłać odpowiedzi na email: faithnaked@gmail.com

Szczegóły na stronie:

http://4thegirlgamers.blogspot.com/2008/05...-codes-for.html. NIEAKTUALNE

 

Demo jest jeszcze lepsze od wersji beta, widać że testy bety nie poszły na marne i posłużyły programistom z DICE do dopracowania finalnej gry.

 

Gameplay z Dema:

http://pl.youtube.com/watch?v=WLLYGi1ZuRY

Edytowane przez Rutran
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...