Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

pytanko do posiadaczy X360 w wer Arcade lub Core (bez dysku, tylko karta pamięci).

 

Gdy odpalam grę każdorazowo pojawia mi się info o koniecznosci pobrania update'a - zostaje wylogowany z profilu, łatka się pobiera (kwestia kilku chwil zazwyczaj), następuje automatyczny login i... można grać :) Jednak gdy wracam do gry np. następnego dnia sytuacja sie powtarza - tzn konsola ponownie informuje mnie o koniecznosci pobrania aktualizacji :P Lost Planet, GoW, Table Tennis... gram w nie praktycznie od tygodnia, a mimo to non stop trzeba "się" aktualizować ;) hmm, troszkę to zastanawiające.

 

dotychczas miałem do czynienia jedynie z X360 uzbrojonymi w HDD i szczerze mówiąc nie pamiętam by wystąpowało w nich coś podobnego. No właśnie, co to może być?

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze jedno male lamerskie pytanko ( ale dzieki niemu zaoszczedze kilkadziesiat zlotych na kablach he he )

Jako , ze za jakies 2 , trzy tygodnie planuje zakup X360 a HD TV dopiero za 3, 4 miesiace ( nie chce mi sie paprac w raty wole uzbierac kase ) stoje przed wyborem grac na 28 calowym tv crt czy na monitorze 19 " . Co polecacie duzy ekran male rozdzialki czy maly ekran duze rozdzielczosci ?

Odnośnik do komentarza
W CRT b. szybko będą Cię bolały oczy, więc z kilku-kilkunastu godz. granie nici. No, chyba, że masz jakieś sytrasznie wytrzymałem gałki oczne :P

 

To granie na 360 na crt bardziej meczy oczy niz granie na PS2 ? nawet nie wiedzialem :)

o o graniu kilkanascie godzin na konsoli to moge zapomniec , juz nie te lata hahaha

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Ten LG ma Componenta, jest to na stronie producenta, także muszę stwierdzić, że straszny z Ciebie leń. Po Componencie obraz jest imo bardzo dobry, sam gram na trochę lepszym LG od tego, co Ty podałeś i gra mi się naprawdę bardzo dobrze.

:) No trcohę leń jestem. Ten TV kosztuje 1800zł, a może coś o 200zł droższego i lepszego? Jaki Ty posiadasz kubek?

Odnośnik do komentarza

A naprawdę ładnie wygląda obraz? Jeśli tak to odkładam. Jeszcze jedno: Wiem, że Wampis znasz się na rzeczy, ale słyszałem, że w Samsungu nie można dostrzec wszystkich szegółów. Podobno TVikach w tej klasie (czyt. LG, PHILIPS) widać więcej szegółów. Na skapcu.pl czytałem, że czas reakcji niby jest 800:1, ale częstow widać smugę za aktorami itp. Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez elsaint360
Odnośnik do komentarza
(...) słyszałem, że w Samsungu nie można dostrzec wszystkich szegółów. Podobno TVikach w tej klasie (czyt. LG, PHILIPS) widać więcej szegółów. Na skapcu.pl czytałem, że czas reakcji niby jest 800:1, ale częstow widać smugę za aktorami itp. Z góry dziękuję za pomoc.

Nie chciałbym urazić posiadaczy żadnej z marek, ale imo (a wiele testowałem i czytałem) LG i Philips to półeczka niżej niż Samsung. Seria R81 to bardzo dobry sprzęt, do X360 jak najbardziej. Poza tym opinii o sprzęcie szukaj w bardziej odpowiednich miejscach niż wyszukiwarki cenowe... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...