Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

ważysz dokładnie tyle, co ja ważę teraz (na czczo z rana po wysraniu), przy czym jestem wyższy (186). Na zdjęciu faktycznie wyglądasz na coś powyżej 100 kilo, ale to kwestia perspektywy ujęcia i proporcji w budowie. Wyglądasz, jak byś celował w masę i siłę, olewając detale i proporcje, tak że dziwie się, że nie mierzysz sobie wyników siłowych. Piszesz, że klata to przedział 120 - 130. Jak 120, to ciut słabo, a jak 130 to już nieźle. No i z tym martwym to chyba się wykręcasz (gadka w stylu nie robię martwego bo szkoda kręgosłupa, siadów bo szkoda kolan).

A jak wiek i staż ?

Nie wiem co wy z tą wagą, macie u góry ile waże i jakie proporcje,każdy wygląda inaczej.Nigdy nie nastawiałem na rekordy to nie był mój cel ale w najbliższym czasie najwyżej spróbuje coś wiecej powyciskać jak bedzie okazja. Z martwym nie wykręcam się tylko mam problemy z 'korzonkami' i nie chce zeby mnie strzeliło.

Wiek 25/Staż ponad 3 lata z tym że pierwszy rok to była raczej taka zabawa.

 

Dla tych co mówili że bylem na (pipi)eskiej pompie zdjęcie z teraz bez żadnej pompy specjalnie starałem się żeby było podobne do tamtego żeby ocenić

th_Inne-20120327604-paint_1332798539.jpg

 

I

Plecy bo ktoś chciał zobaczyć,wiem że za dużo tutaj nie widać ani pewnie nie jest to za bardzo zgodne z rzeczywistością bo ciężko za pozować tak żeby trafić w lustro nie widząc go,a żeby się napiąć to juz w ogole.No ale lepsze to niż nic

th_Inne-20120327614_1332798936.jpg

 

A teraz trzeba iść spać, jutro plecy trzeba bedzie zrobić i delikatnie kaptury w miare domowych możliwości.

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Milo: strasznie krzywy kregoslup, minimum 10 kg sadla do zrzucenia i moze byc git.

Labtec: szerokosc barkow jako priorytet to chyba bylby nienajgorszy pomysl...

Zastanawia mnie tez czemu dajesz fotki z majtkami sciagnietymi do samego qtasa o_O

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Dlaczego piwo jest gorsze w skutkach niż czipsy? Ja bym powiedział że na odwrót.

 

Alkochol zwalnia metabolizm, wiec kazde jedzenie po piciu ma gorsze skutki

 

 

A czy ja napisałem że jedzenie po alkoholu ma dobre skutki? Kolejny sie mnie czepia aby przyczepić. Według mnie lepiej sie napić piwa na koniec dnia już nic nie jedząc niż zjeść zamiast piwa pake czipsów.

 

 

Milo: strasznie krzywy kregoslup, minimum 10 kg sadla do zrzucenia i moze byc git.

Labtec: szerokosc barkow jako priorytet to chyba bylby nienajgorszy pomysl...

Zastanawia mnie tez czemu dajesz fotki z majtkami sciagnietymi do samego qtasa o_O

 

No, na szczęście nie dał jeszcze zdjęcia pleców

 

edit: Chyba poprawiłeś brzuch <ok>

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Dlaczego piwo jest gorsze w skutkach niż czipsy? Ja bym powiedział że na odwrót.

 

Alkochol zwalnia metabolizm, wiec kazde jedzenie po piciu ma gorsze skutki

 

 

a co do topicu, dalej lean-gains umnie

533948_10150718704138738_577523737_9564766_132736831_n.jpg

Bardzo spoko to wygląda.Jaki wzrost/waga??

Milo: strasznie krzywy kregoslup, minimum 10 kg sadla do zrzucenia i moze byc git.

Labtec: szerokosc barkow jako priorytet to chyba bylby nienajgorszy pomysl...

Zastanawia mnie tez czemu dajesz fotki z majtkami sciagnietymi do samego qtasa o_O

Nie mówię że mam kręgoslup idealny, w sumie dość czesto sie garbie, ale nie ma chyba aż takiej tragedii,spróbuj sobie zrobić tak zdjecie to zobaczysz o co mi chodzi.Co do tłuszczu to wiadome że chce się go mieć jak najmniej i pracuje nad tym,ale BF 20,8% to moim zdaniem nie ma takiej tragedii jak piszesz....

 

Dałem zdjęcie pleców tylko takie wykręcone bo sam robiłem.

Daje troche lepsze zdjecie pleców po dzisiejszym lekkim ich treningu,żebyśćie nie pisali takich rzeczy jak wyżej.Dodam tylko ze syfy mi powychodziły troche bo zacząłem biegać żeby nie było.

th_Inne-20120327623-paint_1332852661.jpg

 

PS. Za bardzo przywiązujecie wage do tych zdjec, a przecież nie do tego one mają służyć żeby oceniać tak jak wy to robicie, tylko żeby mieć jakiś pogląd,to są tylko zdjecia w rzeczywistości podejrzewam że i tak kazdy wyglada inaczej niż na nich

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Canabisowi chodziło o Labteca z tymi plecami i brzuchem.

Służą właśnie po to, żeby oceniać. Wszyscy oceniają i ty na pewno też. No i wiadomo, że zdjęcie to tylko zdjęcie.

Na kolejnym zdjęciu Labtec prawdopodobnie obnaży się z fujarą. Wchodzicie na własną odpowiedzialność.

Wiem zauważyłem dlatego zmieniłem.Oczywiśćie że tak ale nie oceniam czy ktoś ma krzywy kręgosłup czy brał sterydy itp. bo tego nie da sie tak ocenic na zdjeciu raczej.

Posterydowe syfy u Milo :(

Milo, no offence, ale w ogole nie widac zebys cokolwiek napinal - jestes bardzo, ale to bardzo zalany. Zwal to.

Sie uparłes z tymu sterydami i nie tylko,nigdy nic nie brałem,chcesz to wierz nie to nie ja wiem swoje, mi tak wyskakują syfy po odżywkach i jak się spoce. To są zdjęcia w sumie z malutka pompą bo w domu trudno żeby dobrze plecy spompować. Na zdjęciu i tak (pipi)a widać tak naprawdę, nie twierdze że jestem fit i mam mega rzezbe bo nie mam (coś takiego to można powiedzieć że miałem jak warzyłem 75kg) ale nie zgodze się z tobą że jestem mega zalany, bo wagi nie oszukasz,a tak jak już pisałem moje proporce tłuszczu,wody i mięśni,do wagi i wzrostu nie są takie złe i to widać tylko na żywo,dla mnie ważniejsze jest co mi znajomi mówią z którymi trenuję-trenowalem bo mnie widzą na żywo, i wiem jak wyglądam.Tutaj daje zdjęcia po prostu tak sobie dla zabawy ale oczywiście możecie je oceniać i pisać co tam chcecie i zgodzić się ze mną lub nie po to jest forum.Tylko róbcie to z głową bo nie raz piszecie na prawdę bzdury bez urazy.

Nah, pierwsza fota Milo jednak była sprytnie wykadrowana. Masz podobny typ sylwetki do mojej. Nie rezygnuj z porządnych ciężarów i zadbaj o białko + aeroby i będzie lepiej na pewno.

Labtec bardzo spoko, najszerszy katuj i będzie mega

Nic nie kadrowałem w pierwszym zdjeciu, zrobiłem je po pompkach dla zabawy,tak jak napisałem i w sumie to wy pisaliście że wyglądam tak czy tak, waże tyle czy tyle, ja nie pisałem nic. Wiec jak sobie to przedstawiliście to juz nie moja wina,ja cały czas pisałem ze to są tylko zdjecia. Ja na razie nie chodze na siłke w ogole bo sobie przerwe zrobiłem, więc z cieżarami na razie raczej nie powalcze bo nie mam jak, cwicze w miarę możliwośći tylko troche w domu,troche biegam, nastawiam sie bardziej na treningi,i dobrze mi to robi bo już troche schudłem i zgubiłem troche tłuszczu

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

XM16E1 co robisz na plecy? ostatnio skupiam sie wlasnie na plecach.

Chwilowo moje plecy to:

rozgrzewka 3x12 sciaganie drazka do karku

3x max podciaganie do brody nachwytem

3x10 martwy ciag

4x10 sciaganie drazka siedzac do klatki

wioslowanie hantla 4x15 / wioslowanie sztanga 3x15 (wybieram jedno w zaleznosci jak sie czuje na danym treningu)

Plecy masz kozak!

Odnośnik do komentarza

Co miesiąc zmieniam program na plecy no ale ogólnie:

-Podciąganie na drążku - rożne chwyty , przód z tyłem naprzemiennie, szeroko czy wąsko itp.

-Podciąganie końca sztangi w opadzie z dużym ciężarem, ruchy szybkie, dużo powtórzeń, kończę w momencie gdy ruch staje się oszukany, niedokładny;

-Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie płaskim - kiedyś wąsko, od 3-4 miesięcy robię szeroko lecz z różnymi gryfami i o wiele lepiej działa na mnie;

 

To 3 dobre ćwiczenia przy których miałem lepsze chwile, ale że program na plecy zmieniam często tak naprawdę każde ćwiczenie wpłynęło dobrze na ich wygląd. :) Dawno temu robiłem jeszcze martwy ciąg, ale o mało co kiedyś nie zemdlałem przy nim i sobie darowałem.

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

No, ale mowiles, ze miales 2 tygodnie przerwy.

Co Ci mialo zleciec przez ten czas? ;]

Schudłem około 2 kg i to głownie tłuszczu na brzuchu,bo widze nawet po spodniach jak ubieram to mi spadają teraz.

to3h.th.jpgto2o.th.jpg46004227.th.jpg

Jak wszyscy to wszyscy, wymęczony po 2-dniowej trasie międzyoddziałowej, ale plecy w jakiejś tam formie są. :)

Spoko najszerszy,jaki wzrost/waga/staż ??

nad plecami to ja sie juz mecze pare tygodni, problem mam taki ze zazwyczaj podczas treningu to rece mi szybciej odpadaja niz cos poczuje w plecach

Jak bardzo czujesz ręce to znaczy że zle robisz plecy,spróbuj zmniejszyć ciężar i skupić się nad techniką

nad plecami to ja sie juz mecze pare tygodni, problem mam taki ze zazwyczaj podczas treningu to rece mi szybciej odpadaja niz cos poczuje w plecach

 

Nigdy uchwyt i ręce nie dotrzymają siłowo pary plegarom,dlatego dobrze używać pasków.

To raczej się przydaje już do dużych ciężarów,a nie jak kogoś ręce bolą przy normalnym robieniu pleców.

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...