Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no spoko tak ci tylko napisałem,a z boczkami to nie przesadzaj nawet ja je mam,moim zdaniem i tak dobrze ze zrzuciłeś te kg bo teraz wygladasz lepiej niż w tedy,zobacz sobie jak ja wyglądałem przy tej wadze i porównaj.Teraz już wiesz mniej wiecej co robić wiec jak bedziesz chciał to coś zrobisz w dobrym kierunku

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Staż w momencie cyknięcia fotki, jakieś 4 miesiące, uzupełniałem braki w diecie białkiem i carbo, waga - 57kg > 65kg. Teraz przez przygotowania do sesji, samą sesję i wakacje zaliczyłem półtorakilogramowy spadek. Końcem września wskoczę na pierwszy cykl, pewnie mono + witaminy, minerały, coś na stawy i białko według braków w diecie. Gainera będę szykował mieszając białko z płatkami owsianymi. Coś jeszcze prócz mono?

 

05444364784778421795.jpg

Edytowane przez Fisiu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kurde z klatą to jest taka historia, ze juz nie chcę żeby rosła ;] robie tylko 2 ćwiczenia z naciskiem wlasnie na górę. Dołu właściwie nigdy nie robiłem (poza poręczami). Teraz jeszcze na kreatynie cycki są nabite jak niemiecka armata, aż mi przeszkadzają czasami. Boje się ze jak jeszcze wbije na basen teraz ( a taki mam plan) to skończę jak Robert Paulson

 

l.jpg

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co w tym takiego zabawnego, tak mniej niż 90, czyli pewnie w granicach 86 tak jak napisałem przy zdjęciach. 93 kiedyś ważyłem max i to było jakieś 5 lat temu.

Tarki nie mam niestety, nie bede się katował, przy swoim stosunku do treningów efekty jakie mam są dla mnie i tak zupełnie zadowalające.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Przeglądam sobie temat z łęzką w oku, ładnie parę osób poleciało do przodu:) Ja od czasów ostatniej foty zdazylem schudnac do ~63kg, na szczescie, jakis czas temu znow wzialem sie za siebie, aczkolwiek, priorytety całkiem inne, cisne teraz muay thai/kickboxing, a jeżeli chodzi o budowanie mięśni, to tylko ćwiczenia z ciężarem własnego ciała, plus hantelki, w ogóle nie uczęszczam na siłownie

 

aktualnie ~76kg/178cm

 

23igcbd.jpg

 

witam ponownie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...