Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie widać co genetyka robi z ludźmi. Mam wrażenie, że wronerro nigdy nie będzie tak wielki jak Chev, z drugiej strony Chev nie będzie mieć takiej rzeźby jak wronerro. Każdy z Was ma po prostu inne geny, inne ciało, ale szacun do Was obu, kurde fajnie to wygląda.

 

mi bliżej do Cheva z genami, ale z efektami to do Lucka (biurko, auto, dzieci i McShit c'nie)

To prawda. Sam mam problemy z górną partią mięśni, a tzw podkówkę mam wręcz od urodzenia. Jak kogo Bóg obdarzył (chociaż Yano by się kłócił z tym)

Odnośnik do komentarza

Zyzz mial nasrane w glowie, dziwki, koks, tajski boks i przekrecil sie w wieku 24lat w dystngowanym tajskim burdelu, ale nie chodzi o jego osobowosc tylko wyglad,

ktory mial wg mnie bardzo konkretny, moze jedynie plecy szersze i jest ideal, do tego wszystkiego ponad 186cm wzrostu robi swoje..

Duzo osob sie szprycuje a nie kazdy umiera, trzeba robic ta z glowa by zminimalizowac skutki uboczne, ktore chyba nie beda duze wieksze

niz przecpany/przepity weekend kazdego tygodnia ;p

Odnośnik do komentarza

Tak jak mówi wronerro, żadnej wady nie musiał mieć serca , panowie, kokaina to mega stymulant, trening siłowy też ,ega obciążenia, brak regeneracji i odpoczynku bo ciągły balet. Musiałby mieć chyba dwa serca żeby takie obciążenie przeżyć.

 

Dobra panowie obiecane łydy i uda. 

 

Łyda 42 udo 60 chyba

j9orpi.jpg

 

2yv2z45.jpg

Odnośnik do komentarza

Aktualnie Grzesiek imo ma najlepsza, nie wiem jak reszta ale lydka jest ok.

Ja musze uwazac strasznie z nogami, bo jak podbije obwody to zaczne w sukienkach chodzic..

Moja normalna rozmiarowka jeansow to 32/32 ale czesto msuze kupowac 34/32 gdyz zwykle proste 32/32

maja po 30cm w udzie i w to nie wchodze, a ze w pasie mam ok 82cm to ogolnie jest lipton..

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Łydka jak wielka by nie była mi zupełnie nie imponuje.Znam wielu grubasów co nigdy w życiu nie byli na siłowni a mają wielkie pocięte łydki.Tak samo znam ludzi co katują łydki i nie mają takich jak wielu nie ćwiczących.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...