Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Skotnik, trenujesz piłkę ręczną poza siłownią ?

 

Nie ten czas. TrenowałEM i właśnie stąd 4 razy skręcone kolano :confused: Najpiękniejszy sport na świecie, no ale brutalny straszliwie. Wszyscy znajomi którzy grają od bardzo długiego czasu borykają się z mniejszymi lub większymi kontuzjami. Poskręcane kostki, kolana, powybijane palce, torebki stawowe do wymiany, zerwane achillesy, więzadła, wstrząśnienia mózgu nawet się zdarzały, złamania w sumie też. Sport to zdrowie... stracone. Ale i tak bym wszystko oddał, żeby grać dalej :)

 

Lata na siłowni nie byłem, a teraz mi piszecie, że taki ficzer instalują pod drążkiem... :o

 

i-marbo-maszyna-do-podciagania-stos-100k

 

Chodzi o takie coś. Po prostu na tym hmmm klęczniku kolana kładziesz, ustawiasz sobie cieżar - im większy, tym z większą siłą wypycha Cię do góry. Poza podciąganiem są też te równoległe drążki, więc można szwedzkie pompki śmigać też, no i tak samo z pomocą. Ogólnie bardzo fajna sprawa, ale faktycznie dla początkujących. Na starcie zdecydowanie mi pomogło, bo nie byłem w stanie robić w serii sensownej ilości podciągnięć. Natomiast teraz dla mnie była by zbytkiem szczęścia, ponieważ muszę się dociążać :D

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że do poręczy dostępu nie mam... (uprzedzając: krzeseł z oparciami też nie mam w domu).

 

Taka mała dygresja, po chvu czarnym tatuaże?

 

Ja kupilem takie, wolnostojace. Mam nadzieje, ze beda ok.

http://www.magnuspolska.pl/product-pol-4647-MAGNUS-POWER-MP1015-Porecze-stacjonarne.html

 

ja mieszkam we wlasnej kamienicy, 2 mieszkania po ok 120m2 z czego 1 w fazie dlugotrwalego remontu, gdyz nie bylo uzywane 500lat. (czekalo az urosne i bede mial zone i dzieci.

Na parterze jest tez pomieszczenie, dosc sporawe bo z 32--35m2 bedzie mialo ale wynajmujemy je tapicerowi, no ale mysle, ze nie bedzie tam siedzial 10lat to sobie tam caly sprzet przeniose bo na razie mam prawie wszystko czego  mi potrzeba. Nie mam tylko wyciagow, w tym bramy bo strop moze nie wytrzymac obciazenia ;[

Zazdroszcze ludziom, ktorzy maja wlasne hawiry a tam osobne pieknie wentylowane pomieszczenia w ktorych mozna zrobic mordownie z prawdziwego zdarzenia..

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

 

 

Skotnik, trenujesz piłkę ręczną poza siłownią ?

Nie ten czas. TrenowałEM i właśnie stąd 4 razy skręcone kolano :confused: Najpiękniejszy sport na świecie, no ale brutalny straszliwie. Wszyscy znajomi którzy grają od bardzo długiego czasu borykają się z mniejszymi lub większymi kontuzjami. Poskręcane kostki, kolana, powybijane palce, torebki stawowe do wymiany, zerwane achillesy, więzadła, wstrząśnienia mózgu nawet się zdarzały, złamania w sumie też. Sport to zdrowie... stracone. Ale i tak bym wszystko oddał, żeby grać dalej :)

Rok cwiczylem rękę, ale nie mialem do tego predyspozycji. Na tle innych zzauważyć można było słaby wzrok i brak pewności siebie. Teraz planuję zaczepić się w innym sporcie, trochę bardziej kontuzjogennym, ale dynamika na 102! 15go września jest pobór, może coś się uda ;-)
Odnośnik do komentarza

Mnie też się wzrok psuł, ale nie na tyle, żeby przeszkadzał w graniu. Poza tym, teraz bym w soczewkach bym fruwał i tyle. Byłem na tyle dobry, że zawsze do tego pierwszego składu się łapałem, no ale co z tego :) Tak czy siak dalej uważam, najpiękniejszy sport jaki istnieje. Jeżeli chodzi o rywalizację, nie lubię sportów indywidualnych. Po prostu team spirit to jest to, jesteś trybem sprawnie działającej maszyny i w ogóle ;) Dużo bardziej wolę oglądać ręczna niż nożną, szybsza, brutalniejsza no i ją kocham :) A nożną przestałem prawie w ogóle się interesować jak po tych kontuzjach sam już nie mogłem nawet wyjść na podwórko pokopać sobie :/

W jakieś rugby chcesz się bawić? Walki? Hokej? Nie wiem co jeszcze bardziej kontuzjogenne może być:P

Odnośnik do komentarza

Generalnie to zacząłem cwiczyc po powrocie ze szpitala w lutym tego roku. Zobaczyłem 79kg na wadze i kompletnego trupa w lustrze u którego szło policzyc każde żebro. Powiedzialem sobie wtedy, że nie spoczne póki coś z tym nie zrobię ;)

Zrobiłem sobie wtedy nawet zdjęcie, ale pamietam że jak spojrzałem na nie z 3 miesiace później to wyje.bałem z telefonu, tak mi było wstyd :P

Nie mam wiec żadnego zdjecia poglądowego z punktu w którym zaczynałem cwiczyc, ale nietrudno wyobrazic sobie wysokiego chudzielca, napewno takich w życiu troche spotkałeś :P.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

 

 

Szkoda, że do poręczy dostępu nie mam... (uprzedzając: krzeseł z oparciami też nie mam w domu).

 

Taka mała dygresja, po chvu czarnym tatuaże?

 

Ja kupilem takie, wolnostojace. Mam nadzieje, ze beda ok.

http://www.magnuspolska.pl/product-pol-4647-MAGNUS-POWER-MP1015-Porecze-stacjonarne.html

 

ja mieszkam we wlasnej kamienicy, 2 mieszkania po ok 120m2 z czego 1 w fazie dlugotrwalego remontu, gdyz nie bylo uzywane 500lat. (czekalo az urosne i bede mial zone i dzieci.

Na parterze jest tez pomieszczenie, dosc sporawe bo z 32--35m2 bedzie mialo ale wynajmujemy je tapicerowi, no ale mysle, ze nie bedzie tam siedzial 10lat to sobie tam caly sprzet przeniose bo na razie mam prawie wszystko czego mi potrzeba. Nie mam tylko wyciagow, w tym bramy bo strop moze nie wytrzymac obciazenia ;[

Zazdroszcze ludziom, ktorzy maja wlasne hawiry a tam osobne pieknie wentylowane pomieszczenia w ktorych mozna zrobic mordownie z prawdziwego zdarzenia..

Ludzie na zime pod mostami zostaja a ten sie zali na forumach, ze ma kamienice 240m2 i zazdrosci ludziom co maja zrobiona silke na wypasie. Swieta ida, wez sie ogarnij. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...