Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej tego tam jest sporo co najgorsze ale lepiej już o niebo wygląda. Gorzej jak się zegnę, wtedy fale Dunaju normalnie, ze 4 fałdy skóry, masakra. No nic - zap.ierdalam dalej i robię po 300 brzuchów na trening, może pomoże w regeneracji skóry trochę a i lubię tą partię robić, na drążku też. :cool:

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Zaczalem redukcje z poczatkiem wrzesnia, 7kg i 10cm w pasie mniej, troche jeszcze brakuje, mysle ze do konca roku sie uda skonczyc. Moze wam tu wrzuce przemiane, a potem ruszam delikatnie z masa bez zalewania. 72kg na ten moment, a jeszcze pare lat temu dobijałem do 100kg. Musze starych spodni poszukac

Odnośnik do komentarza

A może to nie skóra tylko tłuszcz? Bo ile Ty ważyłeś kiedyś? Takie problemy ze skórą to widziałem tylko u ludzi, którzy ważyli ponad 150 kg i dużo schudli.

3 lata temu dobijałem w święta pod 100 kg. Obecnie 75 kg a, że zawsze byłem sucharek to masz racje pewnie trochę kolego i oprócz nadmiaru skóry - sadła też tam jest jeszcze sporo. Ale walczę dalej. :cool:

Odnośnik do komentarza

Karmowski coś kiedyś mówił o kremach z mentolem czy coś, że mu niby pomagało się pozbyć nadmiaru skóry, ale teraz nie mogę znaleźć.

 

 

I teraz tak se myślę, czy by mi pomogło pozbyć się drugiego podbródka, bo policzki robią się powoli oświęcimskie, a drugi podbródek jak był tak jest xd

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Mamo jak u ciebie z brzuchem po ciąży? Jak sobie z tym radzisz żeby wrócić do formy? :)

 

@Yakubu - nie przejmuj się. Też tak mam z brodą. Skóra wisi i tyle. Ale ja po 30tce to u mnie pewnie regeneracja zajmie 100 lat.

 

A obecnie jest 75,1 kg na 20:00 po kolacji i z brzuchem niby lepiej bo nie odstaje ale do sukcesu daleka droga. Foto w gaciach żeby hejtu na 7 stron nie było. Poza tym czekam na Kazuba - j.ebaj moją tuszę ile wlezie a ja i tak kiedyś tam dopnę swego. :*

 

w1wm0m.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...