Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

JJ ale krupek się nie gotuje,tylko wytłuścił twój brak ciągłości w dążeniu do celu.

Mam słomiany zapał i brak genu do mięśni czy rzeźby czy coś tam z pewnością.

 

@Krupek - moim zdaniem trzeba mieć jaja żeby przyznawać się do swoich słabości choć nie ukrywam, że jeszcze większe żeby je (słabości) pokonać dlatego ja pasuje, nie ma co tu beefów robić bo ja waga piórkowa jestem.

Odnośnik do komentarza

Kurde Litwin,

Rozegrana gra: Candy Crush Saga

7 godzin temu w aplikacji Candy Crush Saga

 

Nie graj w te głupie gierki, a poza tym może zakryj jakośtego fejsa :)

 

ku,rwa nawet spartakusów stalkujesz po fejsie? ty (pipi)a typie ty

Odnośnik do komentarza

a ty bartek, na ch.uj tu wchodzisz jak nie ćwiczysz?

Na mam takie zboczenie zawodowe, ze jak widze kogos z forum na fejsie z odkrytym upublicznionym profilem (gdzie wszystko jest na tacy), to mu informuję. Link był podany wyżej, w sumie sam Litwin wrzucił link do filmiku.

I chyba dobrze, nie? Po co jakiś napaleniec, co przegląda fotki spartacusów i ma 0 postów, ma widzieć laskę forumowicza (taki przykład).

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a ty bartek, na ch.uj tu wchodzisz jak nie ćwiczysz?

Na mam takie zboczenie zawodowe, ze jak widze kogos z forum na fejsie z odkrytym upublicznionym profilem (gdzie wszystko jest na tacy), to mu informuję. Link był podany wyżej, w sumie sam Litwin wrzucił link do filmiku.

I chyba dobrze, nie? Po co jakiś napaleniec, co przegląda fotki spartacusów i ma 0 postów, ma widzieć laskę forumowicza (taki przykład).

Wiem że mam publiczny bo nie będę nowego konta na trenera zakładał,np. trener Litwin,albo grande litwino treneiro.

Odnośnik do komentarza

Lepiej "Litwinio, Brazylijczyk kulturystyki".

Albo "Litwinator". I do tego to zdjęcie oka z profila, tylko takie przerobione, zeby zamiast gałki czerwona dioda cyborga była. I slogan: "YOU'll be back!".

 

O, albo wysmarować sie bronzem elegancko, wpyerdolic pare łyżek soli zeby wargi równo opuchły, zarzucić pare złotych łańcuchów na kark (w tym jeden z wielka, wysadzana brylantami litera L, najlepiej zeby sie jeszcze jakos obracała), na du.pe spodnie z krokiem przy kostkach, do tego biała czapkę z daszkiem tyl na przód i podpis: "Get BIG or die tryin'". Aha, i w fotoszopie ślady po kuli na ekranie dorobić.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...