Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem liti, biceps wydaje sie wazny

Mi chodzi o proporcje ciała,bo jakby nie patrzeć ćwiczymy kulturystykę gdzie one się liczą.Wiadomo że każdy chciałby mieć większą łapę,ale dopóki reszta jest rozwinięta proporcjonalnie to aż tak nie boli.Co innego ludzie bociany,góra wielka a dół jak u maratończyka.

Odnośnik do komentarza

No mi wszystko rosnie oprocz rąk i chu.jowo to wyglada. Uda, plecy, klata, barki a łapki chude, po ciezkich 4 mies troche ponad 38 cm. Nie chce wiedziec co bedzie jak bede redukował.

 

Nie wiem czy nie za czesto cwicze te ręce, 3 razy w tyg, dosc intensywnie. Pompki na poreczach, wyciag i z modlitewnika dosc ciezka sztangietka (jak dla kogo) na bicka.

Edytowane przez Unitra
Odnośnik do komentarza

 

Moze i racja, czasem wiecej znaczy gorzej. Na razie redukcja bedzie bo troszke mnie podlało, potem zabiore sie za to inaczej, no dajmy dwa razy w,odstepach poniedziałek sobota i zobacze czy cos na plus,wskoczy

Miesnie rosna podczas regeneracji a nie treningu

 

O to,to.W poniedziałek mam prowadzić dziewczynę,której ktoś rozpisał trening 6 razy w tygodniu...O_o

Odnośnik do komentarza

Trzeba to tlumaczyc na poczatku, spotkalem sie z wieloma jelopami ktorzy zaczynaja cwiczyc i robia to nawet 7 razy w tygodniu. Oczywiscie kiedy im sie powie ze miesnie podczas treningu nie rosna to patrza jak na poje.ba. Tak samo jak powiesz ze wbrew pozorom grozniejsze dla sadla sa sporo bardziej wegle proste niz tluszcz. Ta dezorientacja i spiecie na stykach niektorych jak immmowilem ze na redukcji jadlem praktycznie tylko tluste.

Odnośnik do komentarza

Bieganie , basen czy jazda na rowerze to nie cwiczenia silowe.

 

Sam cwicze 5 razy w tygodniu plus 4 razy bieganie i rower. Rower czesto zaraz po silowni bo pomaga w szybszej regeneracji potreningowej.

 

Ale te 5 razy silki bo robie np klate jednego dnia, plecy jednego, barki jednego, biceps triceps jednego, nogi jednego plus jeden dzien na brzuch. Nie lubie laczyc lap po klacie czy plecach bo w sumie wole zrobic duzy rozpier.dol wiekszych partii po ktorych nie mialbym sily jeszcze cos meczyc a i na lapach wole sie skupic w odzielnym treningu zeby jak najlepiej im doje.bac. Bo lapy sa wazne

Odnośnik do komentarza

To, że ktoś się nie zna nie znaczy, że jest jełopem. Nie każdy na samym początku swojej przygody z siłownią trafia na kanał youtube Warszawski Koks, który od początku prowadzi za rączkę. A szkoda, bo jakby każdy od początku wiedział co robić, to by się tylu grubasów nie zniechęcało po miesiącu czy dwóch.

Autorytety gimby.

Odnośnik do komentarza

To, że ktoś się nie zna nie znaczy, że jest jełopem. Nie każdy na samym początku swojej przygody z siłownią trafia na kanał youtube Warszawski Koks, który od początku prowadzi za rączkę. A szkoda, bo jakby każdy od początku wiedział co robić, to by się tylu grubasów nie zniechęcało po miesiącu czy dwóch.

Bo twoje pokolenie nauczyło się poddawać by byle trudnościach,kiedyś albo szukałeś i znalazłeś albo byleś szarakiem,teraz (pipi)niesz dziarę,zapuścisz brodę,kupisz drogie ciuchy i ma swoje miejsce jako"alternatywny".

Odnośnik do komentarza

Po 48 h od porzadnie zrobionej partii to dopiero sie zaczyna najwiekszy okres bolesnosci miesni, wtedy wszystko co zniszczyles w miesniu na treningu odbudowuje sie z nawiazka. Dlatego przyjelo sie ze powinno sie cwiczyc raz na tydzien dana partie to optymalny czas na regeneracje.

 

No chyba ze lecisz narazie ogolnorozwojowko to troche inaczej to wygladw

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

W zasadzie tak. Dajmy na to klatka, wyciskanie. Zaczynam od 110 x 8, schodze o 10 kg do 70. Jeszcze rozpietki potem. Srednio mam siłe by dalej cos robic z ta partia. Moze lamą jestem :) dlatego łacze...i chyba zle do tego podchodze bo wieksze efekty chyba by były gdyby na maxa katowac jedna partie na danym treningu.

 

Musze tez cos przemodelowac bo od 4 mies w zasadzie te,same cw. Ale na razie redukcja sie sprzyda, nie chce sie na maxa podlac.

Edytowane przez Unitra
Odnośnik do komentarza

Zaczynałem od 60 kg, starajac sie sukcesywnie dodawac. Z przygdami róznymi bo nie zawsze miał kto stanąc za mna :)

 

Ostatnio widziałem taka akcje: przgchodzi w zasadzie grubas. Ok, nie taki zupełny, powiedzmy taki "chłop od pługa". No ale by cwiczył to nie widac. Naje.bał na gryf łacznie 120 plus waga gryfu 20 czyli 140. Mysle "zabije sie",-stane blizej by pomoc jak cos. Yebany pociskał tym spoko seryjki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...