Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Opublikowano

Standardowo pojawiam się co jakiś czas jak sraczka, by dać znać że żyję i dalej ćwiczę(niestety z racji pracy tylko raz w tygodniu). Obecną waga to 92 kgIMG_20260401_174349_edit_1089455077232713.jpgIMG_20260401_174305_edit_1089421972860322.jpg

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Wyświetleń 804,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Ok tym miłym akcentem chciałbym życzyc wszystkim spartakusom zyczyc dobranoc, niech wam sie wujaszki przysnią      

  • Kenny tJJger
    Kenny tJJger

    Ostatnie foto na 98 stronie, kwiecień 2014.       Wiadomo, że żaden progres i nie spartakus ale na wadze z -10 kg, lżej żyć i pracować. Kondycja też lepsza i jak wytnę się do poziomu co mnie zad

  • II KoBik II
    II KoBik II

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sweet focia z wczoraj.

I pamietajcie, w lato POKAŻE BRZUCH

Screenshot_20260420-083126.png

Opublikowano

Bez kiety się nie liczy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Fotka po pracy, nie będę specjalnie pozował na czczo , taką mam formę na to lato.

IMG_20260619_181402_edit_1455882766188259.jpg

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

file_00000000d928720ab861dacf9e3761d6.png

Opublikowano

Wow skąd wiedziałeś że to moja ulubiona postać z uniwersum x-men XD

Opublikowano

Nie no te zdjecie w hełmofonie jednak duzo bardziej korzystniejsze niz oryginał tak obiektywnie

Opublikowano
W dniu 25.06.2026 o 16:54, kanabis napisał(a):

Nie no te zdjecie w hełmofonie jednak duzo bardziej korzystniejsze niz oryginał tak obiektywnie

Też tak myślę. Tym bardziej mu dziękuję.

Opublikowano
W dniu 25.06.2026 o 16:27, Kierownik Chad napisał(a):

Bo wygladasz jak ta postac?

Ty a jak ty się czujesz, latami pierdoląc że kreatyna szkodzi a tutaj co chwila wychodzą coraz nowsze badania że to suplement prozdrowotny?

W dniu 25.06.2026 o 16:27, Kierownik Chad napisał(a):

Opublikowano
1 godzinę temu, Litwin81 napisał(a):

Ty a jak ty się czujesz, latami pierdoląc że kreatyna szkodzi a tutaj co chwila wychodzą coraz nowsze badania że to suplement prozdrowotny?

Yhm, takie to wychodza od producentow suplementow.

Opublikowano
4 godziny temu, Kierownik Chad napisał(a):

Yhm, takie to wychodza od producentow suplementow.

No zarobią pewnie miliardy, zwłaszcza że pół kg kreatyny kosztuje obecnie 65 złotych u najdroższego olimpa a 28 złotych w sfd xd

Opublikowano
51 minut temu, Figaro napisał(a):

Czezky chyba Cie w konia robi z tą kreatyną.

On mi na prywacie batalię prowadził jaka kreatyna jest szkodliwa dla nerek i serca kilka lat temu.

Opublikowano
12 godzin temu, Litwin81 napisał(a):

No zarobią pewnie miliardy, zwłaszcza że pół kg kreatyny kosztuje obecnie 65 złotych u najdroższego olimpa a 28 złotych w sfd xd

Screenshot_20260628-083327~2.jpg

Opublikowano

No i pewnie dzielone to jest na jedną firmę która ją produkuje i sprzedaje xd Nie wiem po co Olimp ma tyle supli w ofercie, mógł handlować tylko mono XD

Opublikowano

No ja nie wiem po co wogole olimp sprzedaje to z przebitką 50 krotną skoro w sumie grosze wedlug ciebie na tym zarabia.

Akurat nie mowie o kreatynie bo to jeden z nielicznych wartych uwagi suplementow ale 99% rynku supli to nie dzialajace gowno bez naukowo potwierdzonej skutecznosci, w dodatku bez regulacji porownywalnych do lekow. No i przede wszystkim odnosilem sie do twojego dziwnego rozumowania jakoby na czyms tanim nie mozna by bylo zarobic milardow. To akurat zalezne jest od stosunku wartości do ilosci sprzedanych towarow.

Opublikowano

Dobra wytłumaczę ci to prościej. To że globalnie to duży obrót nie znaczy że firmy zarabiają na tym takie krocie że warto im sponsorować badania, gdyż rynek jest bardzo rozproszony. W samej Polsce mamy z 10 firm dużych, znanych a ile jest takich co się pojawiły dopiero, jak tsunami nutrition. Druga sprawa, ja do końca nie wiem jaka Olimp ma marżę a pracowałem tam prawie 8 lat a ty wiesz, zastanawiające. I trzecią kwestia, to że ty nie wiesz gdzie szukać badań nad suplami to nie znaczy że 99 % to szajs. Bo na takim pubmed znajdziesz badania o pqq, q10 czy lion mane.

Opublikowano

Ale wiesz o tym ze jest cos takiego jak hurt i detal? Ty myslisz ze kazda firma sama produkuje glowny surowiec? xD No olimpowi moze nie zalezec, ale firmom ktore produkuja glowne surowce juz tak. No widzisz ty nie wiesz jaki koszt jest produkcji kreatyny a ja wiem, bo zaden problem znalesc firmy ktore zajmuja sie produkcja suplememtow na zlecenie. Dasz mi hajs i moge ci zalatwic np kofeine o nazwie Litwin extreme. Serio, mozecie sobie sprawdzić, jest wiele firm ktore zajmuja sie takimi rzeczami, mozecie tez miec jakies smieszne certyfikaty na opakowaniu typu 1st choice 2026 itd.

Oczywiscie ze 99% to szajs. I to ze substancja faktycznie dziala nie znaczy ze dziala w formie i dawce jaka jest sprzedawana jako suplement. Jak np kwas hialuronowy.

Juz nie mowie o tym ze ilosc na etykiecie z faktycznym stanem moze sie sporo roznic (bialko sojowe w sprzedawanym wpc albo rtec jak bylo ostatnio xD) . To ciekawe ze po suplementacji zelaza z poteznego olimpu przez miesiac nie mialo to zadnego wplywu na poziom zelaza, ferrytyny czy transferyny xD

Jak ktos nie jest idiotą to zamiast supli to co sie da kupuje w formie leku bez recepty. Witaminy z grupy b, cynk, zelazo, kwas foliowy, wapń. Wszystko to kupuje jako leki bez recepty. Nie dosc ze mam pewnosc ze zadzialaja to sa tansze niz u zlodziei od suplementow xD

Opublikowano

O ja pierdole ile nie zrozumienia.

  1. To o czym ty piszesz to jest konfekcja a nie produkcja. Firmy specjalizujące się w robieniu twoich supli, biorą surowiec od producentow, których jest kilku na świecie. I gdybyś ty napisał że to oni sponsorowali badania, to miałoby to jakiś sens, ale nie że badania sponsorują firmy sprzedające suplementy, bo by miało to sens musiałby w nich wyjść ze kreatyna z olimpa jest najlepsza,a nie ogólnie kreatyna.

  2. Dużo firm suplementacyjnych bada czy w środku jest taka ilość składnika aktywnego jaki jest ujety na opakowaniu, nikt ci nie każe kupować sfd które jest tańsze kosztem braku systemu kontroli.

  3. Ty masz jakieś kompleksy z firmami suplementacyjnymi,pewnie kiedyś kupiłeś hmb wierząc w ich opis i teraz to sobie odbijasz. Wiesz ze Olimp daje suplementy do aptek bo jest firmą farmaceutyczną? XD

  4. Co do żelaza, ferrytyny(to białko magazynujace) i Transferyny(to białko transportowe) Jeżeli żelazo dobrze się uzupełnia to poziom transferyny spada. Widocznie dawki były za małe i czas suplementacji był za krótki. A ferrytyna może nie wzrosnąć jeżeli suplementacja trwa zbyt krótko a zużycie krwi nadal jest duże, organizm zużywa żelazo na produkcję czerwonych krwinek i nie ma potencjału do odkładania go.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 2

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.