Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie nie spinam , bawi mnie to bo nie robie szału na kimś kto wygląda jak licealista grający w piłke. Ale daj mu boże niech rosnie.

 

No nie jest łatwo liti. Tym bardziej na keto miałem teraz problemy z serduchem, lekarz powiedzial ze potas mi spadł i dlatego. Musiałem tydzien przerwy od biegania i silki zrobic i wpadło spowrotem pól kilo :/ No ale jest na dobrej drodze

Odnośnik do komentarza

z 12-15kg mógłbyś schudnąć jeszcze to może coś tam kratkę będzie widać

Ale kabi nie lubi igieł a bez teścia to tyle nie zejdzie.

Mam Majin Vegete w avatarku bo moje imie zaczyna sie na M.

Niezle to sobie wymyslilem, nie ?

A jak ja się zmęczę to mam żyły na czole układające się w V i też mam na fb vegete w avku,fajnie?

Odnośnik do komentarza

Spoko liti ja wiem o co chodzi, max 5 kg jeszcze zejde. Wiecej nie da rady, jest siłka , 3 razy aero w tygodniu i 1700 kcal. A masy miesniowej nie chce tracic ani zdrowia. Zejde te 4-5kg i zarys bedzie, gorzej z dołem brzucha.

 

Oni po prstu mysla ze wazac 80kg ich brzuch bedzie wygladal tak samo jak teraz przy 65 ;) 

Odnośnik do komentarza

79 / 178

Tak z ciekawosci, litwin, wroner n jak robiliscie redu ile mieliscie minimalnie kalorii? Bo z tymi 1700 , bieganiem i silka to kora idzie wywinac

W szczycie 1700 ale cardio rano na czczo,potem siłówka i 30 min orbitreka paliło jakieś 1000,więc żyłem na 700.Chociaż słowo żyłem to nadinterpretacja,raczej wegetowałem. Często pod koniec dnia byłem tak słaby że nie miałem siły podnieść ręki by się przywitać,więc tylko kiwałem głową.Co też rodziło napięcia,że mam fochy,że się przywitać nie umiem.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Ja walę 2400kcal, w dt dwa półgodzinne spacerki na siłkę i z powrotem, plus pięć minut na orbitreku przed treningiem. Co tydzień reefed day, czyli plus 400-800kcal i cały czas wszystko ładnie leci. Za to coraz gorzej się czuję i chyba zacznę stosować reefedy co cztery dni.

Tydzień temu już miałem 72,1kg, ale dwa dni picia plus kebab i pizza i dopiero dziś z rana zbliżyłem się do tego wyniku.Za to w lustrze lepiej wyglądam niż tydzień temu xd

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...