Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

2 metry? Wow!

 

A kolegami wielkimi koksami, co zapomnieli jak startowali daaaawno temu się nie zrażaj, oni muszą tu warczeć i się spinać bo muszą motywować + za dużo teścia od rana. Ja kulturalnie od rana małżeńskie fikołki później kawa a oni nabuzowani jak piece w Katowicach w sezon zima. :D 8) :cool:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W momencie w którym zacząłem redukcję miałem jakieś 15-20kg do zrzucenia, jakbym robił masę to bym się jeszcze bardziej zalał i po masie bym musiał jakies 12 miesięcy na deficycie kalorycznym spędzić żeby mięśni nie stracić, no chyba bym ochuyał.
Zresztą z tego co mi wiadomo to im człowiek ma mniej tłuszczu tym mięśnie lepiej rosną i mniej tłuszczu się odkłada, więc jak już sie człowiek nauczy ok ćwiczyć to lepiej zrobić najpierw rzeźbę, a później masę z jak najmniejszym zalewaniem się? Co w tym złego?
A że w lato będę małym szczurkiem to ja zaakceptowałem już dawno i szczerze wolę być mały i obserwować w lustrze jak mi żyły na brzuchu wyskoczyły, niż patrzeć na swoją okrągłą mordę i myśleć okuwra to teraz rok odchudzania zeby jak gunwo nie wyglądać :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W momencie w którym zacząłem redukcję miałem jakieś 15-20kg do zrzucenia, jakbym robił masę to bym się jeszcze bardziej zalał i po masie bym musiał jakies 12 miesięcy na deficycie kalorycznym spędzić żeby mięśni nie stracić, no chyba bym ochuyał.

Zresztą z tego co mi wiadomo to im człowiek ma mniej tłuszczu tym mięśnie lepiej rosną i mniej tłuszczu się odkłada, więc jak już sie człowiek nauczy ok ćwiczyć to lepiej zrobić najpierw rzeźbę, a później masę z jak najmniejszym zalewaniem się? Co w tym złego?

A że w lato będę małym szczurkiem to ja zaakceptowałem już dawno i szczerze wolę być mały i obserwować w lustrze jak mi żyły na brzuchu wyskoczyły, niż patrzeć na swoją okrągłą mordę i myśleć okuwra to teraz rok odchudzania zeby jak gunwo nie wyglądać :/

 

Jest tez opcja ze mozna zrobic duzą mase miesniowa i troche sie podlac  a potem zrzucac kilogramy patrzac w lustrze jak coraz zaje.bisciej wygladasz i odsłaniaja sie muskle i miesnie jak np góra klaty której nie zrobisz na masie +200 kcal. Co w tym zlego?

Odnośnik do komentarza

 

z czego ma robić wycinkę? Niech buduję masę mięśniową, a potem myśli o wycince

Bo teraz taka moda. Nie masz miesni to zrob wycinke i odslon zabie lydki i plusujesz u konsolomaniakow. Zamiast robic miesnie sie odchudzaja chodakowskie jedne

 

no lepsze przycięte zgrabne loszki niż to https://www.facebook.com/starking30/videos/1145706612127002/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ok do konca redu jeszcze 7 tygodni mi zostało, ale wrzucam foteczke zebyscie nie mysleli ze pękłem jak co roku i nie dałem rady.

 

Oczywiscie jak to mowil shen nic soba nie reprezentuje ale mam zamiar zrzucic przez te 7 tyg jeszcze 3-4kg fatu i moze wreszcie bede wygladał

 

Od konca masy 

-7kg

-11cm w talii

-1,5cm w bicu :(

 

1lKhkRU.jpg

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...