Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam testosteron nawet ponizej dolnych widelek. Choc brode i wlosy na klacie jednak mam :-) ciezko jest, szczegolnie teraz na wycince. No ale wole zamiast szukac wymowek czemu idzie mi ciezej niz tym z gornym tesciem po prostu trenowac najciezej jak sie da i probowac ich gonic. To niesprawiedliwy sport. Ale ciezki wysilek wynagradza nawet wtedy kiedy organizm ci utrudnia. Osobiscie nie wierze ze wujaszek robi cokolwiek. Nawet nie jestem pewien czy ma diete. Po odwyku robilem program100 pompek zeby po niszczeniu alko odbudowac sie lekko i zaczac pakowanie naprawde. Polecam. Mimo ze wtedy nie mialem diety po ukonczeniu tego programu bylo widac roznice a klacie. A zaczynalem od 20 pompek konczac na 100. Zajmowalo to moze z 15 minut dziennie. No i polecam bieganie nawet te pol godzinki z rana. Nie ma nic lepszego na podkrecenie metabolizmu i redukcje wagi. Tylko nie jakis pedalski rower tylko bieganie. Badzmy szczerzy wujaszek ci sie po prostu nie chce.

Odnośnik do komentarza

Ja to sie zdziwilem, bo wlosy na klacie mam takie ze golic musze raz na jakis czas, w sredniej pryszczaty bylem tyle ze od lekow libido mi spadlo. Zrobilem test a tu ponizej widelek. Bralem jakis booster od treca nic nie dal. Odstawilem leki tez nic. Pogodzilem sie.

Na koniec redu tez sobie zrobie test

Odnośnik do komentarza

No bo obecność włosów na ciele/zarostu na twarzy nie wynika z prostej zależności "testosteron -> włosy/zarost".

Po raz kolejny kłania się genetyka ;). Jeśli chodzi o zarost to ważne są komórki wyłapujące testosteron i robiące z niego użytek. Możesz walić teścia w 5 strzałach dziennie, ale jak nie będzie miało go co wyłapać z krwiobiegu to i tak na wiele sie nie zda.

Odnośnik do komentarza

No bo obecność włosów na ciele/zarostu na twarzy nie wynika z prostej zależności "testosteron -> włosy/zarost".

Po raz kolejny kłania się genetyka ;). Jeśli chodzi o zarost to ważne są komórki wyłapujące testosteron i robiące z niego użytek. Możesz walić teścia w 5 strzałach dziennie, ale jak nie będzie miało go co wyłapać z krwiobiegu to i tak na wiele sie nie zda.

Bardziej myślałem że chodzi o konwersję teścia do dht.

Odnośnik do komentarza

Jasne, pisałem w uproszczeniu.

Najbardziej czułe na dihydroksytestostreron są  tkanki pęcherzyków nasiennych, gruczołu krokowego, zewnętrznych narządów płciowych, ale także niektóre obszary skóry. Dla nich testosteron to tak naprawdę tylko prohormon. 

DHT oprócz powstawania w konwersji testosteronu, syntetyzowany jest także w jądrach, jednak tylko w ok. 12,5-25% zapotrzebowania dziennego. Reszta zależy od konwersji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...