Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Ok do konca redu jeszcze 7 tygodni mi zostało, ale wrzucam foteczke zebyscie nie mysleli ze pękłem jak co roku i nie dałem rady.

 

Oczywiscie jak to mowil shen nic soba nie reprezentuje ale mam zamiar zrzucic przez te 7 tyg jeszcze 3-4kg fatu i moze wreszcie bede wygladał

 

Od konca masy 

-7kg

-11cm w talii

-1,5cm w bicu :(

 

1lKhkRU.jpg

 

Mieć takiego cycora kiedyś jak Kanabis i będzie klasa. :) Jakie ty masz obwody klata/brzuch ekolego?

 

Póki co jednak 100 w cycku i 91 brzuch po obiedzie. Waga koło 76 kg się kręci czyli baletnica.

 

2n2215j.jpg

 

Od następnego tygodnia 14 dni wolnego i dociskam na maksa aktywność fizyczną dorzucając do rowera przerwę w trasie na pływanie, mam staw nieopodal. Poza tym dużo machania ciężarkami i dobra miska. Z obecnych śmieci jadam jedynie kubełek Chiński z KFC z ryżem i mini stripsami, 2 razy na miesiąc taka ekstrawagancja, poza tym kura/wół/warzywa z pary/masło orzechowe/serek wiejski/czasem ziemniaki młode gotowane bez tłuszczu/zupa jarzynowa a zamiast cuksów 1-2 jabłka dziennie. Tyle z menu. Jak do września nie będę widział chociaż w części mięśni brzucha (o ile tam są?) to rzucam to w cholerę i biorę się za szydełkowanie. :lapka:

Odnośnik do komentarza

CYCOZAUR! O__O

 

@Litwin - jak to jest z gw 501516? Na zagranicznych boardach piszą o rakach itp skutkach ubocznych, jedni zwalają to na propagande bo to bezpieczny środek a inni wręcz przeciwnie i ostrzegają przed stosowaniem.

 

klik

 

klik 2

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Kanabis zdjecie daje wrazenie jakbys mial spory brzuch. Mowisz ze nie, nie masz powodu sciemniac wiec zludzenie pewno. Cyce spoker.

 

XM za(pipi)iscie tez chce takie

 

2rajzy ile cwiczysz? Ja 3 mies i sporo lepiej. Nie bede wrzucal foty nie mam celu by sie przechwalac tak dla porównania lepiej. Ale ty z tego co piszesz tak srednio trzymasz diete a ja przez 3 mies raz piłem i zarcie rygor w kij- kurczako i ryz i jajko niemal caly czas

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

CYCOZAUR! O__O

 

@Litwin - jak to jest z gw 501516? Na zagranicznych boardach piszą o rakach itp skutkach ubocznych, jedni zwalają to na propagande bo to bezpieczny środek a inni wręcz przeciwnie i ostrzegają przed stosowaniem.

 

klik

 

klik 2

Czytałem o tym raku,jedno badanie to wykazało na szczurach,ale obwiniali metodykę że dali szczury ze zmienionymi genami,pod badania i to mogło wywołać taki efekt.Zresztą nawet gdyby nie to człowiek jest trochę bardziej skomplikowany niż szczur i ni ma przełożenia jeden do jednego,niektóre suple działają na gryzoniach a u ludzi już nie wykazują działania.GW na pewno podnosi wydolność od najniższych dawek,czyli 10 mg,razem z mk 677 trzyma tłuszcz w ryzach,nie badałem profilu lipidowego ale ponoć obniża ldl.

Odnośnik do komentarza

Jjot klata 120 brzuch 85.

 

Xm nie musiales mnie az tak zawstydzac :-/

 

Co do brzucha nie jest zle, jak sie spompuje to na gorze nawet zarys widac, oprocz dolu, dol naprawde slabo, tzn normalnie tego nie widac ale jak sie pochyle to dol wyglada chu.jowo i cos czuje ze nie bedzie tak latwo to zredukowac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...