Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

Litwin wszystko okej tylko nie rozumiem jednego. Osobiście w okresie masy też mnie ulewa przez nadwyżke kalorii no i jest to konieczne by nie pozrywać się przy dużych klamotach (szczególnie na bombie gdzie mięsień cały czas chce więcej a stawy i ściegna nie wyrabiają ) ale nigdy bym nie pomyślał nad wrzucaniem fotek w okresie mocnej budowy masy. W tym okresie nawet w lustro mi głupio patrzeć bo mimo że gabaryty są to zawsze preferuje mocno docięte sylwetki a zmasowane kulturystyczne sylwetki kompletnie nie trafiają do mnie. Na masie to raczej można pochwalić się osiągnięciami siłowymi bo z formą wstyd do ludzi wyjść.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Litwin dalej ulanstwo mozgowe. Wizualnie jestes zaprzeczeniem kulturystyki. Gdybym mial kogos zniechecic od silowni, to bym mu pokazal twoje zdjecia, rozjebana watrobe i polamane kulasy. Moze wez sie za cos, w czym jestes dobry, czyli za pieniadze mozesz dac soba pomiatac lub byc ulana gurwa, jako statysta u Platynowa.

 

Ty musisz myslec nad riposta, ja toba gardze. Tu sie roznimy. Ja nie mam zadnych planow odnosnie odpowiedzi w kierunku karla, mi to przychodzi naturalnie. Wiem, ze trudne slowo, dla takiego kujca, jak ty.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Mojave napisał:

Litwin dalej ulanstwo mozgowe. Wizualnie jestes zaprzeczeniem kulturystyki. Gdybym mial kogos zniechecic od silowni, to bym mu pokazal twoje zdjecia, rozjebana watrobe i polamane kulasy. Moze wez sie za cos, w czym jestes dobry, czyli za pieniadze mozesz dac soba pomiatac lub byc ulana gurwa, jako statysta u Platynowa.

 

Ty musisz myslec nad riposta, ja toba gardze. Tu sie roznimy. Ja nie mam zadnych planow odnosnie odpowiedzi w kierunku karla, mi to przychodzi naturalnie. Wiem, ze trudne slowo, dla takiego kujca, jak ty.

Raz że jak zawsze wymyślasz z dupy schorzenia(co ja złamałem niby?) a dwa zaprzeczenie kulturystyki po fotkach z masy?Jesteś debilem :D a twoje posty nie mają nic wspólnego z inteligencją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...