Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kanabis napisał:

Stosunkowo wąska talia przy tak masywnej górze wygląda przekot.

Chyba mi stanął 

Gorzej że człowiek się przygotował na redukcje a tutaj zamykają mi kuźnie do 28 kwietnia więc już dupcia z tego będzie. Nawet nie wiesz jak zazdroszcze ci własnego sprzętu , u mnie hantle i pożyczony atlas muszą starczyć by podtrzymać sylwetke.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, tomasz_sromasz napisał:

Z racji nowych obostrzeń muszę trenować na s u c h o xDDDD

 

Tak sobie kpicie, ale w realu bym wypłacił suckerpuncha i s(pipi)ił w pięknym stylu ze śródstopia i kadencją 180 spokojnie w drugim zakresie tętna. I kto byłby wtedy mądry?

 

Ale dlaczego chcesz sie bić? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2020 o 11:03, mrynk napisał:

 

I owszem ;) coś tam zacząłem od niedawna, ale i też w moim wieku duże schaby mi niepotrzebne. Niewygodnie się z tym poruszać choćby. 

Jeżeli nie ćwiczysz sportów sylwetkowych w motywuje ciebie spejson to gitara ;) Ale w innym wypadku proporcje robią się choojowe.

 

U mnie 4 kg w dół,obecnie jest tak:

f516459321510e74med.jpg7d3af58355a60cadmed.jpg

Odnośnik do komentarza

Litwin nie boisz się redukować w obecnej sytuacji? Ja nie posiadając dostępu do dużych klamotów odpuściłem kompletnie redukcje. Już nauczyłem się na błędach i nie schodzę z wagi mocno bez bodźcowania dużymi ciężarami .

Odnośnik do komentarza

W jakiej sytuacji?O ciężarach napisałem,robię liczne serie łączone i się czuję zajechany.Nawet mam wrażenie że dobrze reaguję na ten nowy bodziec.Nowe sytuacje to też możliwość szukania nowych rozwiązań i teraz się bawię metodami treningowymi.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, mrynk napisał:

Zdjęcie jest trochę z góry. Nogi są 59cm. Wiec nie patyki. Ćwiczę dla zdrowia. I mojej 22-latki. Nie narzeka

Aaaa to spoko,jak nie narzeka,w jakich zawodach IFBB sędziuje? :D Bo takie powoływanie się że lasce pasuje to jest słabe,zwłaszcza że rozmawiamy o proporcjach a nie o guście kobiety.rób jak uważasz,natomiast nie ma co się spinać że ktoś ci zwrócił uwagę że cierpi całokształt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...