Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, ragus napisał:

Kiedyś miałeś lepszy brzuch.

Pewnie ostatnie 4 miechy gdy żarłem po litr lodów dziennie miały na to wpływ ;) Ale spoko,od maja się wycinam,więc znowu polecą teksty "za sucho","zbyt docięty".Już się nauczyłem że tutaj nigdy nie mogę liczyć na obiektywizm ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dave Czezky napisał:

sportowiec jedzacy po pol litra lodow dziennie xD

 

 

no to juz wiecie :pawel:

Z każdym wpisem pogrążasz się coraz bardziej :/ Logiczne że jak masujesz to się ulejesz,bo główny hormon tuczny u ludzi to insulina,buduje masę mięśni ale i tkanki tłuszczowej.To tak krótki wyklad. Aha i ja nie kadruję fotek tak jak ty,pokazujesz się w jakiś choojowych pozycjach by nie było nic widać.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mojave napisał:

Morał taki, że od światła się tyje.

Morał taki że światło to podstawa:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/b2e3cb28f9cf8025

Teraz czekam aż yaczes przy(pipi)i się do kafelek za mną,bo już raczej ulanstwa nie zarzuci.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Yakubu napisał:

Lol śmieszny gość ten litwin. Najpierw się ze mną kłóci jaki to cukier niezdrowy i tuczy, a później przez pół roku wpierdala pudełko lodów codziennie. Co za łeb

Ale ty głupi jesteś :D A czy ja napiszę że zawsze jem zdrowo?Nie,też jem to na co mam ochotę,tylko różnica między nami jest taka że ja mogę.

 

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

25 lat przekraczajacych mozliwosci ludzkiego ciala treningow, 22 lata autorskiej diety opartej na frozen carbach oraz structured water, 20 lat najwyzszej jakosc famaceutykow, przypadkowe, wieloletnie wchlanianie shipyard grease, ktory zmienil jego DNA. Brzmi jak postac z komiksu? Ten 40latek zyje w Polsce i prawdopodobnie nie nalezy juz do gatunku homo sapiens. ZOBACZ TERAZ!

 
W dniu 2.11.2018 o 08:23, Litwin81 napisał:

250pa2r.jpg

Malo? Zobacz jak fotografuje sie robiac kupe do miednicy na stojaco. Czy tak bedzie sie wyprozniac sie kazdy przedstawiciel homo-litwinus?

 

b2e3cb28f9cf8025gen.jpg

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, suteq napisał:

To w ogóle nie wrzucaj. Problem solved. :)

Wiesz że z założenia to nie była fota dla takiego randoma jak ty? Ale i tak mam już dobry humor,bo jeżeli yaczes i ten krzak mojave czepiają się rzeczy nie związanych z wyglądem,to znaczy że nie mają tak naprawdę do czego się przy.yebać. :D

23 minuty temu, Kmiot napisał:

Panowie, ale spokojniej, bo go spłoszycie.

Sio,do swojej nory.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...