Skocz do zawartości

Fotki


bomberman

Rekomendowane odpowiedzi

 

(nigdy nie dałem fory bo się wstydzę, mój post to mega offtop, którym chciałem Was tutaj pochwalić. Jak kogoś irytuje to można mój post usunąć w piz.du). Szacun Panowie.

 

Waldu, zycie to wybory. Ty, ja mamy rodzine na utrzymaniu. Dzieci. Oczywiscie to nie moze byc calkowita wymowka ale tez rodzina zmienia optyke. Jak ktos ma mozliwosc podporzadkowania nawet czesci zycia ciezarom to jego wybor. Jesli jest w tym wytrwaly to osiaga cele i nalezy mu sie wielki podziw.

 

Zdrady bo sie zle wyglada? Eeeee... w takie bajki nie wierze. Dlaczego ludzie zdradzaja sie z maszkaronami? Nie w wygladzie lezy przyczyna. No ale to totalny offtop.

 

Wracajac do cwiczen. Mozna cwiczyc nie na 100% i tez czerpac z tego satysfakcje. U mnie skonczyl sie juz okres promocyjny gdzie testosteron rozsadza. Wiek robi swoje ale tez sie nie tlumacze, tylko chodze dalej. Dla samopoczucia, kondycji i zdrowia. I jest ok.

 

Eee.. w sumie koniec postu bo pisanie dla pisania jest bez sensu. Ide a silownie ;p

Odnośnik do komentarza

Nie napisałem Fenix że to jedyny powód,ale dla wielu jest istotny.Inny jest taki,że dziewczyny zako(pipi)ą się w byle czym i później z tym biorą ślub,wierząc że to co coś zmieni,zaczaruje typa i nagle będzie poukładany i wierny.Teść spada po 25 roku życia i to fakt,ale są sposoby na jego podniesienie,jajka,brokuły i właśnie trening,zwłaszcza nóg,jednych z największych partii mięśni,po takim bodźcu organizm wytwarza dużo hormonów.

Odnośnik do komentarza

Wyglad jest istotny na poczatku. Dokladnie to podobno 5 sekund :). Wladza, pieniadze tez maja taki potencjal. No ale to temat rzeka i nie ten dzial.

25 lat? Czytalem, ze spada srednio po 35. Tak czy siak jestem w d*ie i musze przylozyc sie w takim razie do cwiczen nog. Z przysiadami nie ryzykuje i walcze na maszynach.

 

Tylko, ze jak sie nie ma wiekszych zobowiazan to mozna cwiczyc z zeszycikiem i zegarkiem w reku jedzac wedlug tabeli. Dzis, tak jak napisalem wyskoczylem na silownie. Po jakims czasie telefon z przedszkola, ze corke trzeba odebrac bo placze i mowi, ze ja uszy bola. Odebrala zona ale to niewiele zmienilo bo jak tu cwiczyc skoncentrowanym uciekajac myslami w inne miejsce? To przyklad, ze rodzina zmienia optyke.

Odnośnik do komentarza

Wyglad jest istotny na poczatku. Dokladnie to podobno 5 sekund :). Wladza, pieniadze tez maja taki potencjal.(...)

 

Już kiedyś pisałeś coś w tym stylu i już wtedy miałem ochotę podsumować to tak:

 

 

"Nieważne, że jestem gruby, łysy i stary. Ważne, że jestem właścicielem gazetki o zabawkach dla dzieci."

 

 

Morał z historii Waldus_the_Cyca: pi.erdol związki - zostań starym prawiczkiem. :good:

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Już kiedyś pisałeś coś w tym stylu i już wtedy miałem ochotę podsumować to tak:

 

 

"Nieważne, że jestem gruby, łysy i stary. Ważne, że jestem właścicielem gazetki o zabawkach dla dzieci."

 

 

Morał z historii Waldus_the_Cyca: pi.erdol związki - zostań starym prawiczkiem. :good:

 

Gdyby to bylo o mnie to pewnie bym sie posmial z samego siebie a tak to pasuje tylko lysy. :whistling:

Odnośnik do komentarza

Wronerro nieźle, estetycznie i w miarę proporcjonalnie, może trochę najszerszy do poprawienia.

 

(...)

Pokaż gdzie napisałem że innych cwiczących uważam za ćwiczących źle.

 

A może po prostu wychodzi z założenia że jak juz ma coś robic to robi to dobrze a jak ma robic byle jak to nie robi wcale. Jeśli tak to cenie bardzo ludzi którzy tak do życia podchodzą

Co tu jeszcze dodać ? Sposób Yetiego to "robienie czegoś dobrze", inny to byle jaki. Może i uważasz inaczej, w każdym razie w tym poście tak stawiasz sprawę.

 

 

Ja uważam myślenie że teraz popakuje,by później to olać a i tak będę wyglądał w miarę za błędne.To ma być styl życia,ruch,zdrowe żarcie,sexsowna sylwetka dla partnera na długi czas(dużo osób będących w związku to olewa i "tatusieją" a później się dziwią że dochodzi do zdrad) i autorytet dla dziecka w przyszłości,szczególnie dla chłopaka do 13 roku jest to istotne.

Ty uważasz, że ma być stylem życie, a kto inny, że ma być formą udoskonalenia ciała, pewnym zamkniętym okresem. Koniec. Mimo wszystko do mnie bardziej przemawia model "parę lat siłki, parę lat boksu, parę lat mma, może zapasy, może tajski, może basen". Nie lubię sobie zamykać drogi. No i nie musisz chodzić całe życie na siłkę z rozpisaną dietą, treningiem i odżywkami, żeby utrzymać dobry wygląd i być wzorem dla dzieciaka. Już pomijając w ogóle wątek wpływu wyglądu na byciem autorytetem i usprawiedliwiania zdrad.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież napisałeś to samo co ja,tylko że ty zamiast siłki wypisałeś inne sporty,a ogólnie chodzi o bycie aktywnym,w jaki sposób będziesz to robił,by mieć dobrą sylwetkę to już twoja sprawa.Co do wyglądu i autorytetu to nie powiesz mi że np. pocisnąłbyś Bruneikę?Chodzi mi o to,ze jak człowiek dobrze wygląda to i ludzie inaczej na niego reagują(pozytywnie)niż na zalanego i zapuszczonego,sam pamiętam jak to było z ojcem kumpla,który pakował.Co do zdrad,to jest to głębsze zagadnienie,gdy przestajesz dbać o siebie,spada estetyka,spadają też możliwości w łóżku,nie ma co udawać że każdy ma swoje potrzeby,jeżeli nie są zaspokajane to z czasem może dojść do zdrad.

Odnośnik do komentarza

Przecież napisałeś to samo co ja,tylko że ty zamiast siłki wypisałeś inne sporty,a ogólnie chodzi o bycie aktywnym,w jaki sposób będziesz to robił,by mieć dobrą sylwetkę to już twoja sprawa.Co do wyglądu i autorytetu to nie powiesz mi że np. pocisnąłbyś Bruneikę?Chodzi mi o to,ze jak człowiek dobrze wygląda to i ludzie inaczej na niego reagują(pozytywnie)niż na zalanego i zapuszczonego,sam pamiętam jak to było z ojcem kumpla,który pakował.Co do zdrad,to jest to głębsze zagadnienie,gdy przestajesz dbać o siebie,spada estetyka,spadają też możliwości w łóżku,nie ma co udawać że każdy ma swoje potrzeby,jeżeli nie są zaspokajane to z czasem może dojść do zdrad.

Ja burneike bym pocisnął bo wygląda dla mnie jak debil, nie podoba mi się jego sylwetka ani troche. I jeszcze ten wzdęty bebech. Wole coś bardziej estetycznego i z umiarem jak Haye na przykład. Nigdy bym nie chciał wyglądać jak Koksu czy Coleman i każdy inny dzisiejszy kulturysta. Bo jednak kiedys te sylwetki były zdecydowanie fajniejsze. Wąska talia to jest to.

 

david-haye-02.jpg

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Arnie jadł tez pewnie coś koło 7 posiłków dziennie i nie miał takiego bebecha jak te żółwie nindża. Litwin ale ja nie porównuje kulturysty do modela tylko pokazuje jaka jest imo fajna sylwetka o której wspominałes dając na przykład burneike,

 

Ten gostek od wronero tez jest spoko. taka sylwetka by mi pasowała.

 

Wiadomo że burneice bym nie pocisnął na zywo bo by mnie zabił, no ale tak samo haye'owi który z takim burneiko poradziłby sobie w minute.

Edytowane przez canabis
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...