Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mozesz jasniej? Bo RR znam z poprzednich Burnow ale co to za roznica czy jestes troche zniszczony czy wyglada jak z salonu? Chyba roznicy w osiagach nie ma bo inaczej rozumialbym - zniszczony - wolniejszy wiec trzeba szybko trafic na AUTOREPAIR by miec pelna moc

 

Czemu nie ma predkosciomierza? :/

jesli jestes w trakcie RR lub Marked Man, zaleznie od furki jaka jedziesz, jesli zostaniesz rozwalony 3-5 razy tryb sie zakonczy. aby tego uniknac zajezdzasz do naprawy i jestes jak nowy, wiec znow moga Cie rozwalac.

Odnośnik do komentarza

że od kilku dni jest dostępna aktualizacja "Bogart", eliminująca najbardziej uciążliwe błędy wykryte po premierze gry. Dla niektórych posiadaczy wersji na Xboksa 360 jej pobranie skończyło się problemami z animacją. Rozwiązanie powinno pojawić się w okolicach 2 maja. Do końca tego tygodnia ma zostać wycofana ta nieszczęśliwa łatka.

 

czyli co? lepiej nie odpalać teraz b:r bo mi wykrzaczy? lol

a co do motorów to przesada

Odnośnik do komentarza
Criterion ujawniło sporo z tych zapowiadanych zmian do Burnouta - link. W sierpniu przykładowo dojdą motory i zmrok, jesienią te pokazywane wysepki. Woot!

Widzę, że nikt jakoś specjalnie nie komentuje takich sensacji jak motory i noc :)

MOTORY - czyli widoczny KIEROWCA !!

Ciekawe jak z obrażeniami - liczę przynajmniej na niezłą fizykę lotów... :D

 

BTW: u mnie BP szarpie po łatce...

Odnośnik do komentarza

Mnie osobiście bardzo cieszy pojawienie się jednośladów. Zawsze miałem do nich sentyment.

Może czują zagrożenie od nadchodzącego Midnight Club:LA ?

Fakt, też jestem ciekaw kolizji (loty jak w Flatoucie?) oraz możliwości robienia kołasia czy endo.

Nie ma co marudzić, ważne że rozwijają grę po jej wydaniu, a nie zapominają jak większość firm.

Zakładam, że motory będą szybsze na starcie, ale za to bardziej podatne na Takedowny.

 

Co do nocy to tego mi brakowało, ale będą musieli także dodać oświetlenie, gdyż za miastem latarni zbytnio nie ma. Oświetlenie w samochodach (i motorach) jest nieodzowne. Ciekawe czy będzie można kogoś oślepić...

No i dochodzi aspekt ograniczonej widoczności w nocy, a przy prędkościach rzędu struś pędziwiatr może to być problemem.

Mam nadzieję, że noc obejmie całe miasto, a nie np. jedną wyspę (na zasadzie wjeżdżasz i zmienia się para dnia) i idąc dalej tym tokiem rozumowania prawdopodobnym jest dynamiczna zmiana pogody, choć kto wie. Jeszcze niech dodadzą deszcz i śnieg i nie mam pytań.

 

Co do łatki to przyznam się, że od czasu jej wydania jakoś nie miałem możliwości grania w BP (kończę inne tytuły) i teraz nie wiem co robić.

Jedni piszą o dropach inni o ich braku, a na stronce onlinecenter napisał wrog, że łatkę wycofają. Co robić? Jak jej nie ściągnę to co, stracę coś?

 

Odnośnik do komentarza

to ma być burnout a nie tony hawk, nie chcę trików i nie chcę motorków dodupnych - Butch, jak dają motory to muszą dać kierowcę, bo jak by to inaczej wyglądało? wyścig resoraków do potęgi entej

tak pierdzieli że nie ma kierowców w autach bo wypadki i miazga i cośtam ktośtam, a tu co? nagle wpadają na pomysł z jednośladami - to ja czekam na filmik z prezentacją szczegółową tych wehikułów - zwłaszcza zachowanie podczas dzwona

 

coś czuję że się zabrechtam i posmarkam

 

z gry wyścigowej zrobili nam zwiedzanie miasta i kręcenie trików na hopkach, a niech się walą na mordy

 

Odnośnik do komentarza
to ma być burnout a nie tony hawk, nie chcę trików i nie chcę motorków dodupnych - Butch, jak dają motory to muszą dać kierowcę, bo jak by to inaczej wyglądało? wyścig resoraków do potęgi entej

tak pierdzieli że nie ma kierowców w autach bo wypadki i miazga i cośtam ktośtam, a tu co? nagle wpadają na pomysł z jednośladami - to ja czekam na filmik z prezentacją szczegółową tych wehikułów - zwłaszcza zachowanie podczas dzwona

 

coś czuję że się zabrechtam i posmarkam

 

z gry wyścigowej zrobili nam zwiedzanie miasta i kręcenie trików na hopkach, a niech się walą na mordy

Wpis

 

EA chce zniszczyc Burnouta tak jak zniszczylo serie NFS durnym tuningiem (choc przyznam ze NFSU1 byl naprawde dobry w swoich czasach)

 

Odnośnik do komentarza
z gry wyścigowej zrobili nam zwiedzanie miasta i kręcenie trików na hopkach, a niech się walą na mordy

 

Wprowadzenie do serii free-roamingu to faktycznie porażka, o czym pisałem już kilka stron wcześniej. Pojawienie się jednośladów zaliczam jednakże jak najbardziej in plus - w końcu jakaś innowacja w kwestii dostępnych pojazdów; no i ten wspaniały, zupełnie odmienny feeling podczas jazdy.

 

Podobnie jak przedmówców zastanawia mnie w jaki sposób rozwiązana zostanie sprawa kierowców - naturalną koleją rzeczy byłby patch, dzięki któremu wirtualne ludziki zagoszczą również w furaczach, znając jednak życie taki "drastyczny" patent nie przejdzie. Ale jak z kolei będzie wyglądać animacja rozwalanego bike'a? Jakoś nie widzę w tej grze kierowców szybujących w górę na 10 metrów... Może Criterion zdecyduje się na całkowite usunięcie animacji takedownów motorów?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra
z gry wyścigowej zrobili nam zwiedzanie miasta i kręcenie trików na hopkach, a niech się walą na mordy

 

 

Trochę krzywdząca opinia o tym niesamowitym tytule.

IMO to najlepszy Burnout, w moim prywatnym rankingu przebija nawet nieśmiertelną 3.

Przecierz seria nigdy nie była stricte wyścigowa.

Jak ktos nie chce robic Stunt'ów, to nikt go przecierz nie zmusza. To jest własnie piękne w tej grze, że daje Ci wolnośc wyboru, tego co robisz. Chcesz się poscigać, to sie ścigasz.

 

Burnout: Paradise jest grą dla wszystkich, dla casualów, którzy beda jeździć bez celu i cieszyć wafla z samej przyjemności jeżdżenia, dla hardcorowców, którzy postanowią rozwalić wszystkie licencje (brak restartu eventu może nieźle frustrować, przez co każdą trasę trzeba sobie dobrze poukładać w głowie).

 

Piękna gra!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...