Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mógłby mi ktoś pomóc w osiagnięciu 6UP ? Najlepiej jutro. Potrzebne jest 7 osób.

 

edit: mam jeszcze takie pytanie. Na tej mapie, którą wcześniej zapodałem są pomarańczowe kropki z liczbami, wiecie może gdzie znajde opis pod jakimi literkami znajduje się jaki samochód bo troche było by to czasochłonne odwiedzanie każdego po kolei.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Mógłby mi ktoś pomóc w osiagnięciu 6UP ? Najlepiej jutro. Potrzebne jest 7 osób.

 

edit: mam jeszcze takie pytanie. Na tej mapie, którą wcześniej zapodałem są pomarańczowe kropki z liczbami, wiecie może gdzie znajde opis pod jakimi literkami znajduje się jaki samochód bo troche było by to czasochłonne odwiedzanie każdego po kolei.

 

Jak troche pocwiczysz to sam bez pomocy ustawiania sie z ludzmi zaliczysz to osiągniecie - sprawia o wiele wiekszą frajdę. Najwygodniej jest samemu załozyc grę i od poczatku skupic sie na masterowaniu poszczegolnych konkurencji.

 

Przeciez na mapie ktora jest zawarta w samej grze, po najechaniu na daną pomaranczową krope z Burning Route wyswietla się informacja jaki samochód potrzebny jest do wystartowania w tym evencie. Po co Ci jakis opis? :)

Odnośnik do komentarza

Osiągnięcie bez problemu dzięki waszej pomocy zdobyłem. Chciałem teraz zdobyć osiągnięcie Hotshots

Get 50 Snapshots in your Lineup. W zakładce Lineup są 4 kategorie. Ile musze mieć fotek znajomych w poszczególnych kategoriach ? W pierwszej i ostatniej mam 20. W drugiej i trzeciej musze mieć po 10 fotek ?

Odnośnik do komentarza
W jaki sposób ustanowić własny czas na ulicy? Biorę strzałkę do góry , ustawiam ,że chce best offline time i co dalej?

Walisz na koniec takiej ulicy, zawracasz i pojawiając się ponownie na niej widzisz jak zegar zapiernicza od 00:00:00 wzwyż. Gonisz, pobijasz lokalny rekord i już.

 

A jak zrobic offlinowy wypadek ? Zawracam i nie liczy mi zadnych punktow...

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Żadna inna gra nie ma chyba tak dziadowskich kawałków. W tym seria Bernałt jest mistrzem ;] Ale z drugiej strony "szanujące się" utwory jak Fuel czy klasyki z Forzy (Ozzy) niezbyt wpasowałyby się w ten poprawnie polityczny, sielski koncept.

Odnośnik do komentarza
Gość maciek88
Poprawnie polityczny czy poprawny politycznie? ^_-

 

Nie mam pojęcia oO Chyba strzeliłem gafę.

 

W kwestii muzyki przynajmniej otwarcie "Paradise City" Guns N' Roses jest trafionym pomysłem. ;P

 

Zgadza się. I na tym koniec ;] Nie żebym uważał się za jakiegoś konesera muzyki o nieprzeciętnym słuchu bo też zdarza mi się słuchać różnego dziedostwa, ale OST w Paradise City puszczam mimo uszu. Irytuje.

Odnośnik do komentarza

No i sprawa wieku powróciła razem z moimi urodzinami... Więc tak - konsola widzie mnie już jako 13+ bo odblokował mi się messenger i możliwość wprowadzenia biografi i innych pierdół. Niestety do ku.źwy nędzy nie odblokowało mi się granie po sieci w Burnoucie i innych grach od EA :D. Teraz jest to już niedotrzymywanie umowy po na pudełku jest napisane czarno na białym że gramy od 13+ a ja dalej sobie nie pogram. Pomyślałem, że to może wina sejwa i gra ma już gdzieś zapisane mój wiek. Nadpisałem stary save ale nic to nie dało. Ma ktoś jakieś rady, bo mnie zaraz szlag jasny trafi...

Odnośnik do komentarza

Do jaaaaasnej ch.o.lery :D. Usunąłem sejwa z ponad 12h grania i dupa dalej nie działa ;/.

Diabeu zarejestriwalem sie tam przeszedlem do dzialu o burnoucie i podalem tam swoj GT i e-maila i napisalo że zostal dodany i mogę grac po sieci. Wylogowalem się z konta na live i znowu zalogowalem ale dalej nie moge grac...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...