Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Ha! Swego czasu pisałem o tym, że być może właśnie tak się stanie, że pojawią się dodatkowe wyspy i gra będzie się rozbudowywać niemal w nieskończoność... i stało się!

 

Pamiętacie tą mapę pierwszą? Coś mi się zdaje, że właśnie taki jest plan Criteriona na obszar BP . Jeśli się nie mylę, dostaniemy praktycznie drugie tyle terenu...

 

...Swego czasu ktoś miał wątpliwości : "jak to możliwe, że do GTA4 dorzucą nowe wyspy ?" ... i mamy odpowiedź . Tyle, że w BP takie rozwiązanie zostanie wprowadzone jako pierwsze. Pytanie: Czy po prostu wyspy są już wbudowane i zwyczajnie ściągniecie danego dodatku je odblokowuje czy to zupełnie nowy materiał? To wyjaśni pojemność dodatków ... Jeśli faktycznie dodatki są dodawane "sukcesywnie" a nie już wbudowane, to mamy przepis na grę, która może istnieć latami (graficznie ta gra spokojnie utrzyma się w czołówce przez rok jak nie dłużej) i wciąż się świetnie sprzedawać . Co 2-3 miesiące nowa wyspa i nietrudne będzie uzyskanie wielkości terenu na poziomie TDU (gdzie teren był potężny, tylko zbyt mało zróżnicowany - ale za to realistyczny, nota bene- ponoć robi się już 2-ka z 2400km, tym razem znacznie bardziej zróżnicowanych tras...:P)

 

...i w tym momencie 20GB na HDD powoli przestaje wystarczać :) ...Anniversary, GTA4 nazwane epizodami, wyspy do BP i wciąż rosnąca biblioteka XBLA, o filmach w HD i Originals nie wspomnę ...

 

...i chyba zacząłem wierzyć, że dodatki do GTA4 faktycznie mogą być tym, co ViceCity czy SanAndreas. Technicznie jak widać - jest to wykonalne. Czasowo - wątpliwe. Ale nie można wykluczyć, że premiera została opóźniona przez PS3, a spece od programowania tej gry na X360 ten czas wykorzystali i przygotowywali w tym czasie "epizody" w postaci ViceCity czy SanAndreas ...

Edytowane przez neopb20
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gierkę dorwałem niedawno, ale już teraz mogę powiedzieć z czystym sumieniem...TO JEST TO!!! Nowa konwencja polowania na eventy w mieście i dojazd do tychże bardzo przypadł mi do gustu. Brak wznowienia wyścigów na samym początku nie daje się tak we znaki, być może później przy większym procencie skompletowania gry będzie to bardziej uciążliwe (powroty do startu), ale jak na razie - nie udało się to jadę do następnych challenge'y.

Muza - miód. Mogli darować sobie kawałki Avril "I want to be your bitch!!" ale jakoś to przeboleję. Nie sprawdziłem czy można kawałki wyłączać...no proszę. Kiedy usłyszałem "Would?" Alice'ów prawie się popłakałem. Soundtrack bardzo przypadł mi do gustu.

Prędkość - główny bohater gry. Z tym elementem gry jest jak najbardziej tip-top. Nowy tivik sprawuje się świetnie w środowisku gry i muszę przyznać, że czas reakcji jaki potrzebuje moje oko na zarejestrowanie tego co się dzieje na ekranie jest krótszy niż było to w przypadku Revenge (pierwszy kloc).

Ogółem...miód malina. Tylko grać :P .

Odnośnik do komentarza

Gram od kilku dni i z czytym sumieniem moge napisac, ze to najlepszy Burnout. Zniszczenia samochodow sa po prostu rewelacyjne. Jedyna rzecz ktora mnie denerwuje to brak mozliwosci przerwania w trakcie(a moze ja nie wiem jak to zrobic ?) i restartu wyscigu. W tej chwili robie licencje elite i o ile wczesniej to nie przeszkadzalo to teraz coraz bardziej daje sie we znaki.

Odnośnik do komentarza
Gram od kilku dni i z czytym sumieniem moge napisac, ze to najlepszy Burnout. Zniszczenia samochodow sa po prostu rewelacyjne. Jedyna rzecz ktora mnie denerwuje to brak mozliwosci przerwania w trakcie(a moze ja nie wiem jak to zrobic ?) i restartu wyscigu. W tej chwili robie licencje elite i o ile wczesniej to nie przeszkadzalo to teraz coraz bardziej daje sie we znaki.

 

Zeby przerwac wyscig wystarczy zatrzymac sie poprostu na kilka sekund. Opcji restart niestety nie ma.

Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej tak będzie wyglądała ostateczna mapa Paradise City i terenów przyległych po wydaniu wszystkich DLC...

 

Pierwsza mapa wyglądała tak: http://img244.imageshack.us/img244/9828/originalbpmpy1.jpg

 

Najprawdopodobniej w pierwszym DLC dostaniemy właśnie tą wyspę na wschodzie z lotniskiem ...

Później pewnie te części południowe...tak coś czuję i...obym się nie mylił :/ Gołym okiem widać, że w ten sposób możemy spodziewać się praktycznie drugiej takiej ilości terenu ...

Edytowane przez neopb20
Odnośnik do komentarza

Pewnie to co wymieniles, bo wypuszczanie samego terenu tylko po to zeby sobie pozwidzac byloby glupota, nikt by tego pewnie nie kupil, do tego pewnie dorzuca jakies nowe osiagniecia. Mapka wyglada obiecujaco (miejmy nadzieje, ze jest prawdziwa) chociaz wolalbym wiecej terenow zabudowanych, a nie polnych drog.

 

Nadal nie chce mi zaliczyc tego osiagniecia z pobiciem czasu na ulicy Watt St?, normalnie jaja jakies :/

Odnośnik do komentarza

To pierwsza mapa do BP , którą wydała Criterion, umieszczona w jednym z branżowych pism zagranicznych, później szybko rozprzestrzeniła się w necie jako scan. Raczej nie fake - pojawiła się z 3/4 roku przed premierą, a jak widać zawiera dokładną kalkę tego, co ostatecznie się w grze znalazło... i jeszcze więcej terenu, którego nie ma... . Mapa w ostatecznej wersji gry została zmniejszona, zapewne z powodu mniejszej pojemności DVD . Dodanie tej wyspy na wschodzie i do tego informacja, że teren "będzie dodawany i nie skończy się na jednym dodatku" sugeruje, że najprawdopodobniej Criterion po prostu zmierza do tego, byśmy ostatecznie mieli własnie taki teren jakim była pierwsza planowana mapa ... i nie da się ukryć - ten teren po pierwsze jest odpowiednio zróznicowany, po drugie...odpowiednio duży - taki był zamysł BP i pewnie ostatecznie właśnie tak to będzie wyglądać .

 

Mamy też w tym wypadku odpowiedź dlaczego te wyspy będą za free. Ot, po prostu teren miał być większy tylko nie udało się go zmieścić na DVD . Pewnie na PS3 pojawiłby się od razu cały z racji Blu-Ray'a, i MS zaprotestował . Efekt? Wszyscy dostaniemy cały teren tylko przez darmowe DLC , zarówno na PS3 jak i X360 :/

Edytowane przez neopb20
Odnośnik do komentarza

Wlasnie zassałem demko z Marketplace (uhmm, sorry z Rynku.. :( ) Majac w pamieci lupanie we wszystkie częsci z PS2 i PSP naprawde dostałem solidnego kopa. X360 posiadam dopiero drugi dzień wiec moze dlatego grafa robi na mnie jeszcze bardzo duze wrazenie, co mnie mile zdziwilo to to, ze mozna spokojnie pograc online z ludzmi ktorzy tez smigaja przez wersje demonstracyjna. Next-genowy Burnout wypada jak na 1wsze wrazenie bardzo fajnie, wielka jak narazie przytlaczająca nieco metropolia, no i jeszcze jeden (maly aczkolwiek cieszacy) bajer czyli zapalanie silnika przed rozpoczeciem jazdy, co nie wiem czemu ale bardzo mi sie spodobało:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

XM16... właśnie o taką mapkę mi chodziło. Jeszcze nie orientuje się, co jakie ikonki oznaczają stąd moje poszukiwania. Dzięki chłopaki.

 

Aha, a podpowiedzcie mi jeszcze, na niektórych trasach klikając na padzie górny krzyżyk pojawia mi się albo czas, albo jakieś koszta w $$ i coś jeszcze. Domyślam się, że trba przejechać trasę w określonym czasie, tylko w jakim. Albo te koszta, mam wszystko rozwalać po drodze?

 

I dlaczego te auta są takimi gratami :) Praktycznie wszystko im odpada. Wygrałem pierwsze auto, ucieszyłem się, znalazłem ten Junki Yard i... dostaję jakiegoś gruchota :(

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...