Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wlasnie odpailem gre po raz pierwszy i musze powiedziec ze NARAZIE jestem rozczarowny..za duzo chaosu..zeby wygrywac wyscigi trzeba chyba nauczyc sie na pamiec calej mapy..ehhh gdzie tam BP do mojego ukochanego Takedowna??

Główna zasada: Obserwuj system nawigacji na samej górze ekranu i jeżeli ten nie wskazuje konieczności zmiany ulicy, trzymaj się jej i już.

Oczywiście wraz z coraz lepszym poznaniem miasta będzie można korzystać ze sporej ilości skrótów , lecz trzon bezproblemowego wygrywania wyścigów to właśnie trzymanie się głównej drogi.

Wracam do gry. Wczoraj w trybie Stunt wywinąłem circa 1.250.000 punktów hehe. Dziś muszę to pobić.

Odnośnik do komentarza

Witam ponowiie,po calonocnym szarpaniu zaczynam zmieniac zdanie,gre trzeba poprostu rozgyzc a jak sie juz to zrobi..to zrywa beret..fakt wyscigi z poczatku sa trudne .ale tryb MARKED MAM..poezja..

 

no i jeszce jedno pytanie ja mam gre(oryginał) od wczoraj ,ale pytanie dla szarpiacych dluzej..czy sa zmienne warunki pogodowe??i co z trybem nocnym jest??czy wyscigi odbywaja sie tylko w dzien???

Odnośnik do komentarza
no i jeszce jedno pytanie ja mam gre(oryginał) od wczoraj ,ale pytanie dla szarpiacych dluzej..czy sa zmienne warunki pogodowe??i co z trybem nocnym jest??czy wyscigi odbywaja sie tylko w dzien???

Nie ma nic takiego.. wszystko dzieje się w dzień, a zmian pogodowych nie odnotowano. Przecież to Paradise City, miasto Raj! Niepoważne żeby w raju padał deszcz, czy śnieg :(

Odnośnik do komentarza

Huh.. 13 godzin za mną. Nie mam jeszcze licencji Burnouta, bo rozbijam się po mieście dla samego siania śmierci i niszczenia wszystkiego co się natrafi na zderzak.

Największą frajdę daje (póki co) ciężarówka Drużyny A i jej szczątkowa zniszczalność. Można poczuć się raz jeszcze jak w Burnout Revenge, Check'ując Traffic w najlepsze - nawet ten jadący w przeciwną stronę niż my. A Road Rage przy pomocy tej machiny to czysta formalność. Mało by pisać, że 60TD na rundę jest średnią wyników.

Dla maniaków Burnoutowych ta gra to ogromne wydarzenie. Szkoda jednak, że zabrakło tak lubianych Crashy i powtarzania skopanego wcześniej wyścigu :lol: Gdyby nie to, mielibyśmy powtórkę z Burnout 2, które z miejsca zarządziło.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

Praktycznie żadne.

Po 4 godzinach spędzonych z grą mogę stwierdzić, że jest wybitna ! Grafika świetna, model jazdy jak w starym dobrym burnoucie z Pstwo :lol:

Mapę Paradise City poznaję coraz lepiej ale podczas wyścigu gdy mam ułamki sekundy na reakcję czasami przeoczę jakiś zakręt.

Mam jeszcze pytanie czy jak jestem gdzieś w mieście mogę włączyć " nawigację " do wysypiska po nowy samochód ? Jeśli tak to powiedzcie jak, bo nie rozkminiłem jeszcze tego do końca.

Odnośnik do komentarza
Mam jeszcze pytanie czy jak jestem gdzieś w mieście mogę włączyć " nawigację " do wysypiska po nowy samochód ? Jeśli tak to powiedzcie jak, bo nie rozkminiłem jeszcze tego do końca.

Też próbowałem, ale wychodzi na to że się nie da. Trzeba się samemu kierować w odpowiednią stronę - co po kilkunastu godzinach gry jest już bezproblemowe.

Odnośnik do komentarza

Ja własnie dobilem licencje na poziom A:) szkoda ze trasy ciagle sa te same tylko auta przeciwnikow sie zmieniaja, ale i tak giera miażdzy:) bardzo mi sie podoba ostatnio zagrywałem sie tak w Forze2 colin niepodszedł mi i nfs tez:P a najwiecej zabawy dostarcza gra sieciowa:) a jakie wy macie opinie co do full wersji? ja giere oceniam na 9/10 :P

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie lolki. Sposób na 20x chain. Wybieramy samochód typu SPEED, górską trasę na zachodzie mapy (bez skrzyżowań*!) Prawy Trigger (aceleration) + Lewy Trigger (Brake) i włączony Boost (A). Jedziemy powoli przeciwnym pasem (Oncoming) cały czas w drifcie (Drift), ale mimo to ciągle nabija nam Boosta.

 

*ważne, jeżeli wjedziemy LT + RT + A na skrzyżowanie, automatycznie startujemy w wyścigu :D

 

Dajcie znać, jak komuś się uda :P

Odnośnik do komentarza

A ja musze powiedzieć że motyw z kamerką jest po prostu niesamowity, taka drobnostka a jak cieszy.

Kiedy dostałem pierwszą fotke ( jakiegoś grubego nerda , qtóry dodatkowo zrobił głupią minę do kamery ) myślałem że padne ze śmiechu....

 

Fotki można dodatkowo kolekcjonować ( do 20 zdięć ) - no po prostu mistrzowskie zagranie ! ! ! !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...