Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

skrobnij maila do nich, bo chyba nic więcej ci nie zostało

Akurat to coś pomoze :D. No nic wykasowałem sejwa z nadzieją że coś to da i 12h grania poszło w pi**u i jescze dalej, ja sobie nie pogram online a panowie w EA sobie tylko siedzą i odcinają kupony na nastepnych produkcjach. Dzięki Diabeu za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy bylo ale znalazlem na innym forum, a pozno juz zebym przewracal stronami....

 

 

Proszę bardzo, oto kod do europejskiej wersji gry na samochodzik Carson "STEEL WHEELS" GT:

KOD

Z891 4K88 IN25 79AA

 

jeszcze jeden kod na wózek Gamestop

 

KOD

B179 8M20 XA09 80FF

 

 

Wpisywać w SPONSOR PRODUCT CODE

Odnośnik do komentarza

to ja nie wiem. moze jakis bug w grze tak jak ten ponizszy ktory mi sie przytrafil:P

 

 

respawnowalo mi auto kilka metrow powyzej ulicy centralnie w kladce dla pieszych i tak wisialem prawie 2 minuty...

 

http://i103.photobucket.com/albums/m136/sh...06/DSCF2507.jpg

 

http://i103.photobucket.com/albums/m136/sh.../DSCF2506-1.jpg

 

ogolnie lyknalem 101%gry i "uczciwego" calaka czyli 970/1000 bo te 30 ptk za posiadanie kamerki to bezczelny skok na kase.

 

Po 110h grania nadal podtrzymuje ocene 6/10(moze 7 z sentymentu;P), gra jak dla mnie niedopracowana i skopana bug goni buga....najgorszy Burnout ze wszystkich...sorki no bonus

 

Niestety tworcy zapowiadali cudana kiju a wyszla gra dobra dla fana serii lub bdb na kogos kto nie mial stycznosci z Burnout'em, nic jutro wymiana BP na Army of Two yeees:)

Odnośnik do komentarza

Fajnie. Ciekawe co na to Achievement whor.. eee Hunterzy, drugi raz kupią? :twisted:

 

Z tymi wyspami to przesadzili. To się nazywa gest wobec graczy. Tego po EA bym się nie spodziewał, zrezygnować z kasy na rzecz graczy.

Ciekawe ile i jakiej wielkości te wyspy. Zważywszy, że osiąga się kosmiczne prędkości to małe nie powinny być.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...