Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kwestia przyzwyczajenia. fakt, trochę to sztucznie wydłuża rozgrywkę, ale czy to wada, to już kwestia indywidualna.

ja zrobiłem single na 100% gdy na zegarze gry widniało przeszło 44h, ale nie nudziłem się ani chwili w tym czasie.

 

imho paradajs to synonim idealnej arkadówy na kółkach. gra ze wszech miar rewelacyjna.

nie sądzę, żeby cokolwiek w najbliższej przyszłości przejęło palmę pierwszeństwa. w Split/Second nie wierzę, choć twórcy mają ogromny potencjał (vide Pure), to nie spodziewam się, aby ten jeden wielki skrypt, którym pewnie na koniec dnia się ta gra okaże, będzie mnie przykuwał na dłużej do tv. natomiast Dirt 2 to totalnie inna gra...

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

zrobić burning route, rozbić wszystkie bramki, znaleźć wszystkie billboardy, zaliczyć wszystkie skoki, skompletować wyspiarskie czellendże (jest ich 10).

no i pewnie zaliczyć wszystkie eventy.

 

za burning route dostaniesz nowego Dust Storma.

za znajdźki dostajesz zabawkowe Legendary Cars.

za czellendże dostajesz nowy samochód z boostem a'la Hotrod.

w międzyczasie powinieneś też dostać hummera.

 

a jak zmontujesz wszystkie 500 czellendży w całej grze to otrzymasz nowego Jansena P88 (to ten z powrotu do przyszłości).

 

to chyba wszystkie auta... o ile czegoś nie pominąłem.

Odnośnik do komentarza

Gdzie mozna dorwac mapke z zaznaczonym wszystkimi Drive Thrus i Car Parkami? Ta z xbox360achievements.org nie dziala. Oczywiscie nie mozna sobie zaznaczyc celu i zadna mila strzalka nas tam nie pokieruje?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja gram od wczoraj i też miałem freeza ale takiego konkretnego, musiałem resetować klocka. Mam nadzieję że to pierwszy i ostatni raz. Generalnie super jest ten Paradise, aczkolwiek po wersji Ultimate Box spodziewałem się większych zmian. No ale nie będę narzekał na grę za 39zł. Bardzo mi się też podoba Trivial Pursuit co jest w bundlu z Burnoutem. Niby nic wielkiego ale wciąga i można się pobawić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Mam pytanko, może ktoś mi odpowie.

 

miałem normalnego burnouta zainstalowanego z wszystkimi dodatkami, patchami. Chrzesniak zniszczył płytę i teraz idzie do mnie burnout Ultimate. Grę będe instalował na HD. Teraz pytanie - co z zawartości mogę zostawić - a co wywalić. Który patch jest zawart w Ultimate? Żebym póxniej nie musiał tego znowu ściągać? 1,7? 1,9? jakie dodatki mogę spokojnie usunąc gdyż są one od razu w Ultimata? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...