Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

I żeby nie było, nowa część burnouta podoba mi się bardzo, ale wyścigi twórcom zwyczajnie nie wyszły - IMO

 

Jest w tym sporo racji (źle działa system strzałek, gdyby włączały się wcześniej i precyzyjniej wogóle nie trzeba by było używać zbyt małej i momentami nieczytelnej minimapy - mam na myśli multi).. Mimo wszystko nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej :P Tak na marginesie jestem bardzo ciekaw kolejnych updatów, szczególnie z motorami i zmianom pory dnia itp..

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 565
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No rzeczywiście używa się skrótów, ale wyuczonych na pamięć... ale fajnie.

Skrótów jest cała masa, a używa się w kółko tych samych które wliczają się do wyuczonej trasy. <co ma związek z skandalicznie małą ilością możliwych miejsc mety>

Powiedz mi kroolik, jesteś zadowolony z tego jak rozwiązali wyścigi w najnowszym burnaucie ?? nie tęsknisz za zamkniętymi trasami ?

 

I żeby nie było, nowa część burnouta podoba mi się bardzo, ale wyścigi twórcom zwyczajnie nie wyszły - IMO

Szczerze? Nie tęsknię. Po 4 pierwszych częściach gra mi zbrzydła. W Dominatora grałem, by zobaczyć i tyle.

Tej serii potrzeba było świeżości i taką dostaliśmy. Jednemu się podoba, innemu nie, bo ile można grać w prawie identyczne wyścigi?

Jedynie czego mi brakuje to klasycznego trybu Crash.

Wytykamy błędy w pierwszym free-roamingowym Burnoucie, a pierwsza część serii też nie była pozbawiona wad.

Dopiero Point of Impact pokazał jak ma wyglądać ścigałka.

IMO EA poprawi błędy BP (radar, strzałki, możliwość zaznaczenia wybranej trasy/punktu docelowego) wyda kolejnego free-roamingowego Burnouta i wtedy będę mógł powiedzieć co i jak. Moim zdaniem gra ma olbrzymi potencjał, a jak ktoś chce ograniczone murkami wyścigi polecam serię NFS.

Ewentualnie nowy Burnout powinien mieć event "jazda po sznurku, na ograniczonej trasie" i wszyscy będą klaskać uszami.

Odnośnik do komentarza

Co osoba to inna opinia... moim zdaniem poprzez otwarte trasy, gra (seria?) ściśle wyścigowa, przestała być wyścigowa. Więcej frajdy daje jeżdżenie po mieście i szukanie sekretów niż ściganie się w singlu.

Tak jak pisałem wcześniej uważam nowego burnouta za świetną gre, otwarte miasto to świetny pomysł i powiew świeżego powietrza, ale w następnej części życzyłbym sobie lepszego wykorzystania ogromnego potencjału miasta do wyścigów - bo to one powinny być podstawą burnouta a nie zwiedzanie miasta

Idei free-roamingowej nie przeszkodziłoby chyba dodanie zamkniętych tras, wszyscy byliby zadowoleni, a otwarte trasy mogłyby być tylko jedną z możliwości - ja tak bym widział następną część... wtedy może zaklaszcze uszami :)

Edytowane przez slonik
Odnośnik do komentarza

Na CrashTV ukazał się filmik prezentujący model jazdy nowego środka transportu (ale na samoloty nie liczcie :P) oraz zmienne pory dnia: http://www.gametrailers.com/player/usermovies/237825.html

Motorki sprawują się całkiem nieźle, chociaż przy wypadkach zabrakło efektowności (i kierowcy ;)). Brakuje także typowego dla jednośladów poczucia prędkości, ale to chyba wina kiepskiej jakości filmu...

Odnośnik do komentarza

Zmienne pory dnia wyszly swietnie, ale motory do Burnouta w dalszym ciagu nie pasuja. Szanuje Criterion za to ze chca ulepszac gre, ale mogliby zamiast motorkow dodac stary i dobry tryb Crash. Skrzyzowania w Paradise City tylko sie prosza zeby w nie wpasc pelnym impetem i patrzec jak pieknie gnie sie blacha we wszystkich samochodach.

Druga rzecza jaka mogliby dodac to licencjonowane samochody, kazdy by chcial przeciez rozwalic Lamborghini Gallardo i czy jakies Ferrari :D Ale to niestety niemozliwe, bo producenci samochodow nie wyraza zgody...

Odnośnik do komentarza

No... przejechać się motocyklem w takiej grze to nie lada rewolucja. Ciekawe, czy będą jakieś związane z tym eventy. Jedyne, co mnie w tej grze denerwuje to bezgraniczna głupota twórców. Jak można było wykastrować grę z prostej opcji restart i abandon? Raz pomyliłem eventy i musiałem czekać aż minie czas (Stunt Run). Dlaczego zastosowali takie beznadziejne zabiegi - tego nie wiem. To ma być w końcu gra, a nie symulator, nie? No i minusem jest też moc obliczeniowa next-genów - co chwila się rozwalam o jakiś przypadkowy samochód :D

 

Ktoś chętny do Challenges na 2, 3 osoby?

Odnośnik do komentarza
No... przejechać się motocyklem w takiej grze to nie lada rewolucja. Ciekawe, czy będą jakieś związane z tym eventy. Jedyne, co mnie w tej grze denerwuje to bezgraniczna głupota twórców. Jak można było wykastrować grę z prostej opcji restart i abandon? Raz pomyliłem eventy i musiałem czekać aż minie czas (Stunt Run). Dlaczego zastosowali takie beznadziejne zabiegi - tego nie wiem. To ma być w końcu gra, a nie symulator, nie? No i minusem jest też moc obliczeniowa next-genów - co chwila się rozwalam o jakiś przypadkowy samochód :D

 

Ktoś chętny do Challenges na 2, 3 osoby?

opcji restart nie ma ale obcja abandon jest

poprostu zatrzymujesz samochód i nic nie robis ok 8-10sekund po tym czasie event sie automatycznie wyłącza

Odnośnik do komentarza
No rzeczywiście używa się skrótów, ale wyuczonych na pamięć... ale fajnie.

Skrótów jest cała masa, a używa się w kółko tych samych które wliczają się do wyuczonej trasy. <co ma związek z skandalicznie małą ilością możliwych miejsc mety>

Powiedz mi kroolik, jesteś zadowolony z tego jak rozwiązali wyścigi w najnowszym burnaucie ?? nie tęsknisz za zamkniętymi trasami ?

 

I żeby nie było, nowa część burnouta podoba mi się bardzo, ale wyścigi twórcom zwyczajnie nie wyszły - IMO

Szczerze? Nie tęsknię. Po 4 pierwszych częściach gra mi zbrzydła. W Dominatora grałem, by zobaczyć i tyle.

Tej serii potrzeba było świeżości i taką dostaliśmy. Jednemu się podoba, innemu nie, bo ile można grać w prawie identyczne wyścigi?

Jedynie czego mi brakuje to klasycznego trybu Crash.

Wytykamy błędy w pierwszym free-roamingowym Burnoucie, a pierwsza część serii też nie była pozbawiona wad.

Dopiero Point of Impact pokazał jak ma wyglądać ścigałka.

IMO EA poprawi błędy BP (radar, strzałki, możliwość zaznaczenia wybranej trasy/punktu docelowego) wyda kolejnego free-roamingowego Burnouta i wtedy będę mógł powiedzieć co i jak. Moim zdaniem gra ma olbrzymi potencjał, a jak ktoś chce ograniczone murkami wyścigi polecam serię NFS.

Ewentualnie nowy Burnout powinien mieć event "jazda po sznurku, na ograniczonej trasie" i wszyscy będą klaskać uszami.

 

taką świeżość to niech sobie w żyć wsadzą, taki kłopot zrobić w ramach miasta trasy ograniczone barierami?

szczerze to zlewam na free roaming w burnoucie, to nie sandbox tylko wyścigi

wyścigi online to też idiotyzm, planujesz trasę pod siebie i wygrywasz każdy przejazd bo jesteś jedyną osobą co zna trasę tak naprawdę

 

tu może nie masz ograniczeń "murkami"? niby co? w biuro się wbijesz i wylecisz z drugiej strony niczym w "Lethal Weapon"?

by zrobili porządne trasy, dali możliwość ich niszczenia konkretnego i by było ok, ale nie, po co, lepiej zrobić z tego jedno wielkie hgw

ty to chyba zacieszasz dla samego zacieszania bo jakoś nie widziałem abyś katował wyścigi w tej odsłonie

 

IMO ea to (pipi) poprawi, dorzucą ci samolocik i kopareczkę abyś mógł sam hopki stawiać - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aż mi cieknie po nogawce

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skoro tobie sie nie podoba to odrazu znaczy, ze wszyscy sie mylili...

Pograj ok. 30-40h i dopiero wystawiaj ocene, jak znudzi sie singiel to zacznij grac online i tak na przemian. Ja spedzilem milo 100h przy tym tytule (i nie tylko ja) i nie zaluje kasy wydanej na niego (choc pod koniec juz gra irytowala, ale to jak kazda z ktorej chcesz wycisnac 100%).

Odnośnik do komentarza

Burnout PARADISE zrył mi beret i urwał jajca przy samej szyi !!!! Po demie byłem nastawiony pozytywnie, ale takiego kopa w dupe się nię spodziewałem. Grafika jeszcze lepsza niż w demówce. Cienie na samochodzie są zrobione NIESAMOWICIE. Kolizje jeszcze bardziej naturalne. MIÓD, aż wylewa się z ekranu. Jestem po godzinnej sesji i wiem, że zaraz idę katować dalej. Gra niesamowicie wciąga a FREEROAMING jak najbardziej In plus :) wszelkie questy są niepowtarzalne a to wszystko przez ruch uliczny i niesamowicie zaprojektowane miasto. Ludzie, którzy byli odpowiedzialni za architekturę odwalili małe mistrzostwo świata. Masa rozjazdów, wiaduktów, mostów, podziemnych autostrad, wiele skoków, przesmyków, skrótów. Mapa jest ogromna, można grać, grać, grać i się nie nudzić. Gra śmiga mega płynnie, ani razu nie chrupnęła. Jak narazie mocne 9 oczywiście mocno wstępne, ale myślę, że będzie wyżej gdyż jeszcze nie grałem online, i niestety narazie nie zagram bo Cagney'a mogą zassać tylko posiadacze abonamentu live. Ale nic to :) idę katować dalej. Polecam wszystkim niezdecydowanym toż to killer na czterech kołach!!@!! Ocena Hiv'a jak najbardziej adekwatna.

pozdrooo

 

THIS IS SPARTAAA 1!!!!!!1111!!

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Nikt nie komentował Cagneya, więc ja może napiszę od siebie, że wczoraj spotkałem się ze znajomymi na serwerach Paradise City i próbowaliśmy nowych trybów online (Marked Man rulzz), nowych chalange itp i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Chalenge są IMO ciekawe i trochę bardziej złożone od tych podstawowych. Wymagają zespołowego działania w większości. Nowe elementy interface`u bardzo eleganckie i ciekawie zrobione. Jest bardzo rajcownie i za free na dodatek. Polecam szczerze odpalić z ekipą Polaków i znowu sobie pośmigać przyjemnie i wesoło :) Bardzo podoba mi się support Criterion - chłopaki IMO dają radę - i z niecierpliwością wyglądam kolejnych paczek...

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Witam. Zamówiłem sobie na allegro nowe Burnout Paradise na x360. Jest to moja pierwsza gra kupiona na tą konsole (Nowe Bad Company i używane GoW są w drodze:) a sama konsola jeszcze nawet do mnie nie doszła. Dostałem dziś pierwszą przesyłkę - właśnie Burnout Paradise. Nie wiem czy to normalne, ale płyta w pudełku sobie luźno latała, na pudełku jest trochę rys, mimo iż było ono zafoliowane, czy to normalne w przypadku nowej gry? Samo pudełko też jest nieco pogięte... I czy po prawej stronie pudełka nie powinno też być na folii jakiegoś kodu?

 

7bdc40b02744e552.jpg

Ja takiego kodu nie miałem jakby co:P

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

O cholera ! Motory daja radę !! Kawałek czasu nie grałem w Burnouta ( pożyczyłem koledze ) i naprawde ta gra miażdzy !! Motor to diabeł, zapierdziela, że aż miło. Zauważyłem, że teraz mamy tak jakby odzielną karierę, motorami, i samochodami. Samochodami mam 32 %, a motorami mam 2 %. Czyli oznacza to że motorem musze robić cała kariere od nowa ?? Ale dużo latwiej jest zaliczyc Roads Rules. Nie gracie w to cudo ??

Edytowane przez RobertKWL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...