Skocz do zawartości

Burnout Paradise


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Mówiłem, że się zbłaźnię? wink.gif

 

 

 

Zacząłem od nowa grę: zdobyłem kilka trofeów, jedną brykę, licencję D. Nie mogę jednak ani zrobić showtime' a (l1 + R1) ani aktywować Road Rules ( strzałka w górę) Przyciski mam jak najbardziej sprawne, nie wiecie co mogło się stać?

musisz naciskac do gory az tam gdzie jest czas bedzie napisaen "Best offline time" i wtedy zajezdzasz na poczatek ulicy i musisz cala dlugosc przejechac

Odnośnik do komentarza

Też mi coś. Dawniej ode mnie i innych czołowych graczy były opinie jakie to lenie, a teraz przeginają w drugą stronę. Niech dadzą sobie spokój i zrobią prawdziwego Burnouta: Takedown2 albo Revenge2, oczywiście z normalnymi trasami na okrążenia, a nie A->B.

 

A co do lenistwa to przypomnę (trochę) nienaprawione bugi:

Burnout Revenge:

-na PS2 samochody zapadające się pod asfalt (i kara za to większa niż za wypadek)

-naliczanie często zwycięstw quitterom = cheaterom!!!

-na X360 tak samo, ale dużo gorzej, bo za każdym razem wygrywali, więc szły bardzo wulgarne bluzgi i po 1,5miesiąca to naprawili, ale nie patchem, po prostu serwer źle interpretował wyniki, na PS2 lenie tego nigdy nie zrobili

-na X360 zwiechy co 2-3 godz, zwiększane przez wchodzenie np.na listę kumpli

-nie usunięcie glitcha w driftowaniu

Burnout3:

-absurdalne wyniki (po 2 mld punktów, wszystko >100mln to cheat) porobione przez cheaterów nigdy nie usuwane itd.

Nie podaję tu innych spraw, bo niektóre wymagałyby patcha na PS2, co było niemożliwe bez zaplanowania tego wcześniej jak w Killzone.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

nie do konca rozumiem co kogo obchodzi jakie bugi byly w burnout revenge ale niech Ci bedzie pisz co Ci lezy na sercu

 

i powiedz jak niby ludzie czituja ze takie kosmiczne wyniki maja?

 

a tak w ogole to ladnie sobie przycukrzyles "ode mnei i innych CZOLOWYCH graczy" - skromny przede wszystkim ;]

 

 

Edytowane przez Oblesny
Odnośnik do komentarza

no to teraz zadam pytanie czy znasz gre bez bugow? bo ja nie znam, w kazdej wystapi jakis blad, i nie ma co sie czepiac produkcji na ps2, bo chyba oczywiste ze gry byly slabsze. Owszem Burnouty ktore wymieniles byly bardzo dobrymi grami, ale Paradise jest rowniez genialny. Owszem nie kazdemu moga pasowac nowe zasady, jak pelna swoboda, albo nie moznosc powtorzenia konkurencji, ale jak dla mnie to skutecznie wydluza czas gry. Ile czasu mozna spedzic szukajac billboardow i smashow, przy tym bardzo dobrze sie bawiac, i przy okazji robic inne rzeczy jak road rule. Gra jest bardzo dobra tak samo jak poprzednie czesci, i to jest chyba jasne. To ze nie dopieszczali tamtych czesci, to wynikalo z tego, ze wtedy granie przez siec nie bylo takie proste i takie czeste jak w tych czasach. Teraz to jest na porzadku dziennym, a tym bardziej w burnoucie. Wciskam na krzyzaku dol prawo prawo i jestem w grze, i to jest fajne :)

Odnośnik do komentarza

w moim przypadku nie robienie beczek bo nigdy nie trafiam, ale zgadzam sie :P takich wrazen nie mialem jak gralem w poprzednie burnouty i ze wszystkich gier jakie kupilem na ps3, najmniej zaluje zakupu burnouta. Najwiecej godzin grania, nie musze miec karty kredytowej zeby sciagac dodatki, a gra sama w sobie dopicowana i zaje... ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem tylko ciekaw co maja zamiar dac w nowych dodatkach. Wiem ze z jednych w nich ma byc nowy kawalek miasta, ale co maja zamiar dac w nasptepnych?

Ja licze ze dadza nowe fury, nowe motory, moze dadza mozliwosc scigania sie motory vs samochody. Mam nadzieje ze dodadza deszcz + zachmurzenia ;)

Z jednej strony ciesze sie z podejscia Criterion do burnouta, to jest jedyna taka firma ktora tak dba o klienta. Z drugiej strony zamiast dalej bawic sie w dodatki mogliby juz zaczac robic nowego Burnouta albo Blacka 2 ;]

Odnośnik do komentarza

owszem, tak bez konca dodatki to tez nie jest zbyt dobre, trzeba pracowac nad nowymi projektami. burnout paradise mimo iz narazie mam 60 h na liczniku (samych aut) sie nie nudzi, ale to kwestia czasu.ja bym chcial niewielka rzecz chyba nikomu nie potrzebna- zeby byly wyscigi rankingowe rowniez na motorach, w nich sie lepiej czuje i chcialbym sie z innymi ludzmi poscigac.

Odnośnik do komentarza
1.nie do konca rozumiem co kogo obchodzi jakie bugi byly w burnout revenge ale niech Ci bedzie pisz co Ci lezy na sercu

2.i powiedz jak niby ludzie czituja ze takie kosmiczne wyniki maja?

3.a tak w ogole to ladnie sobie przycukrzyles "ode mnei i innych CZOLOWYCH graczy" - skromny przede wszystkim ;]

1.To jest powód czemu teraz się wzięli (przesadnie) do roboty, więc nie ma co ich chwalić (jw), szczególnie że w BP nie naprawiają najważniejszego: "horrible broken takedown system".

2.W B3 był cheat, że robili 99 999 999 punktów na 1 wyścig, czy np. ustawki cheaterów wymieniających takedowny itd. Zaś w B4 po prostu się rozłączali co dawało im zwycięstwo lub grali RR bryka 209mph vs 160mph dla reszty itp.

3.Nic nie przycukrzyłem, w B4 mam dodatni bilans ze wszystkimi z czołówki, zwykle rzędu 4:1, a z TOP100 rzędu 20:1 (wyjątek to Dogg, ale tylko w pokojach ustawionych na glitchowanie). Zaś w B3 dwóch było lepszych niż ja i kilku podobnych.

 

multiplayer w Paradise jest czyms niepowtarzalnym - jak dla mnei znacznei lepszym od caloksztaltu poprzednich burnoutow

jazda z 7 kumplami i robieine beczek na Dead Mans Peak ;p imba!

I dlatego ta gra to takie dno. Zamiast wyścigów w ruchu ulicznym na okrążenia dostaliśmy takie nudy oraz krótkie wyścigi "drag" na orientację (/pamięć). Efekt jest taki, że prawie nikt z czołówki B3 i B4 w to nie gra (może 5% rzadko). Następna część to niech będzie Burnuot6: Final Fantasy (zrobiony z pomocą Square), czyli typowy FF, w którym przez kilka sekund jedziemy samochodem, to będzie przełom i sukces (bo FF jest popularniejsze). Edytowane przez Arek_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dzieki multiplayerowi ta gra nie jest dnem. wlasnie dziki niemu jest taka dobra. Lepiej grac z siedmioma kumplami i miec co robic (490 challengeow) niz samemu zamulac przed gra. Wg Ciebie to zle ze sie wzieli do roboty? jak dla mnie to wlasnie dobrze, przynajmniej w tym burnoucie nie bedzie takich bledow jak w poprzednich. Mowisz ze ten jest gorszy a po chwili dodajesz ze pracuja nad bledami, a ze poprzednie byly lepsze ale wymieniasz cala litanie bledow. Nie rozumiem Cie

Odnośnik do komentarza

czyli tak na chlopski leb - Twoj argument to:

 

Nie chwalcie Criterion Games za to ze za(pipi)iaszczo rozpieszczaja graczy BP wydajac mase dodatkow bo: wczesniejsze gry mialy bugi...... wzieli sie do roboty i mamy ich nei chwalic, bo ....... wczesniejsze burnouty mialy bugi.......

 

co z Toba nei tak?

 

gra jest bardzo dobra - multi jest swietny - masa ludzi sie w to zagrywa z usmiechem na twarzy spedzajac setki godzin przy tej grze

jak chcesz pojezdzic na okrazenia to sobie kup nfs'a, motorstorma czy innego GRIDa - to jest Paradise City - tu sie okrazen nei robi

 

i wydaje mi sie ze mowiac za cala "czolowke" B3 i B4 lekko przesadzasz - to ze kilka znajomych Tobie osob zgadza sie z Twoimi ograniczonymi co do postepu w grach pogladami, nei znaczy ze cala reszta nie zagrywa sie z radoscia w nowego Burnouta

Odnośnik do komentarza

Opracowywanie dodatków do Paradise, zamiast nowej części uważam za godne naśladowania. Criterion stworzyli POTĘŻNY produkt, więc pozostaje się tylko cieszyć, że chcą go jeszcze dopieścić. Płacisz raz, a zabawy masz na setki godzin, dla mnie bomba.

 

Challenge w Burnoucie to inny wymiar konsolowej rozrywki:) Cooperativ pełną gębą, pozdrawiam Ekipę od wspólnego śmigania:)

 

PS. Zgadzam się, że mogli, a nawet powinni, dodać możliwość powtórzenia konkurencji w singlu. Za to Criterion ma ode mnie MINUSA ;)

PS2. Za motocykle DWA PLUSY :D

Odnośnik do komentarza

najpierw takedownowal a potem zaczal po hangarach jakichs jezdzic na lotnisku :P hehehe ostro bylo ci sie tam wkur...li ja na szczescie nie mam headseta bo sie smialem tylko :P

to jest najlepsze w burnoucie, z kumplami mozna challenge porobic, posmiac sie powkurzac, jest wsparcie trofeow jest korzystanie z kamerki headseta....wszystko jest do wykorzystanaia w tej grze a do gry z kumplami to sie przydaje.No, chociaz ja tam z ta kamerka to nie wiem czy dobrze jak podpinam bo jak oblech mnie zobaczyl to mnie wysmial :P:P

Odnośnik do komentarza

wlasnie Blum do mnei potem pisal zebym wyluzowal a ja skumalem po chwili ze chyba chodzi o takedowny

 

nei wiem czy ja mialem lagi czy to jedne z "horrible broken takedown system" jak to Arek napisal (tu sie zgadzam bo to szwankuje troche) bo u mnei to tak wygladalo ze przejezdzam kolo 5 ustawionych w szeregu graczy i mi wyskakuje takedown ^^ przejezdzam znowu i takedown

 

mi to wyglada na to, ze jak ktos lekko zarysuje samochod o cos/kogos a w poblizu ktos pedzi z duza szybkoscia to mu zalicza takedowna ;]

takich bezsensownych takedownow masa jest i to widac jak sobie np jedziecie ktos obok przejedzie i uderzycie w mur - takedown dla tego co przejechal obok

 

celowo to ja takedowny robie tylko w miedzyczasie pomeidzy challenge'ami badz w gronie graczy ktorzy challange ukonczyli i czekaja az ktos inny skonczy - cala reszta to pomylka jakas :)

 

P.S.

tak VOIP mam wyciszony bo Prodigy z mocnym bassem slucham xD a nie lubie jak mi amatorski wokal krzyczy "ku***" xD

Edytowane przez Oblesny
Odnośnik do komentarza

Szkoda ,ze już ten dodatek będzie płatny ,a na dodatek jak narazie zapowiada sie na shit. :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...