Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Slub mam za 3 tyg. Potrzebuje 3 kawalki ktore maja byc zagrane na weslu... w dobrej jakosci

 

De Mono - Dwa proste slowa

Urszula Sipinska - Cudownych rodzicow mam

Ukraina, Hej Sokoly - jakas fajna szybka i pelna wersja

 

 

ma ktos namiary gdzie moge te kawalki kupic albo pod(pipi)c z netu? Albo jakby mi ktos mogl wyslac linka. Dzieki wielkie.

 

Zawsze możesz po prostu przekonwertować kawałek z jułtjub na .mp3 lub inny plik audio (odpowiednie stronki robiące coś takiego są do wygooglowania).

 

Przypałowa, polaczkowata muza btw.

 

 

On chcial dobra jakosc a nie kupe (pipi)

 

 

To ktoś zauważy jak będzie leciało coś takiego?

 

https://www.youtube.com/watch?v=h_rEXJlR33Q

 

ROTFL

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

pomożcie ludzie, umiarkowany hicior z  rock radia z  miesiac temu, ale taki bardziej pop funky, w  teledysku ziomek stoi  w kolejce po cos, i nagle zacyzna tanczyc, lata po całym miescie i wszyscy  z nim tanczą, a piosenka w refrenie zawiera słowa:

 "with my soul ...what i needed...

Hey!...."

 

i specyficzne gwizdanie na poczatku utworu i w trakcie

 

ok, mam

 

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam otóż szukam takiej piosenki śpiewa ją kobieta, tzn. bardzo mało ale ma takki lekki głos, pamiętam słowa, coś takiego, ale nie jestem pewny "i feel so high", to jest piosenka raczej klubowa i cały czas jest taki rytm jakby trąbki, tyryry tytyty tyryry tytyty rah rah. z góry dzięki ! ps. piosenka jest raczej starsza, słyszałem ją pierwszy raz z 5 lat temu.

Jeżeli dobrze kojarzę to jest to Touch and go - So Hot. Mam nadzieję, że pomogłam :)

 

 

Od dwóch dni szukam w pamięci piosenki i już jestem tym zmęczona, bo myślę i myślę o niej, a nic nie mogę wymyślić.

Fakt, że nie pamiętam z niej zbyt dużo, bo ostatni raz słyszałam ją może jak miałam z 7 lat.

Nie pamiętam melodii ani czy śpiewał ją mężczyzna czy kobieta. Jedyne co pamiętam to czarno-biały teledysk. Tylko czerń i biel, żadnych szarości i w zasadzie postaci wyglądały jakby były cieniami bo miały tylko czarne zarysy (nie kontury tylko całe były wypełnione czernią). I najważniejsze co pamiętam - na ekranie pojawił się właśnie taki cień głowy mężczyzny z nożem w głowie przechodzącym od przodu do tyłu jego głowy. Facet raz pokazuje się przodem do widza, a raz profilem. Pamiętam to dokładnie bo jako dziecko oglądając ten teledysk bardzo się tego gościa z nożem bałam. Piosenka była zagraniczna, nie polska.

Wiem, że to niewiele, a nawet bardzo mało, ale proszę jeżeli ktoś cokolwiek kojarzy to błagam niech mi podpowie, bo już mnie głowa boli od tego myślenia, a nie mogę dać sobie spokoju z tym. Dzięki

Odnośnik do komentarza

Po godzinach przeglądania internetów poddaję się. Jeszcze nigdy szukanie czegoś nie zabrało mi tyle chęci, co dziś. Szukam jednej piosenki, poszlak jest mało, tak jak i tekstu. Głowę dałbym sobie uciąć, że w refrenie(?) kobieta śpiewała "piano piano, piano", ale wpisanie tego w internecie nie przynosi rezultatów. Raczej jest to piosenka nowa, a nie odświeżony włoski hit z lat 80'. Słyszałem ją kilka razy, w pubie, w galerii handlowej, wiecie, w tych miejscach leci specyficzny gatunek muzyki... Forumowicze, do dzieła, ruszcie swoje klawiatury i nie pozwólcie mi odejśc ze świata z taka niewiedzą. Piosenka raczej spokojna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

szukam piosenek zespołu tylko nie jestem pewien co do jego nazwy. Wydaje mi się, że nazywa się Zone-C. Z tego co kojarzę to chyba pochodzi z bałkan ale śpiewali po angielsku. Słuchałem tego bardzo dawno temu, jakieś 10 lat może więcej. w sieci nie mogę nic znaleźć, ciągle wyskakuje o-zone a to jest coś zupełnie innego. jeżeli ktoś ma jakieś pomysły lub namiary ne ten zespół to będę wdzięczny za info

Odnośnik do komentarza

Witam,

szukam piosenki, która leciała w radiu kilka dni temu na Esce, RMF MAXXX lub RMF FM (niestety nie skupiłem się na godzinie i dacie, dlatego nie mogę znaleźć jej za pomocą odsłuchane.eu). Pozwolę sobie opisać mniej więcej piosenkę, piosenka była Polska, z tego co pamiętam to był to tekst motywujący do działania i nie był to Najlepszy Przekaz W Mieście. Piosenka śpiewana w sposób rapowy, ale w tle słychać brzmienie gitar. Miałem wrażenie, że jest śpiewana m.in. przez Bednarka, ale nie mogę znaleźć tej piosenki. Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc to dzięki. :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

szukam piosenki, która leciała w radiu kilka dni temu na Esce, RMF MAXXX lub RMF FM (niestety nie skupiłem się na godzinie i dacie, dlatego nie mogę znaleźć jej za pomocą odsłuchane.eu). Pozwolę sobie opisać mniej więcej piosenkę, piosenka była Polska, z tego co pamiętam to był to tekst motywujący do działania i nie był to Najlepszy Przekaz W Mieście. Piosenka śpiewana w sposób rapowy, ale w tle słychać brzmienie gitar. Miałem wrażenie, że jest śpiewana m.in. przez Bednarka, ale nie mogę znaleźć tej piosenki. Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc to dzięki. :)

Może to?

 

Odnośnik do komentarza

Forumku, ja chyba coś prostego. Ze dwa czy trzy lata temu była taka piosenka, co ciągle w radiu leciała i okupowała toplisty. W miarę spokojna, śpiewa babka naprzemian z facetem, czasami razem. Teledysk animowany w takim specyficznym stylu, jakby powycinane tła i obiekty się poruszały na różnych płaszczyznach, chyba jakiś stateczek podróżował przez surrealistyczne krainy. Ktoś coś z tego rozumie :smutas:?

 

e: juz mi sie przypomnialo :cool::lapka:

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...