Skocz do zawartości

SZUKASZ JAKIEJŚ PIOSENKI? NIE ZNASZ TYTUŁU?


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

mam do was bardzo wielka probe odnośnie piosenki której słyszałem w Francji była tam przebojem leciała w radiu niestety nie pamiętam ani nazwy zespołu ani tytułu piosenki

jedynie co mogę powiedzieć o niej to słyszałem ja w radiu francuskim będąc w Francji w latach ok 2010 - 2013 na wideoklipie była mowa o panu który był w wiezieniu przed egzekucja na krześle miał rozmowę z księdzem ostatni posiłek i później w kajdankach nieśli go na krzesło w refrenach śpiewała jakaś dziewczyna był to styl coś pod rock metal bać coś w ten desęn jeżeli ktoś możne w tym mi pomoc to bardzo dziękuje 

Odnośnik do komentarza

Ratunku!

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie piosenka która na bank słyszałam w radiu. Nie pamiętam dokładnie słów, ale wydaje mi się, że dziewczyna z bardzo przyjemnym głosem śpiewała "SO I TOLD YOU coś tam coś IN MY MIND YOU IN MY MIND". Bardzo możliwe, że wymyśliłam słowa, bo google mi nie pomogło. Wydaje mi się, że piosenka leciała w radiu jakoś październik/listopad. Była to na pewno piosenka melodyjna klubowa i stylem podobna do muzyki C-Bool'a. Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukam tytułu i wykonawcy piosenki, która przed chwilą leciała w Polskim Radiu Nostalgia. Często słyszałem ją w dzieciństwie, śpiewa ją wesoło jakieś dziecko, wśród słów pojawiają się słowa "you be my loving" (czy jakoś tak, tyle zdążyłem zapisać na kartce, ale mogłem coś źle zrozumieć). Piosenka jest bardzo stara, po angielsku, w stylu lat 60. Nie jest rockowa, chyba sprzed epoki Beatlesów. Ktoś wie co to może być? W latach mojej młodości, lata 80., bardzo często puszczano ją w Polskim Radiu. To chyba była jedyna piosenka anglojęzyczna śpiewana w tamtych czasach w radiu przez dziecko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Może tu znajde pomoc. Szukam piosenki która poniekąd była jednym z hitów (czesto klip leciał na vivie,4fun, eska) roku 2015 (wakacje).

Śpiewa ją taka blondyna, piosenka była melodyjna, za cholere nie przypomne sobie tekstu ale opisze klip - blondyna śpiewa na tle rysunkowego grafiti i goni się/ucieka przed rysunkowym kotem. Może ktoś kojarzy?

Odnośnik do komentarza

Witam szukam teledysku którego pamietam jak przez mgle zapamiętałam tyko tyle że jest mężczyzna  w jakimś pomieszczeniu, czy wieżowcu ma na stole czy biurku laptopa i  puszcza z niego  teledysk  w którym jest kobieta bodajże blondynka  ubrana na biało czarno na biało czarnym motorze jadąc przez miasto śpiewająca a na koniec teledysku mężczyzna wyłącza teledysk i zamyka laptopa prosze o pomoc 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szukam piosenki. Pamiętam, że śpiewała w niej dziewczyna w czarnych włosach. Występował w nim także pulchny mężczyzna z rudymi włosami (chyba z rudymi), który próbował "zająć" jej miejsce, w video klipie tańcząc przy tym śmiesznie. Teledysk wyglądał tak jakby go kręcili w danej chwili. O ile pamiętam dziewczyna była na rowerze, oraz byli dwaj napakowani mężczyźni, którzy ściągnęli stroje i byli tylko w slipkach. Tylko tyle pamiętam ^^'

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

mam problem i zadanie - znaleźc pewna piosenkę. Wiem tylko, że to był jakis rockowy kawałek, w teledysku jakaś para jechała na pace samochodu typu pickup a do tego jechała z nimi trumna z mężczyzna w środku (sick!) kobieta, jakas blondynka i facet w okularach prezeciwsłonecznych. jest szansa, że w teledysku pojawiał się wilk a nawet możliwe, że słowo 'wolf' bylo w tytule. Wiem, że to niewiele, ale może ktoś kojarzy... bardzo prosze o pomoc <3

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.08.2019 o 00:36, Ratnot napisał:

Witam!

Szukam piosenki która wpadla mi w ucho podczas oglądania mixow gier. (chyba margonem) piosenka występowała w starych mixach lecz bardzo wpadla mi w ucho.

brzmi ona mniej więcej tam : aa eeeeee (tirata) aa eeee. Piosenke śpiewa męzczyzna :0

 

Brzmi totalnie jak Scatman :D

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...