Skocz do zawartości

L.A. Noire


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie miasto wygląda przepięknie tylko faktycznie model jazdy wygląda na sztywny - arcadowy.

Ciekawe jak w praktyce się spisuje.


 

Screeny z tej sprawy "Zaginionego boksera":

 

http://www.rockstargames.com/lanoire/features/vice#/screen:26261

 

"LAPD Vice detectives plunge themselves down into the seedy underbelly of LA, overturning the most decrepit of stones to expose the city’s dregs, druggies, pimps, pushers, prostitutes, bootleggers, bookies, mob lords, thugs and gangsters. Working these cases will defy your worst and lowest expectations of humanity."


 

http://www.joystiq.com/2011/04/25/how-rockstar-built-1947-los-angeles-for-l-a-noire/ How Rockstar built 1947 Los Angeles for L.A. Noire


 

Wiadomo czy w grze znajdą się inne sprawy na faktach oprócz tej Czarnej Dalii?

 

Wszystkie są oparte na prawdziwych wydarzeniach tylko imiona i nazwy są pozmieniane.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak mogli "zastąpić" model jazdy z GTAIV skoro L.A. Noire nie jest kolejną częścią GTA :blink: ? Słowo zastąpić pasowałoby gdyby to był sequel poza tym TB raczej nie odpowiadał za model jazdy w GTAIV... więc raczej oczywiste było od początku, że w L.A. Noire będzie całkowicie inny.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A co jeździłeś już że wiesz jak się spisuje?jak napisał Rozi to nie jest gta!!!samochód ma w tej grze drugorzędną rolę

LOL, co to ma byc w ogole za tekst? Jakie to ma znaczenie jaka gra role? Wytlumaczcie mi to.

Drugorzedny czy nie - model jazdy z GTA IV zastosowac mogli (jesli nie zastosowali - filmiku nie widzialem to nie wiem, przekonam sie dopiero jak juz odpale gre) bo przeciez jest juz gotowy, musieliby go tylko wstawic do gry.

Nie widze zadnego powodu aby rezygnowac z gotowego, dopracowanego modelu jazdy (no chyba ze mieliby go zastapic jeszcze bardziej dopracowanym).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
Dlaczego nikt nie pomyśli, że zwyczajnie model jazdy może być inny bo prowadzi się zupełnie inne technologicznie auta?

Bo to nie ma sensu?

 

Symulator albo arcade można zrobić i z jazdy autem na korbę, i z jazdy Lambo. To zależy od dewelopera, a nie od okresu czasu w jakim dzieje się gra.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Nom niech przykładem będzie Mafia 2 która dzieje się w takim samym okresie a model jazdy ma symulacyjny (i arcadowy). Więc to raczej nie o samochody chodzi z epoki, ja tam nie narzekam na model jazdy w L.A. Noire bo nie wiem jak się spisuje no ale wygląda na sztywny. Z drugiej strony pamiętam jak było z Mafią 2 po filmikach też narzekało się, że właśnie sztywny i takie tam a w praktyce wyszło dobrze nawet bdb. IMO.

 

@Yabollek

 

Kompletnie nie mam pojęcia ale myślisz, że to tak działa, że TB ot po prostu mogli żywcem sobie wziąć model jazdy z GTAIV? Nie wiem a prawa autorskie, a przystosowanie do silnika i takie tam?

 

Choć nie wiem może to tak działa.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

A mi chodzi o to, że ocenianie modelu jazdy na podstawie filmiku to jak zobaczenie (pipi)ki na webcamie. Niby widziałeś i wiesz jak wygląda, ale dopiero jak masz to w ręku ( ;) ) to możesz się wypowiedzieć.

 

Jest tu kilku napalonych detektywów, więc poczekajmy aż chłopaki łykną na premierę, ograją to dokładnie i wtedy się wypowiedzą. Ich zdanie będzie na pewno warte niewyobrażalnie więcej niż jakikolwiek filmik. Póki co wątpliwości zostały już wyrażone, a narzekanie można schować do kieszeni, więc osobiście nie widzę sensu w kontynuowania wątku modelu jazdy.

 

Ciekawy za to jestem, czy TB tak bardzo przyłoży się do śledztw, że gdy się gdzieś zatnę to zamiast szukać rozwiązania na GameFAQs zacznę wertować stare dzienniki albo raporty policyjne z opisem tych zbrodni w celu wykrycia wskazówek i ostatecznie rozwiązania śledztwa w grze. To by było coś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...