Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najłatwiej to chyba jadąć manuala, zrobić flipa od razu na nose manuala. Ze skokiem manual - flip - znowu manual może być ciężko.

ale lepiej i to opanowac, bo jest jedno zadanie gdzie trzeba wyladowac na manualu na kontenerze i przeskoczyc na drugi kontener ladujac tez na manualu.

To zadanie katowałem z 2 godziny, poszedłem spać. Rano wstaję Jiloo mówi spróbuj i bam za pierwszym razem.

Tam często na grinda się wchodzi i w tym trudność.

Odnośnik do komentarza

Mam problem z zadaniem Storefront, które jak wykonam , dostanę się na okładkę gazety i tutaj problem. Jak to zrobić? Z tego co zrozumiałem kiedy jestem na półce (obok 2 rynn) mam zacząć robić manuala, a potem wylądować na ulicy, jest też druga wersja, którą zrozumiałem czytając Gamefaqs, mam z manuala wskoczyć na półkę (obok 2 rynn) i z niej wylądować na ulicy. Próbowałem to zrobić na wszystkie sposoby, lecz nie udaje mi się nadal, ma ktoś jakąś poradę?

Odnośnik do komentarza
looknij w trickbook jak robić 360 i jak crooked. i podstawowa sprawa to postawa skatera, na switch robi się to odwrotnie.

 

Może jeszcze powiesz którymi klawiszami się steruje :lol: ... 360 to nic, chodzi mi o postawę, kąt najazdu itp. żeby trafić na crooked. Na railu wychodzi mi zawsze, ale na tym murku na który mam trafić nigdy, obojętnie z jakiej postawy. :)

Odnośnik do komentarza

w trickbooku masz narysowane jak ze switcha (ze switcha w normalną strone wychodzi "laser flip" i "overcrook") a jak normalnie ów grind wykonać (oczywiście prawym analogiem). albo możesz totalnie na lame, wskoczyć na ów murek, zatrzymać się, lewym buttonem ustawić miejscówkę co by potem nie wskakiwać znów, stanąć przy krawędzi i poprostu z miejsca walnąć 360flip to crooked (skoczyć flip i tylko prawą gałkę po ukosie zostawić w górze).

Odnośnik do komentarza
Mam problem z zadaniem Storefront, które jak wykonam , dostanę się na okładkę gazety i tutaj problem. Jak to zrobić? Z tego co zrozumiałem kiedy jestem na półce (obok 2 rynn) mam zacząć robić manuala, a potem wylądować na ulicy, jest też druga wersja, którą zrozumiałem czytając Gamefaqs, mam z manuala wskoczyć na półkę (obok 2 rynn) i z niej wylądować na ulicy. Próbowałem to zrobić na wszystkie sposoby, lecz nie udaje mi się nadal, ma ktoś jakąś poradę?

Ktoś ma radę na mój problem :lol:?

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje. A co do tego nollie 360 flip robiłem tak jak mówiłeś (trick poprawnie robie) a nie zalicz się misje. Chodzi konkretnie o tą: P-Rod Tech to Hubba

- Ride the Hubba (to zaznacza jak wykonuje trick)

- Nollie 360 FLIP to grind

 

Co może być powodem ? Zostały mi tylko te 2 misje i nie moge sobie poradzić.

Odnośnik do komentarza

Hooki, krótka recenzja wytrawnego maniaka prawdziwych skate video. Nie obraź się, ale większość tych trików jest bez polotu i ... stylu? Kawałek Take me out Franza Ferdinanda spoko. Ujęcia w skate. wyglądają jednak najlepiej na fisheye'u, czyli standardowej kamerze, ja na twoim miejscu bym się tak ujęciami nie bawił. Jazda po "czesku" (odpychanie się inną nogą niż jazda) wygląda średnio. Triki zbyt tony holkowe.Kolejny minus to za duzo spowolnien. Wielki plus za to ze jako pierwszy publikujesz full montaz. Zeby nie bylo ze tylko gadam to od razu jak konsola wroci z serwisu (zwalony naped) wrzucam swój montaż. Ale ogólnie oko. Fajnie, że ktoś coś wreszcie sklecił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...