Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem wczoraj z Polakami (pierwszy raz). Grało się świetnie. Jak to jest z tym osiągnięciem:Reach 20 reviews on a single uploaded photo or piece of footage ? 20 różnych osób czy może być jedna ta sama ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grałem wczoraj z Polakami (pierwszy raz). Grało się świetnie. Jak to jest z tym osiągnięciem:Reach 20 reviews on a single uploaded photo or piece of footage ? 20 różnych osób czy może być jedna ta sama ?

roznych.

 

wiem, ze powtarzam to jak mantre, ale to jeden z NAJBARDZIEJ DURNYCH achevementow jakie wymyslono. gram w gre od premiery i nie moge go zdobyc, bo nie chce mi sie zebrac na forach o glosy. demn!

Odnośnik do komentarza

Nikt Ci nie kaze zebrac, grasz ,potem po skonczonej grze tworzysz ladna wiadomosc glosowa pt: pls rate my footage in skate i wysylasz do wszystkich osob z ktorymi ostatnio grales w skate'a. Fakt oceni Ci to pewnie 1/10 ,ale po pewnym czasie jest, zwlaszcza jesli wysylasz po jednej serii grania ,do 30osob. A jesli Ci na tym bardzo zalezy to wchodz do 1 trybu, zagraj mecz ,wejdz do innego ,zebys w kolko mial wiecej nowych ludzi na liscie.

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem już kilka takich wiadomości, wszedłem zagłosowałem i wysyłam teraz identyczne wiadomości. Wystarczy jedno zdjęcie i film czy trzy filmy i sześć zdjęć ? A i czy gwiazdki też sie liczą ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Nikt Ci nie kaze zebrac, grasz ,potem po skonczonej grze tworzysz ladna wiadomosc glosowa pt: pls rate my footage in skate i wysylasz do wszystkich osob z ktorymi ostatnio grales w skate'a. Fakt oceni Ci to pewnie 1/10 ,ale po pewnym czasie jest, zwlaszcza jesli wysylasz po jednej serii grania ,do 30osob. A jesli Ci na tym bardzo zalezy to wchodz do 1 trybu, zagraj mecz ,wejdz do innego ,zebys w kolko mial wiecej nowych ludzi na liscie.

to wlasnie nazywam zebraniem ;)

wkurza mnie to, ze na filmie ktory obejrzalo 200 osob mam 1 glos. grrrr. drazni mnie ten temat ;-)

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio robię sobie achievy w skate i chcę zrobić wszystkie spoty. Mam już 19/20, ale brakuje mi jednego- mianowicie 'A spot to stair' w Downtown. Znalazłem go na jakiejś mapce w necie, ale nie mogę go znaleźć. Szukałem na około tego miejsca gdzie on niby jest, są tam jakieś duże schody, ale nie pojawia mi się nic o spocie. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...