Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Granie online to nieporozumienie. Kolesie na starcie, w miejscu walą trikulce co by nabić mnożnik, a potem jazda i 5000-9000 pkt wpada. Mój rekord to 2100 więc daleko mi trochę :twisted:

Przyjemności z grania Ranked match nie mam żadnej, dla mnie to bez sensu, jak Tony Hawk.

Wolę wolne sesyjki. Ostatnio z Jiloo sobie na luziku jeździliśmy, zero spinek, walenia wyników, po prostu jazda i zabawa. Zayebiście było. Polecam.

Odnośnik do komentarza

dla kazdego cos milego. i wlasnie dlatego ta gra jest piekna.

gram w gre od premiery (a nawet kilka dni wczesniej, bo kupilem 2 dni przed premiera) i wcale mnie nie kreci nabijanie mnoznika a la THPS.

pieknie wykrecony nolie 360 flip z ladowaniem na blunt slide i ladnym zejsciem to jest to co mnie w niej kreci.

a punkty? (pipi) na punkty. to dobre dla tych co lubia udowadniac innym, ze sa lepsi. i niech udowadniaja.

Odnośnik do komentarza

Mi się też ta gra strasznie podoba, także wolę jeden ładny trik od seryjki za mylion punktów. Tylko teraz żałuję, że kupiłem grę w 'opakowaniu zastępczym' i męczy się teraz lekko zadrapana w jakimś podmienionym pudle, bodajże po PGR3 :/. Tak mi jakoś ciężko na sercu, że taka dobra gra niszczy się w 'nieswoim' opakowaniu. Z chęcią zakupiłbym oryginalne pudło albo sprzedał swojego skate'a i kupił nowego w folii najlepiej. Taki ta gra ma u mnie szacunek :P.

Odnośnik do komentarza

tak mi się pomyślało. massmedia pokazał tylko kawałek filmu jeszcze tutaj, apeluję do was ludzie grający w skate. zróbcie jakieś montaże. oglądanie na skate.reel to porażka więc tutaj się zaprezentujcie. nie sądze bym tylko ja (no i massmedia) skręcili jakieś wałki.

 

taki mały tutorial dla chętnych. opcje są dwie, jedna taka że wrzucacie na serwer skate.reel i z kompa zapisujecie we fleszu i potem zlepka paru (chociażby windows movie makerem - ja tym kleje) i na tjuba. drugi taki że zapisujecie replaye ot tak normalnie i potem odtwarzając nagrywacie komórką/aparatem/webcamem/ect i zlepka.

 

fajnie by było pooglądać jak grają inni, wymienić spostrzeżenia i może czasem zachwyty.

Odnośnik do komentarza

Co do pełnego przejazdu to wrzuce go już nie długo. Z braku czasu (klasówki, cae mock exam, zaległe prace po feriach, filozoficzne wypracowanie konkursowe inne gówna, o których na samą myśl robi mi się niedobrze, btw. nie zdawałem sobie w życiu sprawy, że w gimnazjum można sobie tak z pieprzyć tydzień przez lenistwo) nie mogłem nic nagrać i sklecić. Co do filmu hooki to bardzo fajny, przynajmniej mam nadzieje, że taki jest bo od kiedy jest twój post to link mi nie działa. Próbowałem wczoraj, dzisiaj i zawsze kończy się tak samo czyli po 2 minutach ładowania strony 'Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web'.

Odnośnik do komentarza

jest taki motyw że ostatnio coś tjub ciężko chodzi. wywala, ładuje filmy do połowy itp.. więc to może przez to (ja teraz załadowałem i było ok).

 

a co do czarów to nie czary. hehe, kika/heela pod rurką zrobić to kwestia 10 prób i potem siada raz na kilka podejść. z tym że nie każda rura się nadaje (ja wyczaiłem tą w szkole i jeszcze na moście koło plan b skateparku).. a kik+odbicie na heel to jest po prostu najzwyklejszy kickflip i potem late heelflip tylko trzeba trafić idealnie by to było bez opóźnienia (by nie było że decha się skleja z nogami i dopiero kopniak w blat, tylko tak natychmiastowo). a motyw z sex change (3:45 na filmie) mi niedawno do łba przyszedł, a mianowicie robi się obrót 180 w stronę przeciwną niż late shuvit. generalnie ostatnio się tak bawie tą grą jak mało czym, ale z filmem narazie kończe. może jak zgromadzę coś fajnego jeszcze to zapodam, tylko znów jak się uzbiera tak z 5 minut (co by nie zalewać syfem co chwila a potem i tak dać go do całości)

 

btw. jak się komuś podoba to rzućcie oceną na skate.reel (coś tam wieki temu dodałem i wisi sobie, czeka na bidne 20 głosów)

Edytowane przez hooki
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...