Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak. Mam łącznie 3 miejscówki odblokowane.

trzy to za malo. jest ich wiecej. rozne skateparki, PJ mansion, jakis budynek w dzielnicy z biurowcami.

jak wejdziesz w mape to nieodblokowane miejscowki sa zakryte takim znakiem w ksztalcie osmiokata z dlonia.

jak wszystkie odblokujesz to na mapie nie bedziesz mial znakow z dlonia.

 

a jak bedziesz mial pecha (jak ja) to nie odblokuje Ci czegos i basta. gra jest zabugowana pod wzgledem achievementow.

musialem kariere zaliczyc jeszcze raz zeby odblokowac.

sprawa sypla sie na Alex Chalmers'ie. scenariusz poszedl dalej, ale nie odblokowal sie ani on jako pros do grania we freeskate, a miejscowka ktora odblokowuje byla dostepna, ale nie zaliczylo jej do achievementa. dlatego achievy na prosow i miejscowki wpadly mi kilka dni temu, jak drugi raz kariere zrobilem.

Odnośnik do komentarza

Pozostała mi jedna ręka, ale chyba muszę wykonać zadanie u skatera aby ją odblokować. A musze zrobić tam 360 Flip i za nic nie moge go wykonać. Mam w instrukcji napisane jak go wykonać ale jak tak robie to nic mi nie wychodzi. Możecie mi dać jakies wskazówki jak najprościej sie go nauczyć ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Pozostała mi jedna ręka, ale chyba muszę wykonać zadanie u skatera aby ją odblokować. A musze zrobić tam 360 Flip i za nic nie moge go wykonać. Mam w instrukcji napisane jak go wykonać ale jak tak robie to nic mi nie wychodzi. Możecie mi dać jakies wskazówki jak najprościej sie go nauczyć ?

w zasadzie nie ma jakiegos sposobu na nauke. musisz pocwiczyc. z czasem powinien zaczac wchodzic czesciej.

moge dac tylko porady: na poczatek staraj sie robic 360 flipa na plaskim. zeby wyczuc jak galka trzeba krecic. a dopiero jak zlapiesz to staraj sie wykonac zadanie. po drugie - zwroc uwage na swoj stance (ktora noge masz z przodu). zaleznie od stance tricki kreci sie galka w lewa lub prawa strone.

Odnośnik do komentarza
k.urw.a ..... jak tu się szybciej jezdzi ?? w deathrace mam ostatnią prostą , prowadze , 5 sekund przewagi a koles mnie wyprzedza :D on sie wcale nie odpycha tylko jakis podkurczony jedzie i mnie wyprzedza ! jak tu przyspieszyc ?

jak jedziesz "z gorki" to nie odpychaj sie noga tylko wez prawa galke do tytlu, albo do przodu (jak Ci wygodniej).

skater ugina nogi i jedzie jak tra-la-la.

Odnośnik do komentarza
Te Medical Milestone to jest to: Injury Log ? Jeżeli tak to jak i gdzie najlepiej złamać kość gdzie pisze:

Bruised: 17

Sprained: 5

Broke: 2

Injury Log to taki zbior informacji co zrobiles z ktora koscia i ile razy. bruise - stluczenie, spraine - zwichniecie, broke - zlamanie. nie pamietam dokladnie jakie sa medyczne Milestony (chyba sa dwa), ale jeden mowi o zlamaniu kazdej kosci 10 razy i napewno pokrywa sie z tym drugim (jest prostszy i wpadnie napewno wczesniej).

juz teraz dokladnie nie pamietam, ale wlasnie za zlamanie kazdej kosci 3x (albo wlasnie owe 10x) dostaniesz dodatkowego skatera do freeride - Them Bones'a.

Odnośnik do komentarza

Przegięcie. Logowanie do EA Nation idzie jak krew z nosa. Do tego miałem niezłego zonka:

Odpalam grę, pojawiam się, jadę i po kilku/nastu minutach przy jednym ze spotów (prawy górny róg mapy) zaczynam się zapadać pod ziemię.

Skater leci w próżni i nic się nie dzieje. Błąd gry pomyślałem, wchodzę do mapy, wybieram metro, loading i co? To samo! Pojawił się i bum pod ziemie.

Na szczęście po resecie wszystko gra (choć na razie ten spot omijam :twisted:

Odnośnik do komentarza

Help!

 

Od kilku dni próbuję połączyć się z EA Nation i nic!

Przy pierwszym odpaleniu, gdy gra spytała o dołączenie do @%#^$ Nation olałem to i zrobiłem na NIE.

Teraz wchodzę w opcje, próbuję dołączyć do EAN i nic. Czekałem 5 minut, nic, 10, nadal nic, po 20 minutach i 666 blugach/minutę dałem sobie spokój.

Próbowałem 3 dni pod rząd i nic. Po prostu widać ekran z napisem "Connecting" i tak zostaje. Co robić!?

 

Zaznaczę, że mam net 1.5/512, Router/AP/SWITCH LINKSYS WRT54G wer.5, gram/grałem już po sieci (Crakdown, TDU) a w opcjach NAT mam "Otwarty".

 

Jeśli nic nie pomorze dzwonię do nich i żądam wyjaśnień. Nie po to człowiek wydaje pieniądze na grę by nie mógł się nią w pełni cieszyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...