Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

No gra fajna itd itp. Zajo i w ogóle :).

 

Ktoś ma może poradę, jak wykonać jeden z Pro skater challenge, mianowicie chodzi mi o ten gdzie musisz po ścianie pojechać.\

Męczyłem to 2 godziny i nadal tego nie mogę zrobić :x. Jak pojadę, dalej to jak zawsze spadne, jak za grinduje to zalicza mi tylko "land it".

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niezłe niezłe. utwierdziło mnie to w genialności tej gry, zrobiłem 3 filmy i ani jedna miejscówka się nie powtarza w Twoim. jak byś poprawił jakość filmu to już by było genialnie, hehe.

 

Dzięki. Następny filmik nie będzie już na szybko, nagram go normalną kamerą a nie aparatem i wrzuce na stage 6 w avi w dużej roździałce. A gra faktycznie jest ogromna. Po 7 miesiącach mam wrażenie, że nadal nie widziałem wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

No pewnie, że wallride! Taka rada na przyszłość: oglądaj filmiki tych skaterów to będziesz wiedział, co zrobić, bo oni tam to przeważnie robią między innymi trickami. Wallride robisz tak: skaczesz pod lekkim kątem 'na ścianę', coś takiego: |\ (pionowa krecha '|' to ściana, a przechylona to tor jazdy :)). Przy ścianie dajesz którąś z gałek do góry , tylko nie pamiętam czy lewą, czy prawą. Skater sam (bardzo nienaturalnie) przechyla się i jedzie po ścianie prawie jak po ziemi, tylko że za chwilę odskakuje. Pamiętam, że też się z tym męczyłem jakieś 0.5h, gdyż głównym 'przeszkadzaczem' tutaj są przechodnie. Trza ich niestety sprawnie wymijać. Prędkość też jest ważna. Jeżeli łapię o co Ci chodzi to masz to zadanie, w którym jest tak jakby dziura w betonie i obok ściana. Mam nadzieję, że trochę Ci rozjaśniłem :).

 

Kto śmiga na LIVE dzisiaj? Mogę grać tak do 0:00, 1:00 w nocy także śmiało :P.

Odnośnik do komentarza

Szkoda że nie mam golda bo chętnie bym popykał. Dzięki za pomysła z kickflip underflip, faktycznie parę minut i wychodzi prawie za każdym razem i świetnie wygląda :). Jak zdejmą mi limit z blueconnecta, to wrzucę na youtube'a serię 5 takich pod rząd na rampie w X-Games. Skate jest po prostu piękny...

Odnośnik do komentarza

BieŃ świetnie- jak to mawiam 'pure skate spirit' :).

 

Jak wy robicie ten kickflip underflip? Z tego, co wywnioskowałem/ wyczytałem trzeba zrobić np. kickflipa i zaraz potem late heelflipa? Dobrze myślę? Niech mnie ktoś oświeci :).

 

I jeszcze jedno- czy jest możliwość zhostowania samemu Ranked Match? Chcieliśmy z Pelipe ponabijać achievementy i nie wiedzieliśmy jak to zrobić. Z góry thx za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Albo 10 razy każdą kość. Za niektóre 'majlstołnsy' masz pojedyncze achievementy, np. za zrobienie wszystkich tricków. Najgorsze jest dla mnie 3h w no-skate zone, ale wymęczyłem to jakoś i mam wszystkie milestonesy i 100G :(.

 

Co do skate 2- kiedyś tam w którymś odcinku Gametrailers TV pytali się o to kogoś z EA. Gość się tylko roześmiał. Czyli na bank będzie. EA nie przepuści takiej okazji na zbicie kolejnych $$$. Ale w tym przypadku jak najbardziej chwała im za to!

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
Schodzenie z deski przydatne jest tylko po to żeby wleźć po schodach czy coś także mi tam to niepotrzebne za bardzo. Ja chcę więcej trików, większą (inną) mapę i lekki flatland. Tyle :)

nie chodzi tylko o to do czego schodzenie z deski jest przydatne (a byloby, oj bylo).

chodzi o to, ze przy obecnej generacji konsol koles przyklejony na stale do deski to po prostu wiocha i tyle :)

a wiecej wszystkiego to poprostu oczywista kolejnosc rzeczy. bez tego sie nie obedzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...