Skocz do zawartości

Skate


Diabeu

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem dziś pograć w necie i zdobyć kilka osiągnięc. Pozostało mi to:

 

Icon Racer

Reach Icon status for online race events

 

Zrobiłem 270 EXP i nie dostałem 100 G. Wiecie może co jest nie tak ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 374
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakimś cudem udało mi sie to zdobyć. Wrociłem do kariery i nareszcie nauczyłem sie manuala. Wykonałem zadanie i pokazało mi się na mapce migający pkt. pojechałem tam i zobaczyłem napis:

 

You need to pick a sponsor! Check out the Sponsorship Browse in the Lounge to choose between the available sponsor.

 

O co dokładnie chodzi ? Mało znam angielski i tylko rozumiem, że gdzieś musze znaleźć sponsora...

Odnośnik do komentarza
Gratulacje. Ja właśnie męcze się nad ostatnim zdjęciem do mag-a. :P Jak grałem ostatnio w sieci to widziałem, że gracze bardzo szybko zdobywają x3. Jak najłatwiej go zdobyć ?

 

Tym, gdzie musisz skoczyc na zewnetrzna krawedz mostu? Jesli tak, to jak wyskoczy Ci achievement po zaliczeniu zadania to nacisnij Xbox Guide to moze natrafisz na buga, ktory zaliczy ci inne osiagniecia.

Odnośnik do komentarza

@bień - zwlaszcza jak grasz w spot battle i na nabicie punktow masz 15sekund, to szukasz dlugiego kraweznika... nollie 360 hardflip 360 - nollie manual - nollie 360 invard heelfpip 360 i masz x3. Latwo powiedziec trudniej zrobic, ale nawet jak sie nie bedziesz krecic to robisz na luzie x2 (jesli to umiesz) ;)

 

@w07t3k - ja naciskalem przy kazdym achi i nic mi nie dodalo gratis, a kumplowi nawet bez nabilo :P

Odnośnik do komentarza

Przez chwilę miałem jescze dostęp do konsoli i wyszło mi taki oto krótkie coś. Miałem tak mało nagrań, że nie było za specjalnie opcji jak ich wpasować w kawałek (Pearl Jam Jeremy z albumu Ten)

http://pl.youtube.com/watch?v=5g-PmIClPNo

 

P.S. Jak konsola wróci z Czech to dam przejazd na cały kawałek.

Odnośnik do komentarza

Jestem na okładce Mag-a. Nareszcie mi się udało. A ten trick na osiągnięcia u mnie nie działa, ale to chyba dobrze. Niewiem o co chodzi w 3 osiągnieciach mogli byście mi pomóc ?

 

King of the Highway: Beat all Races

Tricked Out: Performed all Tricks in the Trick Book in Career Mode

 

I jeszcze niewiem jak zahostować gre.

Odnośnik do komentarza

1. musisz wygrac wszystkie zadania wyscigowe ( thrasher ), czyli deathrace, spot race

2. musisz zrobic wszystkie triki, trickbooka masz dostepnego w menu po nacisnieciu select. masz tam wykreslone triki ktore juz zrobiles

3. wchodzisz na xbox live, wybierasz unranked game i tam masz opcje host/join wybierasz host

Odnośnik do komentarza

Dziś zrobiłem zdjecie dla thrashera. Magiczny przycisk nadal nie działał. Szkoda, że gra taka krótka, ale pozostaje mi zdobyć jeszcze 8 osiągnięć. Mógłbym prosić o waszą pomoc ?

 

1. Fashionista: Buy 50 Items

2. Fanboy: Beat all the Pros

3. Keep Playing: Beat all Challenges

4. Keys to the City: Unlock all locations - jak odblokwać to miasto ?

5. Uninsurable: Complete all Medical Milestones - ile musze mieć Milestones ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

1. Musisz kupić 50 przedmiotów w sklepie. (oj słabo z Twoim angielskim :P )

2. Musisz zrobić wszystkie zadania od pro skaterów. (niebieski ikonki na mapce)

3. Tu dokładnie nie wiem o co chodzi. ;)

4. O ile się nie mylę to po zaliczeniu okładki do trashera powinna odblokować się nowa impreza w stylu x-games. Wtedy mi to osiągnięcie zaliczyło.

5. Tu też nie wiem o co chodzi.

 

PzDr

Odnośnik do komentarza

Odblokowała się ta impreza, wygrałem ją i moge na niej jeździć, więc dlaczego mi sie nie odblokowało osiągnięcie ?

 

Czappi > a jak z tym osiągnięciem u Ciebie ? Bo widze, że odblokowałeś okładke thrashera pewnie także brałes udział w zawodach i też nie masz tego osiągnięcia.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
1. Fashionista: Buy 50 Items

2. Fanboy: Beat all the Pros

3. Keep Playing: Beat all Challenges

4. Keys to the City: Unlock all locations - jak odblokwać to miasto ?

5. Uninsurable: Complete all Medical Milestones - ile musze mieć Milestones ?

 

1. 50 itemów ze sklepu

2. pokonaj prosów wszystkich + to na schodach co są pod rząd wszyscy

3. zalicz wszystkie czelendże (wyścigi, s.k.a.t.e itp)

4. odblokuj wszystkie miejscówki (typu x-games, plan-b skatepark)

5. wszystkie medyczne milestony (te z tej książki w menusach) czyli np. złam każdą kość x razy

Odnośnik do komentarza
Odblokowała się ta impreza, wygrałem ją i moge na niej jeździć, więc dlaczego mi sie nie odblokowało osiągnięcie ?

 

Czappi > a jak z tym osiągnięciem u Ciebie ? Bo widze, że odblokowałeś okładke thrashera pewnie także brałes udział w zawodach i też nie masz tego osiągnięcia.

 

Zaliczyłeś Plan B?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...