Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Skye, prostaku. Sky to niebo.

 

Mastodon w tej chwili gra w tercecie, bo Bill trafił do szpitala. Miałem jechać na nich do Pragi za tydzień, ale sobie chyba odpuszczę.

 

 

jeden ch.uj

 

też miałem jechać ale nie mam funduszy aktualnie ;[

 

a tak w ogóle

 

NIN > masłodon

Edytowane przez koval
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

a gadasz tam, mastodona pierwszy uslyszal masorz, bo w koncu on zalozyl o nim topic <kpi>

 

no ale zeby nie byc skromnym, to musze napisac ze jestem skromny i nie pisze przy 90% plyt komentarza "staaare"

 

a na temat: mastodon jest fajny, i sie nie starzeje, czasownik "wyroslem" nie pasuje do tej kapeli, z FF mozna wyrosnac, ale nie z mastodona.

Odnośnik do komentarza

Dziś rano szczwanie potagowałem sobie moją nową, wirtualną płytotekę i zabrałem się do słuchania. Aktualnie kończę ogarniać dyskografię po raz drugi. Muszę przyznać, że wyjebka, zarówno kompozycyjna jak i techniczna. Wokal wydaje się najmniej znamiennym elementem, będąc dojazdówką do instrumentów, w materii których jest kurewnie kapitalnie. Kolesie grają jakby przez lata ładowali muzyczną frustrację, by w końcu wylać ją z emocjonalnym pierdolnięciem wieloryba o taflę oceanu. Każda płyta jest klawa, ale Remission ogólnie wygrywa. Frenetyczna perkusja wygrywa! Myślę, że będąc w starczym wieku Obsa, nie będę pisał, że mi się ten zespół znudził.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
a gadasz tam, mastodona pierwszy uslyszal masorz, bo w koncu on zalozyl o nim topic <kpi>

 

no ale zeby nie byc skromnym, to musze napisac ze jestem skromny i nie pisze przy 90% plyt komentarza "staaare"

 

a na temat: mastodon jest fajny, i sie nie starzeje, czasownik "wyroslem" nie pasuje do tej kapeli, z FF mozna wyrosnac, ale nie z mastodona.

 

niestety z Fear Factory także się nie wyrasta. nawet z tego przeklętego Todaya.

 

a na temat: Brent zrobił sobie nowe tatuaże- na facjacie i na szyi. Fajne są.

Odnośnik do komentarza

Nowa płyta będzie poruszać nie tylko tematy typowe dla opowieści osadzonej w carowskiej Rosji, ale i podróże astralne oraz tunele czasoprzestrzenne. Niezła kombinacja. Ma być bardziej przystępnie, w sensie, że np. nie będzie tylu odniesień do gier RPG, tylko raczej ma przemawiać za siebie sama muzyka. Dailor się jara, że album jest super, no ale to jego album, więc niczego to dla mnie nie przesądza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Brann zdradził fabułę tego koncept-albumu:

 

http://w1.431.telia.com/~u43123410/mfinter...ntervju267.html

 

"To wielowymiarowa historia. Zaczynasz na planecie Ziemia, podejmujesz się podróży astralnej, przenosisz się w kosmos, gdzie gubisz się i trafiasz w tunel czasoprzestrzenny, zaczynasz eksplorować wszystkie teorie Stephena Hawkinga, czasoprzestrzeń i te sprawy, potem trafiasz do świata duchowego, a następnie wchodzisz w kolejny tunel czasoprzestrzenny i docierasz do carowskiej Rosji, jesteś w ciele Rasputina, następnie Rasputin zostaje zamordowany i odlatujesz przez dziurę w niebie, z powrotem przez kosmos, prosto do królestwa szatana, mijasz go i trafiasz z powrotem na Ziemię, do swojego ciała."

 

Aha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...