Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham tego, słucham, i... bardzo mi się podoba. Refren jest jaki jest, bardziej mainstreamowy i lajtowy niż cokolwiek, co zrobiła wcześniej ta kapela, ale np. to, co wyczyniają gitary jest naprawdę świetne. Strasznie mi się podobają te "kosmiczne" gitary, żaden zespół nie osiąga tym takich efektów, jak Mastodon.

 

Poza tym, cieszy mnie, że znowu po wydaniu nowej płyty Mastodona starzy fani będą narzekać, że się spedalili i zmiękli. A zespół będzie grał, jak mu się podoba.

 

Brent śpiewa zupełnie jak Ozzy Osborne w tej piosence, tak poza tym.

Odnośnik do komentarza
Słucham tego, słucham, i... bardzo mi się podoba. Refren jest jaki jest, bardziej mainstreamowy i lajtowy niż cokolwiek, co zrobiła wcześniej ta kapela, ale np. to, co wyczyniają gitary jest naprawdę świetne. Strasznie mi się podobają te "kosmiczne" gitary, żaden zespół nie osiąga tym takich efektów, jak Mastodon.

 

Poza tym, cieszy mnie, że znowu po wydaniu nowej płyty Mastodona starzy fani będą narzekać, że się spedalili i zmiękli. A zespół będzie grał, jak mu się podoba.

 

Brent śpiewa zupełnie jak Ozzy Osborne w tej piosence, tak poza tym.

 

walcz ogokozo! Pamietaj, ze kupienie oryginalu za 70 zl w Empiku to zawsze najlepszy sposob na skuteczne oszukiwanie samego siebie, ze dana plyta wcale nie jest chu jowa. Nic tak nie dziala.

Odnośnik do komentarza

no jak dla mnie to takie to na poziomie blood mountain, czyli balans między czymś ciekawym a sr.aczką-padaczką

wokale zdeka chu.jowe ale to też już bywało, perka stonowana i po chwili w ogóle nie zwraca się na nią uwagi

 

jeszcze może się okazać, że najbardziej hypowany ostatnio band nagra padakę;>

 

Strasznie mi się podobają te "kosmiczne" gitary, żaden zespół nie osiąga tym takich efektów, jak Mastodon.

 

nie wiem, gdzie one są kosmiczne

"kosmiczne" gitary to miał hawkwind albo 35007

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...