Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja powiedziałem, że był wirtuozem? Nie. Że był za(pipi)isty. To co innego, a wręcz przeciwieństwa.

 

Zresztą nie o to chodzi. W każdym razie Grohl był dużo lepszym perkusistą, niż teraz jest frontmenem. Ale jak ktoś potrafi jako tako frontmenić, to prędzej czy później znudzi się graniem na bębnach. Bębniarz nikogo nie obchodzi, wokalista każdego. Nie słyszałem nigdy o wokaliście, który przeszedł na perkusję, a odwrotnie to masa przykładów jest.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wspomnienie o tym zespole. Nie wiem, jak to możliwe, że nigdy ich nie słuchałem. Uwielbiam Dinosaur Jr. i wydawało mi się, że Mascis dalej śpiewa solowo.

 

Co do Mastodona - jakby ktoś natrafił w internecie na singla "Oblivion" (w dobrej jakości), to dajcie znać. Bo singiel gdzieś tam jest na płytce wydany.

Odnośnik do komentarza

No ch uj z tym, faktem jest, ze graja w tym kawalku lzej niz Slipknot czy Papa Roach. nie wiem jak mozna np. objezdzac nowa plyte Slipa i jednoczesnie chwalic Mastodona. Ku rwa nawet nowa metalipa ma wiecej ciezaru niz ten kawalek mastodona;/ Refren jest tak zalosny ze ja pie rdole. Kiedy bedzie dobry rip plyty bym mogl sie powysmiewac z calosci?

Odnośnik do komentarza

Mam wrazenie, ze podobaloby sie wam chocby grali disco polo, byle firmowalby to Mastodon, skoro jara was polaczenie power metalu (zwrotki), z ktorego rzekomo tak sie smiejecie oraz nu metalu na poziomie gorszym niz linkin park (refren, chociaz nie wiem czy to "cos" mozna tak nazwac, chyba caly rok nad jego struktura mysleli;0), no ale spoko. GL w zglebianiu opowiesci o smokach i ksiezniczkach przy albumach innych artystow.

 

 

rhapsody-of-fire-desktop1.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

no ja nie brancluje sie nad sama ekipa, bo w koncu wyyebal ich Austi n z todaya.

Ale plyta mi sie bardzo podoba. Imimo ze na poczatku myslalem jak obso, to teraz czekam niecierpliwie na dobra jakosci brakujacy kawalek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...