Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Bill i Brann kiedyś grali w Today is the Day, od tego czasu wyglądają jak wielbiciele techno. Ogólnie image tego zespołu i lista inspiracji muzycznych (Tool, Genesis, Stevie Wonder) są tak straszne, że sam nie mogę uwierzyć, że lubię ich muzykę.

Odnośnik do komentarza
Jest i klip. http://www.mtv.com/videos/mastodon/346252/...#artist=1228325

 

w sumie podoba mi się ten kawałek. Jest gejowato troche, ale czuc inspiracje klasyka rocka, jest lżej bardziej eklektycznie a The Czar rozje'buje.

 

przez pierwsze 30 sekund piosenka nie byla az taka zla, pozniej musialem wylaczyc

 

Mastodon [*]

Odnośnik do komentarza

 

Oblivion na żywo. Słucham tego, bo jakość lepsza niż w wyciękniętym materiale. Wykonanie nie jest perfekcyjne, zwłaszcza wokale (cała trójka nie potrafi jednocześnie śpiewać i grać), ale po przesłuchaniu 40 razy można to uznać za urocze. Trochę brakuje też niskich tonów, wiadomo - YouTube.

 

Z drugiej strony, wreszcie słychać tutaj wyraźnie perkusję i mogę powiedzieć, że Brann daje radę. Jego gra jest mniej improwizowana, niż na Blood Mountain, ale nadal doskonale dynamiczna i rytmiczna, budująca klimat, a dowody jego nieziemskich umiejętności trafiają się co chwila.

 

Minutowy wstęp to kolejne nawiązanie do Neurosis. Błyskawiczne przejście z niego na piosenkę właściwą, czyli popowe melodie, to zabawa formą, która mnie cieszy, ale dla fanów muzyki cięższej może być niestrawna.

 

Solówka trzyma poziom. Przypomina utwory z "Blood Moutain" - perkusja na pierwszym planie, gitary robią taki klimacik niemal ambientowy.

 

Ogółem to bardzo podoba mi się ta piosenka i dobrze wróży całemu albumowi.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Wytrzymałem 2 minuty 10 sekund.

 

Może posłucham jakiejś miernoty, przyzwyczaję się do takiego poziomu i włączę z powrotem.

 

no Ty na pewno masz argumenty, panie " jonathan davis jest moim bogiem".

posluchaj calej plyty i sie wypowiadaj, zamiast powtarzac to co obso pier,doli na podstawie jednej, najslabszej na plycie piosenki.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
chcesz być na siłę fajny i tyle

 

Ojej, jestes na etapie zaprzestawania sluchania korna, za pare miesiecy bedziesz tutaj ostentacyjnie pewnie yebal gosci ktorzy spuszczaja sie nad tym zespolem, kazdy przez to przechodzil jak mial 14 lat.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...