Skocz do zawartości

Mastodon


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Milan_
W sumie to ta płyta już bardziej przypomina Isis niż Mastodona. Gdzie jest agresja, (pipi)a mać?

 

jaka agresja?

agresja byla na remission, ja osobiscie kocham mastodona za mistycyzm i niesamowicie swieze pomysly na utwory, i szerokie sciany dzwieku.

Ta plyta wcale nie jest jakas inna pod tym wzgledem, blood mountain mi sie tez nie podobal na poczatku, pozniej kleknalem.

Co nie znaczy ze i teraz tak bedzie, ale od czaru jest naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, czy mi się podoba. Trudno ocenić przy takiej jakości, męczy słuchanie. Nie słyszę w ogóle perkusji - nie wiem, czy jest tak marna, czy to produkcja płyty, czy tylko jakość ripa, to jest jeszcze do oceny. Ale wygląda na to, że Dailor już tak nie zachwyci, jak zwykł to robić.

Odnośnik do komentarza

Im więcej słucham, tym bardziej mi się podoba. To coś innego, niż poprzednie albumy - ale to może dobrze, do starszych zawsze można wrócić. Tylko że, kurde, naprawdę boli że nie mogę tego wygrzebać w dobrej jakości. Mam nadzieję, że zmieni się to na dniach.

Odnośnik do komentarza

Cienka jakość, ale The Czar roz(pipi)uje. Ciekawe jak tam reszta, ale ten kawałek tak jak mówił Ogqkozo nie ma takiej agresji ( bo i perka to nie naku'riwa) co wlasnie Remission lub pojedyncze tracki jak Blood and Thunder czy The Wolf is The Loose. Jak tych kawałków na mp3 sluchalem to mnie nosiło na ulicy ( Milan kiedyś opowiadał, że słuchał Today'a w tramwaju i chciał jakies babci zaj'ebać to coś w ten deseń ja miałem)

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś się zastanawia, jak brzmią instrumenty w dobrej jakości, to na stronie zespołu pojawiła się instrumentalna wersja pierwszego kawałka w dobrym VBR.

 

http://download.wbr.com/mastodon/crackthes...01-Oblivion.mp3

 

Niestety, trochę potwierdza on obawy, że nie ma już powodów do zachwytów nad perkusją. Brann nie jest typowym perkusistą siedzącym z tyłu, w tym kawałku momentami śpiewa, poza tym jest najbardziej kreatywnym kolesiem z zespołu i mam wrażenie, że niedługo zacznie robić coś własnego, jak Dave Grohl niegdyś. Nikt nie chce być perkusistą, jeśli umie robić coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...