Skocz do zawartości

Microsoft w oczach graczy


niemrawy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, zaufaj Sony, które nie ma nawet polskiego dasha. Naprawdę nie czaję, co ma polski oddział do całej konsoli? Naprawdę dwa kody mają dla Ciebie znaczenie? Ja rozumiem, że możesz chcieć PS3 czy tam cokolwiek następnego i masz do tego prawo, ale nie wiem jak można z powodu dwóch kodów zmieniać kosnolę.

Odnośnik do komentarza

Tak, zaufaj Sony, które nie ma nawet polskiego dasha. Naprawdę nie czaję, co ma polski oddział do całej konsoli? Naprawdę dwa kody mają dla Ciebie znaczenie? Ja rozumiem, że możesz chcieć PS3 czy tam cokolwiek następnego i masz do tego prawo, ale nie wiem jak można z powodu dwóch kodów zmieniać kosnolę.

Bynajmniej nie ma kłopotów z kartami kredytowymi i kupowaniu czegokolwiek na PSStore... -.-

Odnośnik do komentarza

Ale patrząc na to, co jedna i druga firma robią dla społeczności - kudosy lecą dla MS.

 

Ok, społeczność to jedno. Nie denerwuje Cie na przykład to że nie możesz kupić gry z Games on Demand, że aby zdobyć punkty musisz szperać na allegro, znowu aby KUPIĆ abonament też musisz szukać cholernych zdrapek na allegro. Za wszystko Microsoft chce kasę, ale jak już chcesz zapłacić jak normalny człowiek to musisz kombinować jak debil. Rejestracja na UK, ściagnąć mapki do GoW zmiana IP itd... Co to ma być?

Kupuje sprzęt w Polsce, płacę za niego nawet więcej niż amerykanie, kiedy konsola padnie ( każdego klocka to czeka) to na infolinii słyszę że Live nie ma w Polsce ble ble...

To po cholere sprzedają swój sprzęt w naszym kraju za pełną cenę? No i ten polski oddział firmy. Jakub Mirski to dla mnie po prostu największa oferma w branży. Koleś skończył jakieś tam studia, zatrudnili go u nas a ten od 3 lat ciągle gada to samo.- "za dwa miesiące będziemy już coś wiedzieć", mijają dwa miesiące on znowu to samo:/ I tak zapewne będzie kłamał do następnej generacji.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę dwa kody mają dla Ciebie znaczenie? Ja rozumiem, że możesz chcieć PS3 czy tam cokolwiek następnego i masz do tego prawo, ale nie wiem jak można z powodu dwóch kodów zmieniać kosnolę.

 

 

Nie chodzi o dwa kody. Chodzi o sam fakt. MS tłumaczy sie brakiem kodów w następujący sposób " Nie macie LIVE ? Nie macie kodów bo i po co wam." Ale płacisz FULL PRICE. To tak jakbyś kupił samochód ale bez klimy (która niby miała być gratis bo coś tam). Kiedyś za czasów PSX/PSOne kupowałem gre i miałem pewność, że dostaje ten sam produkt, który kupił Amerykanin, Japończyk, Hiszpan itd. Dziś już tak nie jest.

 

Najdziwniejszym jest to iż MS postanowił iż limitka Forzy3 w EUROPIE będzie zawierać owe kody. To cholera gdzie w takim razie leży Polska skoro my tych kodów nie dostaliśmy. To samo niby bany dla tych co grają w gry przed premierą (niby w ten sposób walczą z piratami) a tu prosze Kubuś Mirski już w poniedziałek bądź wtorek sobie w Forze grywał (pewnie org) . I jemu nic nie zrobią. Pierdziele taki interes. Teraz jak mi sie poraz 6 zwali konsola to jak na infolinii mi babeczka powie, że podłączanie sie do Live jest u nas nielegalne i zabierają za to gwarancje to zapytam wprost dlaczego zwykły kowalski nie moze mieć live a pan Mirski jak najbardziej mimo iż obaj żyją w Polsce.

Odnośnik do komentarza

nieprawde piszesz, bo MS nie ma zadnego systemu do wykrywania czy Ty grasz na piracie czy oryginale, wiec jesli ludzie dostaja bana (na razie z tego co pisza tymczasowego) to nie bedzie znaczenia na czym zagrales czy na kopii czy na oryginale

 

oczywiscie zdobycie oryginala przed premiera to ciezka sprawa i zazwyczaj jak juz ktos dorwie gre "spod lady" to raptem to bedzie 1-3 dnia przed premiera

pirackie wersje wyciekaja zazwyczaj o wiele wczesniej 1-2 tygodnie wczesniej i tym samym najczesciej to tylko piraci maja gre gubo przed premiera, a nie Ci co kupuja oryginaly... wiec Ms jest swiadomy tego ze Ci co graja na XBL w dana gre 2 tyg przed premiera to nie sa Ci co maja oryginaly, a piraty...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Mam gościa który ma gry po 2 tyg. wcześniej!!

Już mi się nie chce przytaczać przykładu DMC4 / Forza2 / Burnout Paradise, które sprzedawałem na PT, dużo przed premierą...

 

Więc ta teoria Juchy jest średnia.

Równie dobrze, mogli by wypuszczać firmware, co jakiś czas zmieniając w napędzie wersje biosu.

Klucz by się wgrywał w czasie rzeczywistym z key.bin.

Później konsola zrobiła by sumę kontrolną takiego biosu, wysłała do bazy MS, po czym w razie nie zgodności BAN.

No i co update biosu napędu ta sama procedura... po zaktualizowaniu, suma do MS i tyle.

Jak by chcieli, dawno by uwalili piratów. Lecz konsola podzieliła by losy Saturna/Dreamcasta...

Czemu? na to na co nie ma piratów, nie ma takiego zbytu, tyle. Na PS3, też "kradną" 1 gra z PSS na 5ciu konsolach.

 

Co do XBL, nieźle pocinają... zostajemy wydmuchani ANALNIE, zdrapki i takie tam...

Odnośnik do komentarza

nie wiem o co Ci chodzi z jakas srednia teoria?

 

co ma do tego jakis koles co niby ma gry na sprzedaz oryginalne 2 tyg. przed premiera?

 

"spod lady" pisalem o legalnej sprzedazy w sklepach, nie raz jest szansa kupic w zwyczajnym sklepie cos przed premiera 1-3 dnia wczesniej, bo np. pracownicy sie pomylili i wylozyli na polki itp.

nie pisalem o jakis nieznanych kolesiach co np. moga krasc plyty z tloczni (o czym wszyscy wiedza tym bardziej ze u nas tlocza gry na X0) i rozprowadzaja to w sposob zapewne nielegalny, albo firmy, ktore w nielegalny sposob czyli wbrew podpisanym umowom sprzedaja gry przed premiera znajomym czy na gieldach anonimowo (do tego jeszcze zawyzaja cene przy takiej sprzedazy przed premiera), to jest margines nie norma

 

MS nie ma wykrywania na ta chwile zadnych przerobek czy piratow jesli przerabiacze maja najnowsze nielegalne firmware i nie ma roznicy czy wlozy sie kopie oryginalna czy piracka przed premiera, jak maja dac bana to dadza i za oryginala i za pirata...

 

bany daja teraz czasowe wiec to jest w tej chwili praktykowane,

chcesz sie przekonac, to kup sobie z tego "nielegalnego" zrodla te 2 tyg. wczesniej cos i wbij na XBL....

 

PS.

z tym PS3 i grami z PSS to kradzieza nazwac nei mozna, nikt nic nie kradnie bo placi (chociaz jest kilka gier na ktore jest sposob, robia jakies virtualne serwery z ktorymi laczy sie PS3 i mysli ze wykupila dana gre i daja ja za free jako full), a to ze mozna gre uruchomic na 5 konsolach jednoczesnie to sami dali taka mozliwosc wiec o co kaman?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Juchy nie masz do końca racji. Dzienikarz może dostać wersję promo nawet tydzień przed premierą, jesli jest jakieś obwarowanie to takowe żeby nie grać online jeśli dany tytuł posiada taką opcję.

nie wiem o co Ci chodzi

 

bany dostajesz tylko za online

wiec jak nie bedzie gral online to za co ma dostac niby bana i z czym nie mam racji?

 

a jak mu pozwalaja grac online to zapewne wiedza jaki ma GT, taka osoba nie jest anonimowa ktora dostaje wersje promo

Odnośnik do komentarza

Jest anonimowa, myslisz że wydawcy z całego świata wysyłaja gamertagi do microsoftu . Gram sobie kampanie w dany tytuł loguję się do live jestem online?

musza jakos miec to zorganizowane z prostej przyczyny

bany na XBL dostaje sie tez za niektóre kopie, takie kopie ktore nie ukazaly sie w sprzedazy, wiec jakie to moga byc kopie? oczywiste ze redakcyjne itp.

zapewne pilnuja tego przy mega premierach a nie jakis crapach...

 

a sama rejestracja jakis GT to banal, jaden formularz zrobic to nie problem...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...