Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowałem się jednak na zakup kabla HDMI-DVI - http://allegro.pl/item551746155_dvi_hdmi_v...a_pol_ceny.html No i niestety, ale widoczne są zakłócenia:/ W grze może jakoś bardzo ich może nie widać, ale np. menu w Killzone 2 widać to dosyć mocno. Zastanawiam się teraz, czy nie kupić oryginalnego kabla HDMI SONY (który i tak mi się przyda gdy kupię TV), i do tego przejściówkę na DVI, ale czy taka przejściówka znowu nie pogorszy mi tego obrazu?

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
No i niestety, ale widoczne są zakłócenia:/ W grze może jakoś bardzo ich może nie widać, ale np. menu w Killzone 2 widać to dosyć mocno. Zastanawiam się teraz, czy nie kupić oryginalnego kabla HDMI SONY (który i tak mi się przyda gdy kupię TV), i do tego przejściówkę na DVI, ale czy taka przejściówka znowu nie pogorszy mi tego obrazu?

Te "zakłócenia" widoczne w menu KZ 2 to...normalne, wszyscy tak mają, po prostu to jest element wystroju (pionowe mało widoczne kreski)...

Chyba że mówisz o czymś innym...

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza
Heh nie, te smugi są poziome, a poza tym w 576p ich nie ma:]

 

Jeśli są ruchome i np występują też w liniach gdzie jest napisany tekst to sa to "zakłucenia" symulujace ciężkie warunki w eterze podczas wojny hehe czyli zamieżony efekt developera.

 

Obraz 576 i 720 może się drastycznie w grach różnić (w menu) taki RES1 miał o 1/4 ekranu menu mniej w 576 niz w 720. Chodzi pewnie o kwestię widocznosci napisów i szczegółów na ekranach crt.

 

ale widoczne są zakłócenia:/ W grze może jakoś bardzo ich może nie widać, ale np. menu w Killzone 2 widać to dosyć mocno.

 

Sprawdz dokładnie podczas gry, w grze nie ma zadnych zakłuceń. Odpal też inną gierkę lub film (mogą byc trailery itp). Jak się nie dopatrzysz znaczy to że kabel masz sprawny.

 

PS. Jak kumpel nie posiadajacy konsoli zobaczył pierwszy raz KZ2 to też sie pytał czy to lcd szwankuje czy tak ma być z tymi zakłuceniami hehe

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o gry, to mam narazie tylko Killzone, ale sprawdziłem kilka demek, i raczej wszystko było ok. Co do Killzone, te smugi są poziome, i pojawiają się tylko w momencie poruszania się po menu, natomiast jeśli nic nie klikam, to żadnych smug nie ma:] Są także przy loadingach (w menu), a przy włączaniu gry, gdy pojawia się napis "Gra dokonuje automatycznego zapisu...", tuż pod sam koniec jego wyświetlania czcionka się rozmywa, a tekst jest napisany kursywą:P Dziwne... Natomiast jeśli chodzi o XMB i przeglądarkę to wszytko jest ok. Spróbuję zrobić jakąś fotkę podczas tego "smugowania" w menu Killzone:]

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Panowie, chciałbym się zapytać czy jest sens kupowania monitora LCD 22" lub 24" do PS3? (większy nie wchodzi w grę). Jaka jest cena dobrej klasy monitora 22calowego lub 24calowego? Jestem totalnie zielony w tym temacie. Czy jest sens kupowania monitora do kwoty 1000zł? Czy może aby cieszyć się jakością muszę kupić monitor za minimum 1500zł? Monitor ten służyłby także jako TV (kablówka, bez dekodera).

Edytowane przez diesvindu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...